Jump to content
Sign in to follow this  
only_hope

Sposób na kaca ;)

Recommended Posts

only_hope    0

Ciekawi mnie czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na kaca ;)

oprócz tego że oczywiscie ze na kaca najlepsze jest niepicie hehe ;)

lub jak to w pewnym kabarecie "najlepsze na kaca jest powietrze z pompki od materaca" :hihi:

rudzia    0

ale nie zawsze jest tak, że klin klinem. Nie polecam przepijania wódki wódką, bo to wcale a wcale nic nie pomaga, wręcz przeciwnie jest gorzej :/ w sumie na kaca to ponoc jest bardzo dobry kefirek ;)

Falkhor    63

Na pewno dobrze jest się wyspać. Mnie na śniadanko pomaga - śledzik lub jajecznica - to pierwsze mnie orzeźwia ;) To drugie daje energii i wtedy dobra herbatka gorzka i wogóle dużo wody - i na rowerek. Po 20km zapominam o kacu ;)

Falkhor    63

Bake, No to ciekawe, jak Twój organizm zareaguje, gdy przyzwyczai się do tego, ze na kaca dostaje puszkę neiziemskiej chemii :P i nagle, dajmy na to - w jakiejs zapadłej dziurze - nie ma tajgerka. Są tylko pyzy i rabarbar. Hmmm?

Qmar    0

a ja nigsy nie mialem kaca :P nawet nie wiem jakl to dziala :P wiec ja nie musze miec sposobu :P

Edited by Falk - Czyli post nei wnoszący nic do tematu...?

Falkhor    63

Są jeszcze 'leki' - 2kc na przykłąd. Nigdy ich nie próbowałem, albo takie tabletki z miśkiem ;P

SOK Z KAPUSTY - taki specyfik widziałem w jednym z rzeszowskich sklepów. A jak się nazywał... no oczywiście, że... KACUŚ :P

Padlinka    0

uu blech po tym to chyba tylko gorzej .

jak na mnie najlepiej dziala sposob Michasia a potem delikatnie wtlaczamy jedzonko :hihi:

terelka    1

Kuzyn mi mówił, że po imprezie rano wypija 2 tigery ;) I kac przechodzi, ale neiwiem czy to prawda, czy tylko tam mówił ;) Jednak tą metodę odradzam ;) Najlepiej się wyspać porządnie i przespać kaca ;)

michas    0

cos to spanie mnie nie przekonuje :)bo jak tu spac?? zazwyczaj jest tak jest wieczorek imporezka alkohol super zabawa ,potem po imprezce zazwyczaj jest sie bardzo zmeczonym i pod wpływem i zazwyczaj sie wtedy kładzie spac,budzi sie drugiego dnia a tu ból głowy ,neiwydolnosc zoładka i jak tu przespac kaca??tego sie nie da przwespac chyba??trzeba to zwalczyc po prostu ,i tu jak wczesniej mówiłem przysznic zimny,a potem jak wspominała Padlinka "powoli wtłaczamy jedzonko" ale bardzo powoli bo czasem jescze moze nastapic reakcja zwtotna i bedzie beee,podobno słysząłem ze podobno herbatka z miety tez jest dobra ale nie wiem tak tylko słyszłąem

Falkhor    63

Sen na pewno pomaga ;) Uspokoja nasze ciałko i pozwala wątrobie i nerkom spokojnie uporać się z naładowaniem naszego organizmu przez alkohol ;)

jedzonko - doooopiero jak poczuję się porządnie głodny, na kacu wolę się troszkę rpzegłodzić. Ale POMARAŃCZE smakują mi dosłownie CUDOWNIE!

rudzia    0

No nie powiem. Jak mam takiego gigantycznego kaca to raczej nic mi przez gardło nie przejdzie. W sumie to ja jem dopiero jak mi przejdzie. Ale nawięcej to pije wody. Zawsze to jakos milej i sie organizm oczyszcza ;) ;D :lol-sweat:

2KC to jest jakieś cos co wogóle nie pomaga. Szkoda na to kasy :/ po tym kac jest jeszcze gorszy ;)

ziomalka    0

Hahaha - na właśnie wypróbowałam - najpierw woda, potem kąpiel, następnie grzaneczki - te same, które robiły furorę dzień wcześniej na imprezie, tylko, że z dodatkiem pomidorka ;) plus sok pomarańczowy :lol-sweat:

A za godzinkę wymarsz na spacerek, potem powrót, ogarnięcie nieładu w domu no i po kacu ;)

Falkhor    63

Może i 2KC nei działa, bo nie próbowałem, ale na pewno dobre dla organizmu są jakieś suplementy witaminowe. Alkohol po prostu robi pustkę w organizmie, stąd zwalaczanei kaca jest o tyle łatwiejsze, jesli walkę rozegra się dobrze na chemicznym poziomie :)

rudzia    0

hehe a nie lepiej po prostu pobiegac albo popływac to jest tez nie zły sposób i to wypróbowany przeze mnie samą :D :hihi: Problem jest tylko w tym, że na kacu nie zawsze chce się tak aktywnie go pozbyc :( :lol-sweat: