Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

hip hop

Recommended Posts

Guest Guest   
Guest Guest

[shadow=red][/shadow][glow=cyan][/glow] kto słucha hip hopu i jakiego wykonawcy słucha ?? :P

ziomalka    0

Tupac Shakur

Method Man

Busta Rhymes

The Game

Ludacris

Lil Jon

Ying Yang Twins

DMX

Coolio

Timbaland

LLoyd Banks

Jay-Z

E40

Akon

Kanye West

i ostatnio Pitbull :puppyeyes:

levi    0

ja ogólnie nie słucham hip-hopu, ale czasem zdarzy mi się 'zachaczyć' o np: hemp gru, wwo czy fenomen...oraz oczywiście molesta ewenement

...a ostatnio przesłychałem nową płytkę Tede - całkiem znośna jak na ten typ muzy.

Guest Bake   
Guest Bake

ale ogólnie jeżeli chodzi o młodzież to bardzo popularny rodzaj "muzyki" :)

ziomalka    0
i do tego to muza w ogóle bez ambicji.

Aczkolwiek nie można nie zauważyć, że od kazdej reguły są wyjątki - są w historii hh piosenki naprawdę dające do myślenia :P

Falkhor    63

ziomalka, Podałaś samych niepolskich wykonawców...

Ja moze z polskich wrzucę takei tytuły - Pezet, 52Dębiec, Liroy, Morwa, Karamba... Peja, Aro, Łona, Ascetoholix, Doniu.

ziomalka    0
Podałaś samych niepolskich wykonawców...

Owszem, owszem Falkhor, a to dlatego, że nie uznaję polskiego hh - poza nielicznymi wyjątkami :)

A ja dodam Kalibra, Paktofonikę i Grammatik i Fenomen ;)

Falkhor    63

ziomalka, Aaaaa no jednak, jednak coś znalazłas w tych swoich czarnych mózgowych zwojach (nielicznych, ale sakramencko czarnych).

Paktofonika

Grammatik

ja również dopisuję tych wykonawców do swojej listy. Acz zaznaczam, że jakoś znamienne jest to, że polski hh jest dość nierówny - wykonawcy gdy mają jeden dobry kawałek, resztę mają poniżej przeciętnej.

ziomalka    0
Aaaaa no jednak, jednak coś znalazłas w tych swoich czarnych mózgowych zwojach (nielicznych, ale sakramencko czarnych).

Ale sadzisz komplementami od samego przyjazdu Falk XP

polski hh jest dość nierówny - wykonawcy gdy mają jeden dobry kawałek, resztę mają poniżej przeciętnej

I to jest właśnie to, czego nie lubię w polskim hh, nic sie nie dzieje poza czasmi wystepującymi małymi epizodzikami godnymi zainteresowania.

Falkhor    63

Niestety :/ Od czasu do czasu trafi się jeden zachwycający kawałek polskiego HH, ale jak już kupimy płytkę i ją włączymy, to słuchamy tylko tego kawałka, który jest w radio :/

Z całego polskiego hip hopu, którego fakt - nie przesłuchałem wszystkiego - mam może ze 20 piosenek, które lubię posłuchać w radio czy w pubie.

ziomalka    0
Z całego polskiego hip hopu, którego fakt - nie przesłuchałem wszystkiego - mam może ze 20 piosenek, które lubię posłuchać w radio czy w pubie.

Z tego, co pamietam Falk, Twoja dyskografia obfituje w głownej mierze z tych kawałków, które ja swego czasu słyszałam w Radiostacji... są to piosenki w miarę przyzwooite i na dobrym poziiomie muzyczym, ale jeśli mnie pamięć nie myli - nie masz ani Kalibra ani Paktofoniki ... wstyd ;) :lol-sweat:

ziomalka    0

Spiep**aj Dziadu XP XP XP Już wypowiedziałeś swoje zdanie, Panu juz podziękujemy ;):D:)

HH jest w porzadku, trzeba tylko wiedzieć CZEGO słuchać bejbe :)

Pozdr. :D

Falkhor    63

ziomalka, To że ich nie mam, to nie znaczy, że nie słyszałem albo nie słuchałem ;) Poza tym ja nie mam kolekcji, więszości utwarów i tak słucham ze stacji netowych :D

ziomalka    0
To że ich nie mam, to nie znaczy, że nie słyszałem albo nie słuchałem ;) Poza tym ja nie mam kolekcji, więszości utwarów i tak słucham ze stacji netowych ;)

Ja mam nadzieję, że "Jestem bogiem" czy też "Plus i minus" nie są Ci obce, bo to szlagiery hh w wykonaniu porządnych polskich twórców :P

Megg    9

dobrego hh czasem lubię posłuchać ale tylko jeden kawałek polskiego hh :/ nic nie poradzę że lubię m. in. czarnych raperów (oni robią to najlepiej nie ziomalka?)