Jump to content
Sign in to follow this  
darekielb

Moja galeria (NOWE FOTKI)

Recommended Posts

marko    3

darekielb zdjęcia w 10-tkę!!!

Cóż mogę powiedzieć, podobają mi sie i tyle, ładne kolorki żywe i naturalne.

Co do kadru zdjęć też OK, przemyślane a nie strzelone byle jak, w niektórych lekkie przepały ale to szczegół (czegoś trzeba się czepić ;-) )

Park to piękne miejsce na takie zdjęcia, tylko trzeba wybrać odpowiednią do tego porę a tobie się to udało. Słońce nie za ostre i tak mam być.

POZDRAWIAM!!!

darekielb    13

Wielkie dzięki za komentarze i bardzo się cieszę, że zdjęcia się podobają.

Postaram się umieszczać na bieżąco jakieś ciekawe fotki mojego wykonania i chętnie przeczytam każde porady i wskazówki, co w moich zdjęciach poprawić i na co zwracać uwagę.

Pozdrowionka

[ Dodano: 2007-08-20, 20:49 ]

nowe fotki z wycieczki do Czarnorzek i Odrzykonia

img0682xv9.th.jpg img0690pm2.th.jpg img0691oc8.th.jpg img0694ea1.th.jpg img0706cu4.th.jpg img0721mp0.th.jpg img0724dz9.th.jpg img0731fo3.th.jpg img0737le2.th.jpg img0738nv6.th.jpg img0745fl3.th.jpg img0747mu5.th.jpg img0775wf9.th.jpg img0780na3.th.jpg img0792nq2.th.jpg img0797hi6.th.jpg img0809ij2.th.jpg img0830rh5.th.jpg

a tutaj przy okazji napotkana "Biała Dama" w czasie sesji fotograficznej więc i ja skorzystałem :]

img0764es0.th.jpg img0778ss6.th.jpg img0779nu1.th.jpg img0801tt2.th.jpg img0802gv0.th.jpg

darekielb    13
masz namiary na białą damę ? :)

niestety nie, ale trzeba przyznać że jest bardzo ładna (mi nie pasuje tylko kolczyk na ustach tak pięknej kobiety) ale to zależy od gustu

Falkhor    63

Modliszka - wdzięczny obiekt do fotografowania ;) Co do fotek zamieszcoznych powyżej - bardzo mi się pszczółka podoba :)

Gothka =)    0

A mnie ważka ;) Ten błękit, te wielkie oczy, a ta talia, a skrzydła... ;D Ważki mają tak wyważoną ważkość :hihi: że latają bardzo płynnie i szybko :)

darekielb    13
spoko fotki

ciekawy jestem jakim sprzętem robisz zdjęcia i czy droga jest taka inwestycja?

od 2 miesięcy pstrykam Canonem S3 IS, ale wcześniej miałem aparat HP

a co do inwestycji to nie była mała, bo aparat troszkę kosztuje, ale według mnie ten sprzęt warty jest swojej ceny

darekielb    13
a to makro z pszczółką to zrobione było bez niczyego, czy z jkaimiś soczewkami? czy poprostu wykadrowałeśmocno?

Makro z pszczółką jest zrobione samym aparatem i później wykadrowane, a soczewek do makrofotografii jeszcze nie posiadam, ale w niedalekiej przyszłości mam zamiar kupić zestawik.