Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Zdjęcia forumowiczów w serwisie fotka.pl

Recommended Posts

lukascompl    0

Tak sobie pomyslałem, nie wiem czy w dobrym miejscu, ale mozna by tu umieszczac linki do stron naszych kochanych forumowiczów. Zapraszam do dodawania właśnych linków.- wiem że wielu z was ma tam konta- a także admini i moderatorzy.

edited by Falk - link usunięty na prośbę właściciela zdjęcia.

terelka    1

lukascompl,

na pewno konta maja maciej i iwcia :)

nie tylko :) myślę, że wiele osób ma swoje konta na fotce, bo to dość rozpowszechniony serwis :)

levi    0

oj a ja nie mam =D i wcale mi tego nie braqje :!: wydaje mi się, że ci co mnie znają wiedzą jakie mam wady i zalety i jakim jestem człowiekiem a to jaki jest mój wygląd hmmm część forumowiczów wie =D heh levi' to poprostu levi'...

...hmmm a może jednak założyć konto :?: skoro tyle osób je ma...heh

Qmar    0

ja takze nie mam i nie jest mi to potrzebne :) zwlaszcza teraz :) ktos chce mnie zobaczyc to mnie pozna na zywca i beje :)

Eisenhower    2

Normalnie kurde wypas. Fotka.pl, kolejny pokeserwis. Ale przynajmniej jesli juz jestesmy przy tym serwisie, to obierzcie jakas strategie w celu podwyzszenia srednich. Pozapraszajcie sie do znajomych, pooceniajcie zdjecia itp. A teraz kilka rad dla fotkowiczow:

- dawajcie zdjecia na ktorych macie jak najmniej bielizny na sobie, zaowocuje to w komentarzach i ocenach,

- wystawiajcie pozytywne komentarze ludziom nawet jak sa brzydcy i oblesni, odwdziecza sie,

- zdjecia oceniajcie zawsze maksymalnie, wasze tez takie beda.

Ogolnie rzecz biorac fotka to serwis zrzeszajacy ludzi ktorzy czuja sie pokrzywdzeni przez zycie, uwazajacych za 8 cud swiata oraz osoby uwazajace, ze bez ich zdjecia globalna siec dluzej nie pociagnie. Przewaznie to mlodziez, ktora moze tu budowac spoleczenstwo informacyjne, badz tez zboki, analfabeci (wystarczy spojrzec w niektore komentarze czy opisy), ludzie szukajacy ukojenia w necie - zwykle starsi po rozwodach oraz inne gnoje. Pytanie do fotkowiczow, do ktorej grupy zakwalifikujecie siebie samych? XP

Jesli ktos odczuwa potrzebe ujrzenia mnie na zdjeciu (iconlolfk6.gif) to nie mam jakis szczegolnych oporow, ale mnie tam konto na fotce niepotrzebne. Nie odczuwam takiej potrzeby, zeby ktos ocenial czy komentowal mi zdjecia.

• Like 1

ziomalka    0
Fotka.pl, kolejny pokeserwis

Heh :lol-sweat:

fotka to serwis zrzeszajacy ludzi ktorzy czuja sie pokrzywdzeni przez zycie, uwazajacych za 8 cud swiata oraz osoby uwazajace, ze bez ich zdjecia globalna siec dluzej nie pociagnie. Przewaznie to mlodziez, ktora moze tu budowac spoleczenstwo informacyjne, badz tez zboki, analfabeci (wystarczy spojrzec w niektore komentarze czy opisy), ludzie szukajacy ukojenia w necie - zwykle starsi po rozwodach oraz inne gnoje.

To jest Twoje subiektywne i dość przyznam krytyczne zdanie na temat tegoż serwisu, mocne słowa muszę przyznać - ja nie mam konta na tym serwisie i uważam to za coś zbytecznego, ALE czemuż Ty zaraz tak mocno sprzeciwiasz sie takiemu sposobowii rozpowszechniania zdjęć? Wolny kraj, można robić co też każdemu z nas sie pododba i nie man oceniać zachowania i posunięcia innych. Przyznam, że bardzo mnie zszokowałeś tym co napiałeś Eisenhower - ale z drugiej strony Ty chyba lubisz być konrtowersyjny i z kazdym się wykłócać - Twa wola XP

Ja wyznaję zasadę podobną do Q - jak chcecie mnie ujrzeć face to face - wiecie jak i gdzie mnie szukać :letssin: :letssin: :letssin:

Peace :P:)

Qmar    0
Ja wyznaję zasadę podobną do Q - jak chcecie mnie ujrzeć face to face - wiecie jak i gdzie mnie szukać
oł je nigga piss :P

cala ta fotka chyba na poczatku miala poprostu byc czyms w rodzaju albumu gdzie jak ktos chcial szybko pokazac komus swoje zdjecie to wysylal link lecz teraz to ewoluowało :) czy jak sie to pisze i mamy pokemoniarnie :D

Guest Bake   
Guest Bake

ja nei mam tam profilu :D

marcelka hej moze skoczymy razem na piwko ?

hheheh zartuje oczywiscie... widziałem Cie na mieście nie raz :) tak mi sie wydaje :D

ziomalka    0
marcelka hej moze skoczymy razem na piwko ?

Podrywaczu Ty Bake XP XP XP

oł je nigga piss :P

polisz jor inglish Q XP

No i właśnie - serwis fotka.pl służy do tego, by obczaić, czy znajomy/znajoma z którą rozmawiamy o tym i owym, niekoniecznie o grzecznych sprawach ... nie jest naszym .... rodzicem :lol-sweat:

SunShine    0

Nie no, fotka jest od tego, że wysyłasz prosty do spamiętania link komuś komu chcesz pokazać fotke, żeby nie tracić czasu na wyszukiwanie na dysku i wysyałnie na email. Teraz w sumie spodobała mi sie picasaweb, ale linki nadal są nie dospamiętania :/ sytuacja z życia siedze sobie w warszawie gram w mu z moim najwiekszym przyjacielem z gry no i pomysł można by się spotkać i poszaleć na mieście (jest z warszawy), poznał mnie dzięki fotce na serwerze bo przeciez ze zdjęciem na płytce na wakacje nie jeżdze :) to były najlepsze wakacje w zyciu xD na fotce nikogo nie oceniem i nie kompentuje bo mi się nie chce :sweet: ale miło czasami odezwie się ktoś kto ma podobne zainteresowania i można podyskutować :nerd: wymienić opinie.

Eisenhower    2

I ktos tu usunal zdjecia z fotki, mam nadzieje, ze to nie przez moje wywody iconcryiy5.gif

ziomalka, ogolnie fotka to dla mnie zgroza. Juz nie chodzi o samo prezentowanie zdjec, ale wiekszosc ktorzy maja siano zamiast mozgu loguja sie po 15 razy dziennie zobaczyc czy ktos skomentowal im zdjecia, dostaja ekstazy na widok dostania maksymalnej oceny. Co najgorsze osoby te daja sie robic w c**ja przez serwis ktory zeruje na naiwnosci takich typow poprzez wysysk jakim jest wykupywanie statusu gwiazdy czy innego badziewia. To jest zalosne. Dobija mnie tez tam wystepowanie wyjatkowej kumulacji szyfru jakim jest pismo pokemonow. Mnie tez jak chcecie ujrzec to wiecie gdzie szukac. W internecie. No bo w koncu jestem wytworem wirtualnym który w rzeczywistosci nie istnieje iconlolfk6.gif

Guest Bake   
Guest Bake

ja powiem tak - mi ten serwis nie przeszkadza, jeżeli ktoś sie dobrze bawi korzystając z niego to jest ok. Faktycznie nie powinno to być płatne - szczerze nie wiedziałem o tym....

rzucajcie swoje profile :)

:)

SunShine    0
Mnie tez jak chcecie ujrzec to wiecie gdzie szukac. W internecie. No bo w koncu jestem wytworem wirtualnym który w rzeczywistosci nie istnieje

ja chce zobaczyć tego wirtualnego wytwora :)

Jesli ktos odczuwa potrzebe ujrzenia mnie na zdjeciu () to nie mam jakis szczegolnych oporow, ale mnie tam konto na fotce niepotrzebne.

I co chce Ci się wysłać mi Twoje zdjęcie na e-mail? :)

rzucajcie swoje profile

ja napewno nie rzuce :) bo rzucam jak to jest niezbędne a troche anonimowości na forum jednakowoż by się zdało :)

Eisenhower    2
I co chce Ci się wysłać mi Twoje zdjęcie na e-mail? :)

Wiesz, nie zmeczylbym sie przy tym jakos specjalnie. XP Ale jest jeden wieeeeeelgachny problem przez ktory nie moglbym wykonac tej operacji. Nie znam maila. iconcryiy5.gif ;] Hoho.

marcelka, to co z tym piwem ? :D

Bake, jako generator odpowiedzi na forum wygeneruje uzasadnienie w sprawie tego piwa z marcelka. Otoz po wejsciu w jej profil na fotce uwage przyciaga nie nazwa, nie avatar, nie liczba komentarzy, a cos zupelnie innego. Mianowicie pole urodziny 8 lutego 1990, takze z piwa przynajmniej do 8 lutego nici. XP Mowie to jako duszpasterz trzezwosci. :rotfl:

SunShine    0

No to zamiast piwa może być soczek XP albo bezalkoholowe ;)

Eisenhower, heh no widzisz czyli są trudności :P musiałbyś grzebać na dysku szukać, potem zgrywać na jakis serwer i wysłać mi na e-mail który mam podany w profilu ale nie można zalączać załączników ;) link zapewne byłby trudny i nie zdołałbyś go zapamiętać więc za drugim razem musiałbyś czynność powtarzać :)

rudzia    0

hmm jak się ośmielili to ja tez dam linka...a popatrzcie sobie na mnie :P tylko się nie bać za bardzo ;) to jest niegroźne i nie wyskoczy z komputera ;)

nati881

Guest Bake   
Guest Bake

Eisenhower, szczerze nie wiedziałem ;) nei mam zwyczaju wchodzić ludziom w profile :P heheh ;)

Eisenhower    2
Eisenhower, heh no widzisz czyli są trudności :) musiałbyś grzebać na dysku szukać, potem zgrywać na jakis serwer i wysłać mi na e-mail który mam podany w profilu ale nie można zalączać załączników :) link zapewne byłby trudny i nie zdołałbyś go zapamiętać więc za drugim razem musiałbyś czynność powtarzać :)

Moje zdjecia sa umieszczone na jednym serwerze, ich adresy sa proste do zapamietania. Ale ten mechanizm dziala w nastepujacy sposob, ze wysyla link dopiero po wczesniejszym otrzymaniu od tej osoby linka ze zdjeciem. Przykladowo z fotka.pl XP Taki barter - towar za towar ;)

SunShine    0

Eisenhower, specjalnie dla Ciebie pokemon SunShine: link

Zaznaczam, że oglądasz go na własną odpowiedzialność...

A teraz czekam na Twój towar :P Inteligentny mechanizm Twojego serwera powinien teraz odesłać Twój link :D hm... ale jak widać nie jest niezawodny :P