Jump to content
Sign in to follow this  
Kuru

Czy palisz papierosy

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake
ałe liceum przetrzymałam bez fajek :shy: :letssin:

ohohoho a to jakas regula ze trzeba palic w Liceum ??

infantylne to trochę ziomalka, ;)

nigdy nie rozumiałem dzieci które podniecają się nieziemsko że palą papierosy... żałosne

ziomalka    0
infantylne to trochę ziomalka

Infan co ? ;):(;)

Nie to, że reguła, ALE miałam po prostu w liceum za mocne reguły, by palić, a i też czasu za bardzo nie było, dlategoż tak napisałam, a palenie w liceum to nie jest może reguła, ale dośc częsty zwyczaj ;)

Guest Bake   
Guest Bake

palenie w liceum to raczej chęć zaszpanowania przed kolegami, pokazania jakim się jest dorosłym.

ja takich metod nigdy nie potrzebowałem i już wtedy patrzyłem z pobłażaniem na krztuszące się w WC dzieci.

ziomalka    0
palenie w liceum to raczej chęć zaszpanowania przed kolegami, pokazania jakim się jest dorosłym

Palenie wogóle to jest szpan ale na szczęście powoli odchodzi do lamusa. Teraz żeby być cool, nie trzeba chlać, fajczyć .... i całe szczęście. ;)

Ja popalałam a to co innego niż palenie, zresztą bardzo sporadycznie takież właśnie czynności uskuteczniałam :lol-sweat:

Guest Bake   
Guest Bake
Palenie wogóle to jest szpan ale na szczęście powoli odchodzi do lamusa. Teraz żeby być cool, nie trzeba chlać, fajczyć .... i całe szczęście.

chciałbym się z tym zgodzić naprawdę. Moim zdaniem dzieci w dalszym ciągu tak się zachowują..... na szczęscie nie wszyscy...

ziomalka    0
Moim zdaniem dzieci w dalszym ciągu tak się zachowują.....

Wytłuc takie dziady, ja mam dobrą radę - wsadzić w paszczę takim delikwentom pół paczki fajek i zapalić - nie popatrzą na nikotynę przez dłuuugi czas po takim excesie ;)

Qmar    0

ziomalka, i kto to mowi i kto to mowi !?

a palenie w liceum i nawet w gimnazjum sporadycznie w podstawowce to przez otoczenie z jakim ktos sie zadaje ....

ziomalka    0
a palenie w liceum i nawet w gimnazjum sporadycznie w podstawowce to przez otoczenie z jakim ktos sie zadaje ....

Zgadzam się w całej rozciąlości Q - otoczenie ma na nas bardzo silny wpływ któremu dość często ulegamy, ale badz co badz, często tylko silna wola jest wyjściem z takich sytuacji, a nie kazdy ją posiada.

i kto to mowi i kto to mowi !?

Eeeeeee, napisałam, że paliłam bardzo sporadycznie, tak!? ;) :lol-sweat: A nie byłam młodym smokiem ... :nerd:

Qmar    0

ziomalka, nie wqazne czy sie pali jednego na dzien czy jednego na 10 minut - sie pali to trzeba zwalczyc czyli powinnas wypalic przy rodzicach pol pakietu fajek i by CI sie odechcialo ;) innym tez

levi    0

Qmar,

ziomalka, nie wqazne czy sie pali jednego na dzien czy jednego na 10 minut

ziom to zasadnicza różnica :!: xD ja pale MOŻE jadnego na miesiąć, czasem zdarzy się, że częściej, więc chyba nie da się mnie zaliczyć odnałogowców :hihi:

zresztą wiem, że w każdej chwili mogę poprostu tego sobie odmówić, ale po co :?: czasem poprostu jak się ma na to ochotę to się to robi i już :!: i pomaga :!: :!: :!:

Falkhor    63

Dni Miasta były dobrą okazją do popatrzenia sobie na młodych ludzi, którzy kurzą jak smoki :/ Jednego widziałem nawet takiego, co to fura peta tak, że starzy palacze tak nie palą - wdech, chmura, wdech, chmura... i tak normalnie 3 pod rząd. Na włąsne oczy widziałem ECH... Jak ja się cieszę, że mnie to nigdy nie kręciło...

ziomalka    0
Dni Miasta były dobrą okazją do popatrzenia sobie na młodych ludzi, którzy kurzą jak smoki :/

Jeden z krajobrazów niedgodny naśladowania, ale dla niektórychz naszych młodocianych extra zabawa i okazja, by pokazać, jakim sie jest cool człowiekiem paląc :sweet: No cóż, są różne sposoby postrzegania człowieka naprawdę w porzo :P

Ale rzeczywiście Falk ma rację - mi również odechciało się dymku... :nerd:

motonita    0

Paliłem 4 latka, już nie palę i bardzo się z tego powodu cieszę. Sam się sobie dziwię co ja w tym widziałem?? Zwłaszcza jak wrócę z zadymionego lokalu i następnego dnia powącham ubrania - naprawdę zacna woń XP Ten "sport" jest dzisiaj bardzo nie modny a mimo to coraz młodsi zaczynają palić. Wydaje mi się, że znaczący wpływ w sprawach palenia czy picia w okresie młodości maja nasi znajomi z którymi spędzamy czas.

Falkhor    63

motonita,

nasi znajomi z którymi spędzamy czas.

Jako młodzi - jednak szybko ulegamy wpływowi otoczenia. Jako starsi - bo wynika z cyferek, ze może zacząłeś palić dopiero około 20tki? To i tak dośc późno, może studia Cię do tego zachęciły? :P Znam takich, co dopiero na studiach zaczynają popalać...

ziomalka    0
Znam takich, co dopiero na studiach zaczynają popalać...

Yyyyyy ja równiez i to dość blisko :sweet: :lol-sweat: . Studia to mnóstwo stresów, wyrzeczeń, pracy,examów, zaliczeń itp..... Studia to w wielu przypadkach zupełnie nowe, inne, nieznane środowisko, otoczenie, nowi znajomi a to na początku jest bardzo stresssssujące. Studia to STUDIA i popalić czasami niektórzy muszą, coby poczuć się w pełni lub też tylko trochę zrelaxowanymi.

Falkhor    63

ziomalka, To niech BEIDNI (bo paczka petów tania nie jest...) studenc walczą ze stresem jedzieniem słonecznika albo pestek dyni ;) Odstresowuje, daje zajęcie, nei śmierdzi :P NA PEWNO nie jest takie toksyczne i ma wiele skutków pozytywnych :P Tłumaczenie się tym, że mam nerwy / egzamin / nudy i zaczynanie palenia - to jakaś żenada...

ziomalka    0
Tłumaczenie się tym, że mam nerwy / egzamin / nudy i zaczynanie palenia - to jakaś żenada...

Ale papierosy naprawdę odstresowują! SERIO SERIO a jeśli ma się jeszcze skłonności to ulegania czyimś wpływom to z góry już ma się przekichane :P

mnemonick    0
Ale papierosy naprawdę odstresowują

Papierosy nie odstresowują tylko palący tak myśli to jest wmówienie w ramach reklamy czasem ktoś pije wode z jakiegoś źrudełka bo niby działa na raka na tej samej zasadzie odstresowują papierosy to jest wyuczony nawyk inni ludzie idą zagrać w piłke inni idą sie napić jeszcze inni walą głową w mór a są tacy co palą.

Ja paliłem całe trzy dni swojego już tak długiego życia razem z sąsiadem wykupiliśmy wszystkie istniejące marki i wypaliliśmy miałem oczy jak krokodyl i nabyłem wstrętu do papierosów.

Niecierpie ich zapachu i ludzi jak są przesiąknięci tym zapachem, nie cierpie jak ktoś w mojej obecności pali i odczytuje to za obelge równą splunięci w tważ.

Ale nie potępiam ludzi palących mogą chcą niech palą tylko jak najdalej odemnie,.

Nie lepiej dla zdrowia czekjolade lub piwko kupić?? albo samochud po roku?? ^^"

Niecierpie ich zapachu i ludzi jak są przesiąknięci tym zapachem, nie cierpie jak ktoś w mojej obecności pali i odczytuje to za obelge równą splunięci w tważ.

Jezu, mnemonick, coś Ty taki nerwowy palacz.gif. Trochę przesadziłeś z tym porównaniem.

ziomalka    0

Zgadzam się z Mścicielem - mnemnonick chyba troszkę przesadził z tym porównaniem - owszem, palacze są niefajni dlatego, że palą, ze każdy ma swoje nałogi, słabości, co nie znaczy, że trzeba ich skreślać. Jasna sprawa, że niszczy sobie zdrowie, ale czy kategoryzujemy przyjaciół ze wzgledu na to, czy sa paalaczai czy nie? Halasz halasz mnemonick ^^" Pozdr. :lol-sweat:

rudzia    0
Papierosy nie odstresowują tylko palący tak myśli to jest wmówienie w ramach reklamy czasem ktoś pije wode z jakiegoś źrudełka bo niby działa na raka na tej samej zasadzie odstresowują papierosy to jest wyuczony nawyk inni ludzie idą zagrać w piłke inni idą sie napić jeszcze inni walą głową w mór a są tacy co palą.

To jest pawda. Palacz wmawia sobie, że papiero daje mu ukojenie w bólu i nwerwacj a tak wcale nie jest. To jest to samo jak by zamiast papierosa poszedł kupić sobie tone sera i zjadł :lol-sweat: to tez może odstresować...a palenie jest be :lol-sweat: =D

Jasna sprawa, że niszczy sobie zdrowie, ale czy kategoryzujemy przyjaciół ze wzgledu na to, czy sa paalaczai czy nie?

Zdarzają się ludzie, którzy wybierają sobie znajomych własnie w taki sposób. Z facetami tak jest, niektórymi. Czasem jest tak, że dziewczyna nie może palić jeżeli on ma na nią zwrócić uwagę....kurcze jakie czasem to jest przykre :/ odwrotnie też się zdarza, ale nie spotykałam się z tym tak często

mnemonick    0

Troche opacznie mnie zrozumieliście z tym porównaniem ja nie skreślam ludzi którzy palą ba nawet paru dobrych znajomych mam co palą ale nie życze sobie żeby to robili przy mnie to tak jak by ten papieros był ważniejszy odemnie, jeśli masz szacunek to wytrzymasz tą chwilę a jak pujde to i całą paczke może sobie wypalić.

Jednakże stawiam sobie cel aby palaczy nakłonić do żucenia!!

Szkoda że niemam na tyle kasy żeby osobom na których mi zależy zafundować dość skuteczny odwyk ^^"

rudzia    0
ale nie życze sobie żeby to robili przy mnie to tak jak by ten papieros był ważniejszy odemnie, jeśli masz szacunek to wytrzymasz tą chwilę a jak pujde to i całą paczke może sobie wypalić.

Tylko czasem jest tak, że głód nikotynowy daje o sobie znać i to bardzo mnocno i człowiek nie skupia się na Twojej osobie tylko na swoich potrzebach...czytaj,że chce mu się palić