Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Mieszkaniec zgłosił zanieczyszczenie rzeki

Recommended Posts

Falkhor    63
Dużą troskę i odpowiedzialność za środowisko naturalne wykazał pewien mężczyzna, który dzisiaj poinformował dyżurnego KPP w Łańcucie o zanieczyszczonej rzece.

 

Na wskazane przez zgłaszającego miejsce udali się policjanci z KPP w Łańcucie wspólnie z pracownikami powiatowej stacji sanitarno – epidemiologicznej. Okazało się, że w płynącej przez Kosinę rzeczce faktycznie woda jest mętna i wydziela nieprzyjemny zapach. Zaczęli poszukiwać zatem źródła tej nieprzyjemnej woni. Okazało się, że przepompownia miejscowej kanalizacji jest najprawdopodobniej uszkodzona, ponieważ w jej pobliżu miał miejsce spory wyciek niezbyt miło pachnącej cieczy.

 

Awaria została zgłoszona odpowiednim służbom komunalnym miejscowej gminy.

Źródło - KPP Łańcut

 

Tym razem nei poszło o donos na sąsiada. Tylko o sam fakt zanieczyszczenia rzeki. Człowiek połapał się, że woda jest znacznie gorsza niż normalnie i nie bał się po prostu pójśc do odpowiednich służb i zaktywizować je do pracy. Od tego są - i mam nadzieję, ze dobrze wypełnią swoje obowiązki. W końcu awaria oczyszczalni do potrzebnych rzeczy nie należy. Dla mieszkańca - wyrazy uznania. Dla służb - za szybkość akcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lukascompl    0

I tak powinno być-m gdy widzisz gdy wkoło coś "nieprzyjemnie pachnie" -nie bój się zawiadomić odpowiednich służby- byc może będzio to z korzyścia dla ciebie lub twego środowiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×