Jump to content
Sign in to follow this  
darekielb

Moja galeria (NOWE FOTKI)

Recommended Posts

Megg    9

Wyglądać jak księżyc czy strzelać fotek jak darekielb ?? ;P

Śliczne foteczki.

Hmm nie wiedziałam że TAM może być tak ładnie :eek: :lol-sweat:

darekielb    13

odświeżę trochę temacik bo pogoda się poprawiła i zdjęć przybyło ^_^

Na początek zdjęcia z piątkowej nocnej sesji pod Lidlem :hihi:

img1323ep4.th.jpg img1332ce8.th.jpg img1333pu5.th.jpg img1334vk4.th.jpg img1339kg9.th.jpg img1343dk8.th.jpg img1345ag7.th.jpg img1346vm2.th.jpg img1352el5.th.jpg img1353zl7.th.jpg img1354gk7.th.jpg

I zdjęcia zrobione wczoraj (pogoda jak kobieta zmienną jest)

img1362ki3.th.jpg img1373ic8.th.jpg img1378bw0.th.jpg img1388wb5.th.jpg img1394pu1.th.jpg img1395wc3.th.jpg img1406hk4.th.jpg img1413fs1.th.jpg

Jak się podobają ?

main    0

mi sie podoba szczegolnie ze te zdjecia"pomagalem" robic ;) na przyszlosc jakby sie komus nudzilo zapraszamy na zdjecia, gwarantowana kupa smiechu :) niektorzy juz wiedza o co biega ^_^

darekielb    13
mi sie podoba szczególnie ze te zdjecia"pomagalem" robic ;) na przyszlosc jakby sie komus nudzilo zapraszamy na zdjecia, gwarantowana kupa smiechu :) niektorzy juz wiedza o co biega ^_^

potwierdzam działy się wtedy różne rzeczy :lmao: i również zapraszam na następną akcję

mi sie podoba szczególnie ze te zdjecia"pomagalem" robic ;) na przyszlosc jakby sie komus nudzilo zapraszamy na zdjecia, gwarantowana kupa smiechu :) niektorzy juz wiedza o co biega ^_^

potwierdzam działy się wtedy różne rzeczy :lmao: i również zapraszam na następną akcję

Czyżby każdy mógł się przyłączyć?

edit by terelka - podwojony post

darekielb    13

Dodano: 2007-11-18, 16:09

eee niezapominać o mnie :o mesio znajomy :o a tęcze tez widziałam jak się urwałam w pracy :]

nie zapomnimy

ale niektóre akcje wymagają posiadania kamizelki odblaskowej (niektórzy wiedzą o co chodzi :] )

EDIT:

W związku z tym, że kilka dni temu zima zawitała u nas wybrałem się dzisiaj na fotki do Parku. Co prawda pogoda nie była na tyle dobra jak chciałem, ale nie ma co narzekać.

Nie będę zdjęć umieszczał na innych serwerach tylko dam link do mojej galerii gdzie można je obejrzeć.

Park w zimowej scenerii

Kiwi    0

Mi też sie podobają.

A wracajac do tej

Sowa-komandos prezentuje się wyśmienicie

To gdzie zrobiłeś zdjęcie temu pięknemu ptakowi??

Mnie takie rzeczy jak zwierzątka i roślinki i wszystkie informacje ich dotyczące bardzo interesują.

darekielb    13

Sowa jest dokładnie na 1 drzewie po prawej stronie kończącym alejkę biegnącą na wprost wejścia do zamku (pierwsze drzewo po prawej stronie licząc od mostu). Jeśli źle to wytłumaczyłem to mogę kiedyś pokazać, bo w tej chwili nie jestem do tego zdolny :P

Falkhor    63

darekielb,

w tej chwili nie jestem do tego zdolny

:P:D:)

Musze się jakoś przyczaić i też zrobić tam zdjęcie, bo obiekt do uwieczniania - przewdzięczny :)

Kiwi    0

darekielb, Dziękuję bardzo za informacje. Jak następnym razem pojadę do Łańcuta to odwiędzę park i to miejsce. :D Może mi się też uda ją zobaczyć. Już nawet zdjecia nie muszę robić i tak miałabym ogromną satysfakcję.

Musze się jakoś przyczaić i też zrobić tam zdjęcie, bo obiekt do uwieczniania - przewdzięczny

Zgadzam się w 100%. Ta sowa jest śliczna :D

Falkhor    63

Kiwi, Mój aparat nie ma za dobrego zooma, ale nawet po to, by sobie po prostu tę sowę zoabczyć - wezme moją starą, przedpotopową lornetkę z niepoliczalnym zoomem, może tej sowie nią oczu nie powybijam :D

okimaxim, A zima już tuż tuż :D

Falkhor    63

okimaxim, ja moge zrobić i w 3 minuty, a nawet w 20 sekund, jak mi się program szybko włączy. Chodzi o JAKOŚĆ :D poza tym nei róbmy offtopa :D

Miałem przyjemność widzieć fotki Darka na żywo a nawet przyglądnąć się, jaki ma aparat. No no... nie pogada :D Jest się od kogo uczyć :) Umie trzaskac fotki ;)

darekielb    13

Trzeba troszke odświeżyć temat bo już rok nie pokazałem nowych fotek hehehe.

Na początek kilka nietypowych fotek:

img1516ow1.th.jpg img1530vc1.th.jpg img1641avq4.th.jpg img2233akx5.th.jpg

I kilka fotek (ala PRL) zrobionych tydzień temu w Rogóżnie:

img1549wl9.th.jpg img1553wp4.th.jpg img1556na7.th.jpg img1594qt4.th.jpg img1599xu9.th.jpg img1614aul5.th.jpg

Falkhor    63

mnemonick - Trzeba było być na sywlku, gdzie ta SOplica zostałą RPAWIE rozgromiona :) :) :P I to na ciepło, bo stała za blisko podgrzewaczy a cała imrpezka zaczeła się od... 14:00??? :P :P

arekielb - jak zwykle fotki super :D