Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Sex bez zobowiązań

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

Co myślicie o takim podejściu do seksu? Da sie tak w ogóle? Potępiacie? Akceptujecie?

Z tego co wiem jest to dosyć rozpowszechnione wśród moich młodszych znajomych.... a i osobom z mojego towarzystwa zdarzyło się przespać z kimś "jednorazowo". Ciekawy jestem waszych opinii (z uwagi na to że większość jest bardzo konserwatywna )

p.S mam nadzieje ze tego tematu moja dziewczyna nie przeczyta :P

Falkhor    63

Jak dla mnie to nie ma czegoś takiego. Po prostu seks jest u mnie za bardzo związany ze sferą uczuciową. Czułbym się po prostu dziwnie. Zniechęca mnie właśnie to - że czułbym się jak... mięcho :P Dyskredytacja 'seksu bez zobowiązań' , 'seksu dla seksu' beirze się także stąd, że jak dla mnie - seks rodzący się z miłości jest znacznie wspanialszym i przyjemniejszym przeżyciem.

Guest Bake   
Guest Bake

Poza tym dziwnie trochę całować lizać pieścić dotykać i w ogóle całą resztę z obcą osobą...

z 2 strony jeżeli jest to piękna młoda kobieta o pełnych kobiecych kształtach.... echhh jestem słabym człowiekiem :)

ziomalka    0
echhh jestem słabym człowiekiem :)

Słabym to mało powiedziane - jesteś niewyżytym sexualnie facetem :letssin:

Czyżby Twoja dziewczyna Ci nie wystarczała?

Guest Bake   
Guest Bake

Ale ja nic takiego nie zrobiłęm przecież :)

A czy jestem sexualnie niewyzyty.... Spaceruje po łańcucie... dziewczyn odsłaniają więcej niż pokazują.... spodniczki za pośladek koszulki przeswitujące.... tak to jest...

ide po loda z księgową :)

ziomalka    0
Ale ja nic takiego nie zrobiłęm przecież :)

A czy jestem sexualnie niewyzyty.... Spaceruje po łańcucie... dziewczyn odsłaniają więcej niż pokazują.... spodniczki za pośladek koszulki przeswitujące.... tak to jest...

Teraz już mam pewność - Ty jesteś niewyzyty sexualnie :letssin: Ja to wyczuwam na odległość :lol-sweat:

ide po loda z księgową :)

Taaaaa :sweet:

Dla mnie coś takiego jak sex bez zobowiązań nie powinno mniec miejsca, a to z tego względu, że - uważam podobnie jak Falk - to jest za bardzo intymne przezycie, by dzielic je z pierwszą lepszą, wogóle mi nie znaną osobą, no i najważniejsze - z osobą, z którą nic mnie nie łączy ..... poza sexem naturalnie ....

magdaaa    0

Dla mnie też nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań, chociaż znam takie osoby, które to robią i lubią. Ja do takich nie naleze, ale jak komuś się to podoba, to ok, jego sprawa. Tylko słyszałam też o przypadku, kiedy to z takiego seksu bez zobowiązań wyszło dziecko, bo jak wiadomo nie ma 100procentowego środka antykoncepcyjnego.

Kuru    0

Ostatnio głośno jest o takiej jednej z którą wielu lubiło sex bez zobowiązań, a teraz wielu z nich ma AdIDaSa.

Pasowałoby teraz ustawiac zakłady bukmacherskie do ilu ludzi dziennie wzrośnie ilość osób odwiedzających punkty badania krwi na obecność wirusa HIV...

Szkoda ewentualnych postronnych kobiet które ufały tym swoim "wiernym" mężczyznom...

Eisenhower    2

Ciekawa forma rekreacji, ale dla mnie negatywne zjawisko. Sa granice ktore maja wlasny alarm. Wszelkie zachowania seksualne powinny laczyc sie bezsposrednio z miloscia, a najlepsza forma do wspolzycia jest malzenstwo. Bo efekty sa widoczne - potomkowie. Wiecej szczescia daje wspolzycie z jednym, stalym partnerem, a taki zwiazek oparty jest na milosci, niz puszczac sie na lewo i prawo i lapac rozne choroby, a potem martwic sie o alimenty.

Guest Bake   
Guest Bake

ok. A co myslicie o seksie z przyjaciółką, nie mówie tu o koleżance ale o kimś więcej + pod wpływem alkoholu... powiedzmy znacie sie 10 lat spotykacie się często raz pod wpływem % poniosło i się stało... Wybaczylibyście coś takiego sobie, partnerce/partnerowi? Jak byście się z tym czuli?

Qmar    0

jednym sie to podoba drugim nie

osobiscie wolalbym jednak robic to z Tą osoba niz z pierwsza lepsza znajomą lub nieznjaomą dla samej satysfakcji ;/ - bezsensu wogole :)

ziomalka    0
Wybaczylibyście coś takiego sobie, partnerce/partnerowi? Jak byście się z tym czuli?

Ja osobiście czułabym się z tym baardzo źle, żeby nie powiedzieć - fatalnie - uważam, że przyjaciel to przyjaciel i jeśli dojdzie miedzy mną a nim do zbliżenia - za dużego zbliżenia - przyjaźń stoi pod wieeelkim znakiem zapytania. Przyjacielowi się ufa i sądzę, że prawdziwy przyjaciel nie wykorzystuje takiej sytuacji jak upojenie alkoholowe, by niecnie wykorzystać to zaspokajając jedynie swój głód sexualny ....

Qmar    0

jesli 2 osoby sa wolne jak napisal wojciech niech sobie to robia ale jak jedna ze stron ma jakies zobowiazania wobec innej a robi takie akcje to jest hmmm nie takie^^

Falkhor    63

Bake, jeżeli dwoje ludzi, np. przyjaciół któregoś razu na imprezce po paru procentach zbliży się do siebie... i o poranku nie będzie mieć wyrzutów sumienia, to wyłącznie ich sprawa. jesli im się to podobało - to zrobili, co chcieli, by było im fajnie.

Guest Bake   
Guest Bake

Zgadzam się z Falkiem i Wojciechem... jeżeli już (co nie jest najlepszym pomysłem - choroby niepożadana ciąza) to gdy jest się wolnym.... jednak ja musiałbym być porządnie narąbany :) bałbym się właśnie ciąży lub choroby :/ w moim wypadku sex bez zobowiązań wykluczam.

levi    0

marcjan,

to jet spoko

co jest spoko :?: mógłbyś jaśniej :?: bo u nas z domysłami to ciężko xD

ziomalka    0
sex bez uczuć jest jakiś płytki;]

Wogóle nie jest tym, czym naprawdę byc powinien - okazywaniem uczuć, tylko gra pożądań i niczym innym.

Qmar    0
sex bez uczuć jest jakiś płytki;]
jest to sexem ale hmm to lepiej sobie zrobic samemu ;) i nie miec wyrzutow niz kogos wykorzystac ^^

lukascompl    0
sex bez uczuć jest jakiś płytki;] sex z miłość jest boski

A gdzie ci przyszło skojarzenie z płytkami- bo ja nie widzę związku seksu z płytkami?

terelka    1

lukascompl, czytaj ze zrozumieniem to się dowiesz :D

Według mnie nie powinno istnieć coś takiego jak sex bez zobowiązań, nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy zapanować nad sobą...

lukascompl    0
nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy zapanować nad sobą...

niektórzy niestety nie- czego się mnie czepiacie- wyraziłem własne zdanie z punktu widzenia biologicznych podstaw życia!