Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Sex bez zobowiązań

Recommended Posts

Falkhor    63

magdaaa, Mnie chodzi o ustalenie 'grupy większościowej' - czyli JAKICH ludzi jest więcej. Wg mnie - tych uczuciowych OSTATNIo chyba co raz mniej, bo zmienia się styl życia i wychowania.

iwcia    2
bo zmienia się styl życia i wychowania.

Zmienia sie to fakt, szczegolnie wychowanie, wiadomo nowe czasy, troche luzniejsze zasady zyciowe zaczynaja pojawiac sie coraz czesciej w rodzinach. Juz w gimnazjum zaczynaja sie seksualne podboje "z ciekawosci".

Wystarczy popatrzec teraz na mlode dziewczynki, ubior, styl, makijarze, czeste prowokacje. I co sie potem dziwic ze ciaza w wieku 16 lat. Seks z ciekawosci z przygodnym mezczyzna to tez seks bez zobowiazan.

zulka    0

W dzisiejszych czasach liczy sie tylko wygląd. Spójrzmy na nastolatki jak kontrowersyjnie sie ubierają, zachowują. Kokieteria dziewczyn, szpan chłopców przed nimi, w głowach tylko sex. Gdzie leży wina?lub po czyjej stronie? Uważam, iż w większości przypadków decyduje o tym wychowanie!

ababab05    0

Wg. mnie to jak teraz jest w Polsce,jakie jest podejście ludzi do sexu ma kultura masowa ,która przychodzi do nas z zachodu.Mam znajomych z USA,Szewcji, tam praktycznie każdy robi to na imprezie ,z osobami przypadkowymi ,kolagami,koleznakami itp.I u nas zaczyna powoli być podobnie.

Znajomy z USA mowił mi ,że u nich na imprezach prawie każdy uprawia sex ,jak to powiedział ,podchodzisz do dziewczyny,wypijesz z nia piwo ,pogadasz 5-10 minut i idziesz z nią 'upstairs'.Szkoda ,że u nas jest coraz więcej łatwych dziewczyn a coraz mniej tych porządnych.Osobiście lubie jeżeli dziewczyna ma ,że tak powiem 'zajawke na sex' ,ale jeżeli robi to ze swoim chłopakiem z którym jest długo a nie z pierwszym lepszym.

Megg    9

ababab05, ale jeżeli rodzice i nauczyciele zachowywali się inaczej wobec dzieci, na które działa ta" masowa kultura z zachodu" byłoby inaczej. Co innego dorastanie, a co innego postawa i wychowanie, tu przede wszystkim rodziców.

ababab05    0

Jasne,że np. matka młodej dziewczyny ma wpływ na to jak ona kształtuje swoje wartości ,ale nie do końca.Bo taka dziewczyna nie siedzi całe życie w domu ,ale przebywa też w szkole,na dworze,na imprezach dyskotekach ,ze znajomymi itp.Sex stał sie niczym szczegolnym ,w mediach i nie tylko jest zwyklym towarem.

zulka    0

Rodzice mają za zadanie ukszyałtować swoje maleństwo! Taka jest prawda jednym to wychodzi innym nie!

,,Wychodzisz z domu,, z tym co otrzymałeś i z tym co sie nauczyłeś! Chcesz być tą pierwszą lepszą jesteś nie chcesz nie jesteś! Prócz tego co ci wbili do głowy rodzice masz swój rozum, wolną wole i prawo wyboru.

Guest Bake   
Guest Bake
Chcesz być tą pierwszą lepszą

właśnie :o

a facet jest "obrotny" i dobrze sobie radzi z dziewczynami.

To chyba zależy od dziewczyny, jak sie uważasz za pierwszą lepszą taką jesteś a gdy się szanujesz to chyba chwila przyjemności tego nie zmini bo to grzech

ziomalka    0
gdy się szanujesz to chyba chwila przyjemności tego nie zmini bo to grzech

Gdy się szanujesz, to nie sexujesz się bez zobowiązań, tak mi się wydaje, szanować się to szanować swoje ciało a więc także oddawanie się namietnością z kazdym napotkanym i żądnym czułości męzczyzną :)

Guest Bake   
Guest Bake

wg. chrześcijan. My tutaj taką mamy taką mentalność. A co do księży to tajemnicą poliszynela jest że sobie lubią użyć. Są tylko mądrzy z kazalnicy.

Nie mówię żeby każdy z każdym się sexił, ale nie zasłaniajmy się religią w tych sprawach i .... KOCHAJMY SIĘ! :)

Falkhor    63

Bake,

jak sie uważasz za pierwszą lepszą taką jesteś a gdy się szanujesz to chyba chwila przyjemności tego nie zmini bo to grzech

Czy każda dziewczyna musi być fanatyczką wiary, aby uznać, że jeśli się podda namiętności, to grzeszy? Albo to ja Ciebie źle rozumiem, albo Ty piszesz, że kobieta, która ociąga się z pójściem do łóżka... jest koneicznie głęboko wierzącą? 8)

Guest Bake   
Guest Bake

najczęściej jest tak (z doświadczenia) że te które deklarują że są świętymi stąpającym po Ziemi same wskakują do łóżka :)

Guest Bake   
Guest Bake

ksieza tez sa ludzmi? oni maja reprezentowac sie godnie. jak taki palant bedzie mi mowił żebym nie cudzołożył, zebym zył w czystości jak sam bzyka każdą kur** z pobliskiego burdelu?

Falkhor    63

Bake, Hmmmm... Ciekaw jestem, gdzie Ty poznajesz takich duchownych...?

Ksiądz jak i siostra najpierw jest człowiekiem, a później dopiero sługą - tak jest wg mnie. Dlaczego? Bo nie ma tak, że wstępując do zakonu oddajesz swą duszę w pełnię włądania swego Boga. Zawsze możesz zgrzeszyc, nadal maz wolną wolę, mocniej ograniczoną, ale jednak. Dlatego nie mówiąc już o wstępowaniu do domu uciech czy molestowaniu - duchowni i duchowne zakochują się... i często rezygnują z posługi. jednak jestem przekonany, że tutaj mowa o miłości i raczej sam seks o tym nie decyduje. A już zwłaszcza seks bez zobowiązań.

Gothka =)    0

Ksiądz nadal jest mężczyzną. I ma polucje, sny erotyczne, erekcje. Duchowieństwo nie zmienia go w kamienny posąg nieskazitelny i pełen majestatu.

Faktem jest, że duchowieństwo jest swoistą wizytówką Kościoła i tu jest najtrudniej, bo "wizytówka" nie zawsze jest tak niewinna jak byśmy chcieli. Ale dlaczego mamy kogoś oceniać? Po co? Zamiast potępiać księży zajmijmy się sobą.

rudzia    0
Nie chodzi sie do łóżka z pierwszym lepszym, czy nowo poznanym. Tak jak nie sypia sie gdzie popadnie.

Masz rację, ale weź pod uwagę, że nie wszytskie dziewczyęta wyznają takie same zasady jak Ty. Nikróre dziewczyny sie po prostu bawią i dla nich to jest najnormlanijesza w świecie rozrywka tak samo jak granie w kosza czy w siatkę. Seks to tez jest pewnego rodzaju sport :/ ^^" :lol-sweat:

Guest Bake   
Guest Bake
Nikróre dziewczyny sie po prostu bawią i dla nich to jest najnormlanijesza w świecie rozrywka tak samo jak granie w kosza czy w siatkę. Seks to tez jest pewnego rodzaju sport :/ ^^" :lol-sweat:

dooooooookładnie

ziomalka    0
Nikróre dziewczyny sie po prostu bawią i dla nich to jest najnormlanijesza w świecie rozrywka tak samo jak granie w kosza czy w siatkę. Seks to tez jest pewnego rodzaju sport :/ ^^" :lol-sweat:

Bawić się czymś, co służy do wyzwalania najgłębszych uczuć, emocji i pragnień to dla mnie jest wielka pforanacja i degradacja tego jakże rytualnego i pieknego sposobu okazywania bliskości jak SEX. I nikt mnie nie przekona, że ludzie, którzy dla samej frajdy robią bach bach z niemal każda atrakcyjną osobą płci przeciwnej (bądz tej samej.....) nie sa maniakami którzy powinni być skierowani na odwyk. Takie jest moje jakże spaczone zdanie :nerd:

Falkhor    63

ziomalka,

Bawić się czymś, co służy do wyzwalania najgłębszych uczuć, emocji i pragnień to dla mnie jest wielka pforanacja

Heh. Ja bym do tego jeszcze dodał, że dla niektórych ludzi sam sex-sportowy jest NAMIASTKĄ tych uczuć, tej bliskości, zaufania. Uważają, że seks = miłość. A to nie jest tak w żadnym razie. CHYBA, że ktoś kocha seks, to juz mówimy o innym systemie wartości.

ziomalka    0
dla niektórych ludzi sam sex-sportowy jest NAMIASTKĄ tych uczuć, tej bliskości, zaufania. Uważają, że seks = miłość. A to nie jest tak w żadnym razie. CHYBA, że ktoś kocha seks, to juz mówimy o innym systemie wartości

Dokładnie! Ludzie o takim paranormalnym jak dla mnie systemie wartości są dla mnie mało ludzmi, bardziej maszynami do sexowania się. Wiem, że brzmi to brutalnie, ale osoby, które mylą miłość z sexem, które uważają sex za jedyny sposób zaspokajania chęci bliskosci, przjemności są hmmmmm delikatnie mówiąc płytkomyślące według mnie. Sex bez zobowiązań nie powinien w moim mniemaniu istnieć.

Falkhor    63

ziomalka, Ja takich ludzi poniżać nie będe z pewnością, ale na pewno nie będe robił sobei z nich zomych i nie będe zabiegał o to, aby znajdowali się w moim bliskim otoczeniu.

Hmmm... ale czy taki seks nie powinien istnieć? Może i powinien? Dzięki temu wiemy, że ten seks wartościowy, z miłości - jest na prawdę cenny i ważny?

Guest Bake   
Guest Bake

dzisiejsze media, kościół stworzył wokół sexu jakąś taką otoczkę niesamowitości i niektórzy, jak te barany, powtarzają to i myślą że są lepsi od tych którzy tak nie myślą ... nieprawda? :o