Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Mezo

Recommended Posts

levi    0

Mezo :?: poza 1 sensowną piosenką jaką pamiętam nie znam jego kawałków...albo inaczej: nie chce znać :!:

typ    0

długo nie wiedziałem co to Mezo ale po przypadkowym oglądnięciu jednego teledysku + wywiad to stwierdzam ze jestem antyfanem ;P

Falkhor    63

typ,

długo nie wiedziałem co to Mezo ale po przypadkowym oglądnięciu jednego teledysku + wywiad to stwierdzam ze jestem antyfanem

:lol-above: XP Dobre :P

inny przykład - nie mezo, ale przykłąd - piosenka Enrycze Pleksiglasa - Do you know - spiewa sobie coś o tym, że jak to jest xle być ostatnią osobą, która wie o zmienionym zamku w drzwiach... Kryste :[

Ale co do meza - wybitny jakiś nie jest - chociaż chyba mam jakis jego kawałek gdzies na kompie... jednka w zlaewie tandety jedna lepsza piosenka honoru nie ratuje. Tudzież pozostaje kwestia gustu...

ziomalka    0
inny przykład - nie mezo, ale przykłąd - piosenka Enrycze Pleksiglasa - Do you know - spiewa sobie coś o tym, że jak to jest xle być ostatnią osobą, która wie o zmienionym zamku w drzwiach... Kryste :[

Heheh - widzę, że ujeła Cie ta historia - rzeczywiście, oblesne i prymitywne XP JUz nie wspominając o samym wykonawcy :sweet:

jednka w zlaewie tandety jedna lepsza piosenka honoru nie ratuje. Tudzież pozostaje kwestia gustu...

HH nie jest typem muzyki pod publikę, a on EWIDENTNIE robi wszystko, by przypodobać sie szaremu Polaczkowi - a to jnie jest już hh tylko HipHopOLO Dzizyssss ...... :/

Falkhor    63

ziomalka, Może i ewidentnie - ale nie tylko u nas przecież niektórzy wykonawcy zyją tylko dlatego, że zmieniają swój repertuar DLA publiki? To też jakiś sposób. czy tak od razu skrajnie niewłąściwy - nie do końca.

ziomalka    0
niektórzy wykonawcy zyją tylko dlatego, że zmieniają swój repertuar DLA publiki? To też jakiś sposób. czy tak od razu skrajnie niewłąściwy - nie do końca

Są artyści, którzy nie zmieniają swojego stylu mimo zmieniających się czasów, upodobań muzycznych ludzi czy też mody. Są artyści stali muzycznie i za to pełen respekt dla nich. Takich muzyków warto słuchać przede wszystkim dlatego, że nie są konformistami, mają swoje gusta muzyczne i się ich trzymają.

Guest Bake   
Guest Bake
Są artyści, którzy nie zmieniają swojego stylu mimo zmieniających się czasów, upodobań muzycznych ludzi czy też mody
np Iron Maiden nie zmienia stylu ale ewoluują... tzn grają troszkę inaczej ale dalej są świetni... i te zmiany delikatne i absolutnie nie pod modę fani akceptują... gdyby przez 30 lat grali tworzyli takie same piosenki itp.... byli by NUDNI... a w ten sposób każda ich płyta jest wyjątkowa i niepowtarzalna, każda ma swój wyjątkowy klimat

ziomalka    0

Ja rozumiem, że Bake - świata poza nimi nie widzisz, ale nie musisz juz ich tak wychwalać :letssin: XP

Jest wielu porządnych artystów, których style muzyczne zmieniają się na lepsze - np Nelly Furtado, ale są też takie, gdzie następuje regres i takim przykładem jest Mezo. No cóż, i tak się zdarza :P

ziomalka    0
ja ich nie wychwalam to jest OCZYWISTA prawda...

To jest prawda Twoim tokiem myslenia, w pełni subiektywna opinia :D XP

Skoro masz uprzedzenie do hh, spoko, ale nie musisz zaraz mówić, że to, co twierdzisz, jest zgodne z przekonaniem jakie powinien mieć każdy 8)

Falkhor    63

Rzeczywiście :) jak już to bake powinien powiedzieć - wg mnie jest to moja subiektywna oczywista prawda ;) Lub coś w tym stylu :) Bo na pewno nie jest to prawda absolutna :)

A jak teraz jest wogóle najnowsza płyta Mezo? Wyjście z bloków? Bo nie wiem :) Swoją drogą - Hmmm... ciekawy tytuł...