Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Sex bez zobowiązań

Recommended Posts

ziomalka    0
niektórzy niestety nie- czego się mnie czepiacie- wyraziłem własne zdanie z punktu widzenia biologicznych podstaw życia!

Jka kur** się czepiamy - my tylko konrontujemy nasze zdanie z Twoim, to rzecz normalna na forum (mówię w razie, gdybys nie znał zasad według których rozmawia sie na forum)

:D

ziomalka    0
I kolejna osoba wyraża się wulgarnie- to jest bardzo złe ziomalko, tak przeklinać :]

Nie jesteś moją mamą, żeby mnie pouczać, więc daruj sobie - ci, którzy mnie znają, wiedzą, że to moja słabośc - acz jedna z wielu XP

Jeszcze jedno - sex bez zobowiązań to jest pokusa, wieelka pokusa dla niektórych, ale czasami warto jej nie ulegać, by potem tego nie żałować. (mówię o osobach niewyzytych i głodnych partnera :sweet: )

lukascompl    0
ci, którzy mnie znają, wiedzą, że to moja słabośc - acz jedna z wielu

Tak, ze słabościami trzeba waklczyć- tak jak trzeba walczyć z seksem bez zobowiązań- bo to ani rozwijające ani dobre :]

ziomalka    0
Tak, ze słabościami trzeba waklczyć- tak jak trzeba walczyć z seksem bez zobowiązań- bo to ani rozwijające ani dobre :]

Każdy robi to, co sam uważa za słuszne, dobre ;) Freedom lukasku :letssin:

Sex bez zobowiązań to nie jest dobra rzecz, co nie znaczy, ze nie sprawia przyjemności (chyba :letssin: )

PS - moja słabość - wulgaryzmy - to moja etykieta, to, co mnie wyróżnia, walczę z tym ale wiadomo, pokusa jest silniejsza, zawsze tak jest - grr jak ja nie lubię pokus :sweet:

ziomalka    0
To taka zwierzęca przyjemność- jedynie dla zwierzęcej uciechy :]

Każde potzreby, nawet te pierwotne, mozna czasami zaspokajać ;)

ziomalka    0
Aby się rozładować- można to robić zawsze i wkoło na wesoło jak się jest zboczonym! :]

Zgadza się - masturbacja to takie zaspokajanie swych potrzeb sam na sam ze sobą - ja teg nie uznaję, to jest dla mnie obrzydliwe bleeeeh :sweet:

Ale temat jest o sexie XP - tak więc sex bez zobowiązań to boolsh*t a nie sex - ALE sama gra wstepna może byc ciekawa :P i TYLKO gra wstepna :sweet: (zeby nie było, ze jestem jakos za sexem bez miłości )

ziomalka    0
a ja myślę , że seks zwierzęcy(czytaj bez przyjemności) jest tym samym co masturbacja :lol-above:

Zle myslisz, ale mysl sobie jak uważasz :P Ja nie mam zamiaru ani ochoty tłumaczyc Ci roznicy miedzy tymi dwiema sprawami :lol-sweat: Zyj w błogiej nieswiadomości :hihi:

Falkhor    63

Seks bez zobowiązań jest oki wtedy, gdy obie osoby chcą tego samego. Tyle tylko, ze to ich system wartości jest taki, jaki jest i jest przeze mnie źle odbierany. NIe mam jednak prawa odebrac dwojgu ludizom takiej możliwości - mam jednak prawo do tego, aby nie być świadkiem takich wydarzeń :)

ziomalka    0
Seks bez zobowiązań jest oki wtedy, gdy obie osoby chcą tego samego.

To prawda, bo przecież jeśli tylko jedna osoba tego chce, jest to bardziej wykorzystywanie. :/

Sex bez zobowiązań to "zabawa" dla ludzi pragnacych bliskości, czułosci, bezpieczeństwa od konkretnej osoby. Sex bez zobowiązań to desperacki krok wielu ludzi, chcących poczuć się jak w niebie. I wreszcie sex bez zobowiązań to ..... wielka sciema, jakieś zaangażowanie jest i z jednej i z drugiej strony, tak więc i odpowiedzialność za tę drugą istotę.

Guest Bake   
Guest Bake
Sex bez zobowiązań to "zabawa" dla ludzi pragnacych bliskości, czułosci, bezpieczeństwa od konkretnej osoby

dokłądnie tak myśle!

jęzeli dwoje dorosłych ludzi tego chce to w sumie... dlaczego by nie?

ziomalka    0

Dlaczego? Bo można hmmm za bardzo nabrać ochoty, bo to nieuczciwe, jeśli ma się partnera, bo nie można bawić się ludzkimi pożądliwościami, skoro wie się na przykład, że dany związek nie ma przyszłości, bo nie jest to fair, jeśli ulega się swoim pożądaniom w stosunku do osoby, której się nie kocha? ....

Qmar    0

Dlaczego? Bo można hmmm za bardzo nabrać ochoty, bo to nieuczciwe, jeśli ma się partnera, bo nie można bawić się ludzkimi pożądliwościami, skoro wie się na przykład, że dany związek nie ma przyszłości, bo nie jest to fair, jeśli ulega się swoim pożądaniom w stosunku do osoby, której się nie kocha? ....

rozwazamy sytuacje kiedy to obydwie osoby chca tego sa wolne niezalezne i nie czuja nic do siebie ;) a nie o zdradzie partnera lub jedna ze stron do drugiej cos czuje

ziomalka    0
rozwazamy sytuacje kiedy to obydwie osoby chca tego sa wolne niezalezne i nie czuja nic do siebie ;) a nie o zdradzie partnera lub jedna ze stron do drugiej cos czuje

No widzisz Q - zagalopowałam się z tego wynika :D - ale mimo wszystko sex dla samego sexu jest dla mnie niczym absolutnie niczym ważnym, wartościowym i znaczącym w zyciu, moze dlatego, że ja nie potrafię tak hmmm bez uczuć .... :/

Falkhor    63

ziomalka, Trochę się zagolopowałaś, ale nieświadomie trafiąłś w sedno w ostatnim zdaniu ;) Seks bez zobowiązań jest prostszy, szybszy, wygodniejszy. Dodam też, że UBOŻSZY. Nawet najbardziej uzdolniony Casanova nie przeżyje takich rozkoszy podczas seksu BEZ zobowiązań, jak podczas... tego Z zobowiązaniami, a mnie chodzi tu m.in. o uczucia, poczucie więzi, oddania, wierności, itd.

Guest Bake   
Guest Bake

wiele osób tak mówi a robi zupełnie inaczej.... wszystko jest dla ludzi .... ;)

ziomalka    0
Jesteś zaj****tą kobietą i szanuj się.

Autorowi tego cytatu dziękuje za słowa mądrości, które muszę sobie chyba wyryć złotymi czcionkami. Dzięki nim zrozumiałam, że co innego namiętność, pożądanie a co innego zdrowy rozsądek. Co więcej, dziękuję temuż autorowi za szczerość - wiele się dowiedziałam, wiele zrozumiałam - jesteś niezastąpiony :kiss: :shy:

Falkhor    63

Bake, Fakt, są ludzie dwulicowi. Ale wg mnie za pierwszym razem człowiek, który wczesniej uważał że seks nie może być dla sportu i na taki się porwie to nawet, jak mu się nie spodoba, to jednak coś straci...

ziomalka    0
za pierwszym razem człowiek, który wczesniej uważał że seks nie może być dla sportu i na taki się porwie to nawet, jak mu się nie spodoba, to jednak coś straci...

Racja. Ja jednak nie rozumiem ludzi, którzy tak osobostą częśc życia człowieka jak SEX traktują tak przyziemnie, tak.....po człowieczemu. Sex to wyrażanie uczuć i nie powinno się tego naduzywac tylko i wyłącznie do zaspokajania swoich często chorych i wyolbrzymionych, przesadzonych potrzeb. Grunt to wiedzieć, co jest w zyciu ważne, czy potzreby cielesne, czy duchowe ;)