Jump to content
Sign in to follow this  
Totti

Mafia z Rakszawy !!!

Recommended Posts

Kiwi    0

Nie wiem dokladnie o kogo chodzi w tym artykule, ale moze to Ci co kiedys na festynie w Rakszawie przyczepiali sie do moich kolegow. Np. dlatego ze jeden ze znajomych byl podobny do kolesia ktorego nie lubia - wystarczajacy powod no nie (?!).

Zapytalam sie po co to robia, a oni "ze tak lubia i ze beda bili innych bo TAK (!!!)". Nawiasem dodam ze wszyscy (ok. 5-10 osob - raz mniej raz wiecej w zaleznosci od imprezy), albo prawie wszyscy oni byli wtedy w gimnazjum, a najmlodszy nawet w podstawowce, ale czul sie silny bo mial kolo siebie starszych braci. I to on najbardziej sie rzucal do innych. Cwaniaczki...

Ale nie mozna mowic ze wszyscy z Rakszawy sa tacy. Tamci to tylko wyjatki. Znam z tej miejscowosci wiele osob i oni sa w porzadku. A uogolniac nie mozna.

Falkhor    63

Kiwi, uogólniać na pewno nie, w końcu ja też napisałem, ze w łańcucie to takich nie brakuje... Szkoda, że takim grupom nie wystarczy tylko to, że są i są same dla siebie. Dlatego cieszą mnie takie akcje policji - oby zawsze, gdy będzie trzeba i zawsze w porę.

Ekolog    0

No uogólniac nie można ,ale prawda jest taka ,że wskaznik przestepczości jest największy w tej wsi-biorąc pod uwage inne miejscowości powiatu Łańcuckiego.

Rakszawa staje sie bogatą wsią-ludziom w czambo pije i woda sodowa do głowy uderza.

SunShine    0

A czy to ważne kto to, ważne że złapani :D taaa ale bogata jestem łohoho zaraz mi sie w d... poprzewraca :D poprostu cywylizowana w miare wieś a nie zabita dechami dziura (przynajmniej bliżej centrum) :rotfl: Ja nie mam pojęcia kto to jest... Ale znam wielu podejrzanych typów... Ci 'mafiozi' są z bogatych rodzin czy z tych bardziej biednych i patologicznych?

psycho66    0

są z bogatych:)) kasy mają w ch** że się tak wyrażę!!!! tylko wiecie.. jak sie ma wszystko to trzeba cos z tym zrobic;// :D:D XP

Edited by Falk

Falkhor    63

Heh, no cóż... Mało kiedy tak na prawdę takie grupy powstają z samej biedoty i patologii. Chłopaki sie nudzili, chcieli trochę rozrywki i z racji kasiastej rodzinki - nie musieli drżeć o jutro...

Totti    0

41 – letni mężczyzna zaatakował wczoraj wieczorem siekierą swojego ojca. Poraniony mężczyzna przebywa w szpitalu, napastnik trzeźwieje w rzeszowskim areszcie.

Już zmierzchało, kiedy do leżącego w łóżku 66 – letniego mężczyzny podszedł syn uzbrojony w siekierę i zaczął uderzać nią ojca. Po kilku ciosach napadniętemu udało się wyrwać siekierę z rąk furiata, ale w zamian złapał drewniany fragment fotela i w pijackim szale dalej zadawał uderzenia. Kiedy pobity przestał się poruszać, agresja furiata osłabła, zostawił ofiarę i poszedł oglądać telewizję. Wtedy zmaltretowany mężczyzna wybiegł z domu i wezwał pomoc.

Policjanci zatrzymali krewkiego czterdziestolatka w domu, okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przewieziony do aresztu w KMP w Rzeszowie, gdzie będzie trzeźwiał. Do pobitego wezwano karetkę pogotowia, został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Doznał ran rąbanych głowy i prawego łokcia.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli siekierę i drewnianą część fotela, którą posługiwał się napastnik.

Obecnie trwają ustalenia, co było przyczyną tak okrutnego postępowania mieszkańca Rakszawy. zródło KPP Łańcut :eek:

Znowu w Rakszawie ........powinno sie ta miejscowosc chyba objac specjalnym nadzorem !!!!

Falkhor    63

Raaaany...

Rany rąbane głowy... Że wogóle przeżył... oby jeszcze wyzdrowiał :eek: :eek: :eek:

Ekolog    0

Totalna anarchia w tej wsi, notabene kiedys zarząd komisaryczny mieli, ale cóż spodziweać można się po miejscowości, gdzie nie ma życia społeczno-kulturalnego a stopień poczucia solidarności obywatelskiej jest równy zeru, większość patrzy na wszystko przez pryzmat swojego interesu ( przykład-częste kradzieże w Lasach Państwowych). Nie obrazcie się,ale czasami mam wrażenie ,że mamy do czynienia z jakąś swołoczą, tłuszczą!!! Oczywiście chodzi mi tylko o tych, którzy dopuszczają się przestępstw...

SunShine    0

OMG... Faktycznie coś tu nad nami wisi :/ ale u mnie... Na ulicy jest spokojnie, ludzie juz ogólnie starsi, atmosfera przyjazna, pomocna... Sąsiedzi księża, naprzeciwko kościoł :D jedyny przejaw agresji o którym wiem to walka na noże w Zodiaku kiedysiejszym Olimpie. Jest życie kulturalne, trzeba tylko chcieć w nim uczestniczyć, mamy GOKiC - Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa tam często coś się dzieje. Mamy Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży MIMO WSZYSTKO RAZEM którzy organizują ciekawe rzeczy żeby młodzież 'nie nudziła się' i nie szukała rozrywki w przestępczosci. Przejawy tak brutalnej agresji nie zalezą chyba od poziomu kultury miejscowości. Dla niektórych jedyną dobra rozrywką na jest picie w Zodiaku i szaleńcza nocna jazda po naszych drogach :/

Omg wyjde sobie na ulicę w nocy poipodziwiać piękny wieczór i rozgwieżdżone niebo i ktos zaatakuje mnie siekerą...

A zarząd komisatyczny to przez zadłóżenie wójta chciał dobrze, inwestował w rozwój Rakszawy a pieniadze mieliśmy na to dostać z UE ale jednak niedostaliśmy...

Ekolog    0

Jak się mentalnemu czereśniakowi i burakowi ( podkreślam MENTALNEMU- nie chce nikogo obrażać-sam pochodzę ze wsi< chodzi mi tylko o sposób patrzenia na świat) da troche kasy to taki boys z krótkom rękawkiem za kierownicą bmw z podciemnianymi szybami, z jakaą panienką obok... pokaże Wam co potrafi :lmao: . Może to duże uogólnienie, ale niestety w niektórych przypadkach tak jest...

To pokolenie wychowane na zasadzie-"Kochaj i rób co chcesz" a raczej "Pie.rz się i rób co chcesz", pokolenie, których jedynym tematem jest wódka i dziwki. Może mocne słowa ale w przypadku niektórych osób mające zastosowanie... niestety.

[ Dodano: 2007-08-29, 12:29 ]

I jeszcze jedno-mam nadzieję,że zaraz jakiś wścibski cenzor nie ocenzuruje mojego postu. Czasami takie cenzurowanie jest wkurzające bo człowiek pisze co myśli a po godz. już jego post szlag trafił!!!!

Falkhor    63

Gothka =), ja poczkeam jednak na jakieś bardziej oficjalne wieści... Tzn. wiadomo - ludzie mówią. 8 lat? Przewidywałem, że będzie po jakieś 4 lata w zawiasach :/ No bo taki to wymiar sprawiedliwości.

Megg    9

Hehe, spokojnie Falkhor, to 8 lat w zaiwszeniu więc jeszcze obniżą tak o, jeszcze za dobre sprawowanie... bla blaa bla i wyjdą jutro... :) To nasz wymiar sprawiedliwości.

Ekolog    0
Czy to na pewno ta sama Raszawa, w której mieszkam?

Rakszawa ma taka opinie jaka ma już od czasów II wojny śiatowej albop i wcześniej... :hihi:

psycho66    0

zadne 8 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyroku jeszcze [x] nie bylo!! mają sakncje 3 miesiące a ty [xx] o wyroku?! kogo ty sluchasz? starych dziadków??

Edited by Falk.

WARN za obrażanie innego Uzytkownika Forum.

Falkhor    63

Ekolog, E tam, jakoś nie bardzo mi się widzi aż tak zła opinia... Wioska jak każda inna, na prawdę. Tyle tylko, że z racji działalności KPP w Łańcucie dość nagłośnione sprawy są.

Nookie    0

ja sam zdziwiony jestem O.o ...prawie codziennie o 21 wychodze na godzinke na desce pod van purem pojezdzic i ani raz sie nie natknołem na jakichs przestepcow xP jesli chodzi o tych kolesi, i mowicie ze sa z bogatych rodzin to naprawde sie nie domyslam kto to...predzej bym podejrzewał tych z patologicznych rodzin, bo to oni raczej sa zdolni do takich rzeczy, chociazby to ze znikneły mi 2 rowery spod domu xP hmmm...

marcelka    0
mowicie ze sa z bogatych rodzin to naprawde sie nie domyslam kto to...predzej bym podejrzewał tych z patologicznych rodzin

tak oni pochodzą z dobrych i bogatych rodzin.. wogóle jak sie dowiedziałam kto to, to nie mogłam uwierzyć.. :) brak mi słów na to wszystko;/

psycho66    0

jestem bardzo ciekawa czy jestescie pewni kto to :lol-sweat: powodzenia :) jak juz bede wiedziec jaki wyrok dostana to chetnie sie z wami podziele :lmao: :o