Jump to content
Sign in to follow this  
Totti

Mafia z Rakszawy !!!

Recommended Posts

wiesław    0
Proponuje lekture archiwalnych numerów GC Nowiny....wieslawie ;D

tak tak, a lancut to pewnie świete miasto

wracając do tematu - ja znam 3 nazwiska i jest to potwierdzone, dochodzenia prowadzą jeszcze do 4 osób, a najlepsze jest to powiązany jest z tym szef jednej z rakszawskich firm :o - wtajemniczeni wiedza

Ekolog    0

Nie Łańcut to nie świe miasto choc Sanktuarium tu mamy... :hihi:

Ale Rakszawa to specyficzna miejscowosć o specyficznej mentalności częsci-podkreślam części mieszkańców...

Zadam Ci Wiesławie pytanie- jaki jest poziom kształcenia i wiedzy ogólnej o świecie młodzieży Rakszawskiej??? Czy lokalno-społeczno-kulturalneżycie w Rakszawie opiera się głównie na zarabianiu pieniedzy i nic ponadto??? I jeszcze jednoi-jaki odsetek mieszkańców kradnie drewno z Lasów Państwowych...,co???

[ Dodano: 2007-08-29, 21:20 ]

Panuje tam zasada: "Co nie moje to mam "gdzieś" "

wiesław    0
Nie Łańcut to nie świe miasto choc Sanktuarium tu mamy... :hihi:

Ale Rakszawa to specyficzna miejscowosć o specyficznej mentalności częsci-podkreślam części mieszkańców...

Zadam Ci Wiesławie pytanie- jaki jest poziom kształcenia i wiedzy ogólnej o świecie młodzieży Rakszawskiej??? Czy lokalno-społeczno-kulturalneżycie w Rakszawie opiera się głównie na zarabianiu pieniedzy i nic ponadto??? I jeszcze jednoi-jaki odsetek mieszkańców kradnie drewno z Lasów Państwowych...,co??? "

poziom kształcenia i wiedzy ogólnej jest taki jak w całej polsce, tak specjalnie z malej litery.

bo nie od dzis wiadomo ze lancucianie (czy jak sie to mowi) ucza sie w tych samych szkolach co rakszawianie, te wszystkie lo z lancuta itp.,

zycie nie opiera sie wylacznie na tym co napisales - przyjedz zobaczysz, jesli zauwazysz jakas roznice miedzy lancutem a nami - napisz

a to jaki odsetek to tego nie wiem, ale moge powiedziec jaki procent mieszkancow lancuta uwaza sie za 'mieszczan' i ludzi 'kulturalnych, wyksztalconych, znajacych swiat i ogolnie nie majacych sobie nic do zarzucenia'

pozdrawiam

[ Dodano: 2007-08-29, 22:39 ]

Nie Łańcut to nie świe miasto choc Sanktuarium tu mamy

sanktuarium ma prawie kazde polskie miasto, a jesli nie ma to zalezy to od stopnia "uklechowienia" i duchownych i mieszkancow

czołem !

Nookie    0
Zadam Ci Wiesławie pytanie- jaki jest poziom kształcenia i wiedzy ogólnej o świecie młodzieży Rakszawskiej??? Czy lokalno-społeczno-kulturalneżycie w Rakszawie opiera się głównie na zarabianiu pieniedzy i nic ponadto??? I jeszcze jednoi-jaki odsetek mieszkańców kradnie drewno z Lasów Państwowych...,co???

no a ja potrafie Ci odpowiedziec na to pytanie...otóż to, wiekszosc(ja nie mowie ze wszyscy) (ok 80%) moich rowiesnikow z rakszawy nie ma pojecia o swiecie...zyja jedynie tym, jakby tu zarobic, albo ubic interes, czasem zyja bez celu, a czesto, szczegolnie kolesie maja manie na wiejskim popisywaniu sie swoim skuterem, nic pozatym. Jesli to potrafisz masz respekt u rowiesnikow...jesli jestes inny od wszystkich, masz pojecie, chociazby wiesz co to anime, mtv, albo heavy metal, to (te 80%) patrza na ciebie jak na idiote XP

Nie wiem jak jest u starszych i mlodszych rocznikow, ale w moim roczniku tak to wyglodało :o takze Ekolog dobrze myslisz :) a z tym drzewem to nie mnie pytaj, bo ja nie wtajemniczony... xD

wiesław    0

Nookie chrzanisz, Myslisz ze tylko u nas jezdza te palanty na odkurzaczach i ze szczytem marzen jest civic, ew golf II buhahahhah

tak jest wszedzie !

wiesz co, masz jakichs kiepskich rówiesnikow, chyba ze to sa ci co ledwo skonczyli gimnazjum

nie mow za wszystkich ! mow za siebie !

Nookie    0

nie mow wszedzie :o w miastach nie ma tak nasilonej wiejskiej popisówki, i ja juz to wiem uwierz mi :] mowie bo wiem, chodzilem z niektorymi 9 lat do jednej klasy i mam prawo wiedziec :) i nie skonczyli ledwo gimnazjum, skonczyli normalnie...a ja jak mam mowic za siebie, jak moim własnym jedynym srodkiem transportu jest deskorolka =D xD

sie wie :)

Falkhor    63

Nookie, Nie zazdroszczę poruszania się po Rakszawie tylko na desce... na rowerze mną rzuca, a co dopiero na desce, heh :o

Skuterowego kaskaderstwa nie popieram :/ W Łańcucie to tak w sumie sporadycznie się pojawiają, w różnych częściach miasta, nie spotkałem sie z jakąś długotrwałą popisówką tychże w Łańcucie. jak szybko się pojawiają, tak szybko znikają.

TYLKo ze z opowiadań mieszkańców Rakszawy - to wysnuc można wniosek, że jednka w przeważające części czasu jest spokojnie. Ale jak coś się wydarzy, to policja szybko to likwiduje o diwaduje się o tym opinia społeczna. I jest wielke halo. może tak to działa?

Nookie    0

eee ja na tej desce tylko po centrum jezdze, tam jest ładny asfalcik =D

a ostatnio u nas w Rakszawie często pojawiają sie tzw. "dawcy nerek" xD

-czyli kolesie przejezdzajacy na swoich maszynach tak szybko ze nawet nie wiesz jakiego koloru motor byl xD

SunShine    0

Ojojoj! Ja mieszkam w pięknej i rozwiniętej miejscowości! Ale... chyba faktycznie poziom kształcenia w naszym gimnazjum jest nizszy od poziomu kształcenia w Łańcucie. Ale można wszytsko nadrobić. I to nie nasza wina bo ja bym chciała uczyć się normalnie :) poziom jest niski bo zaniżają go przewaznie Ci dojeżdżający z innych podstawówek. A więc problem jest jeszcze głębiej. Tak przynajmmniej było w moim przypadku i mojej klasie :) z samych 6stek w gimnazjum w całkowicie inny świat z Łańcuckim liceum :) Ale naszego życia kulturalnego i społecznego to się Ekolog nie czepiaj bo jest i mozna w nim uczestniczyć. Tyle że nie każdy chce. Może faktycznie coś z ta mentalnością. Ale ta miejscowość i mieszkańcy naprawde jest SPOKOJNA! Mozna liczyć na pomoc w potrzebie, ludzie sobie pomagają, znają się. A, że myślą jaki tu ubić interes to dobrze :) lepsze to niż życie bez celu i picie pod sklepem za pieniądze z renty albo wysępione od przechodniów. Niech wspinaja się na szczeble kariery i na zdrowie nich im to wyjdzie.

Z tego co widze każdy już wie co to za ganksterzy i mogli by mnie uświadomić :)

wiesław, Szef Rakszawskiej firmy?? w d... sie im faktycznie przewraca :eek: może powiesz jakiej firmy chociaż :o

Falkhor    63

Głupio oceniać jakaąś miejscowość tylko na podstawie KILKu wydarzeń, nawet kilkunastu... Rakszawa to na prawdę duża miejscowość... Co do kształcenia - to nie mam pojęcia, jak tam jest w podstawówkwach i gimnazjum. Powiem tylko tyle - w wielku podobnych wsiach jest podobnie, a w miastach ZAZWYCZAJ jest jeszcze gorzej, bo i zagęszczenie ludzi większe... Dlatego jesli jakas mafia, to w łańcucie, a nie w Rakszawie :o

Ekolog    0

Sun Shine napisała:

"Może faktycznie coś z ta mentalnością. Ale ta miejscowość i mieszkańcy naprawde jest SPOKOJNA! Mozna liczyć na pomoc w potrzebie, ludzie sobie pomagają, znają się. A, że myślą jaki tu ubić interes to dobrze "

Tak, niektórzy myślą jak dobrze ubić interes....., ale na kradzieży drzewa z lasu :lol-above: ( i nie tylko!!) :eek:

SunShine    0

Ekolog, Nie kradniemy żadnego drzewa :/ normalnie się je kupuje... Stoi się w długich kolejach do niego od czasami 3ciej w nocy bo brakuje. A mieszkańcy Łańcuta myslisz że niczego nie kradną?

Ekolog    0

A czy ja oskarżam całą Rakszawę o kradzież...no bez przesady,... Mówię tylko o delikwentach, którzy myślą ,że jeśli to nire jest ich to można to sobie wziaść, nie szanują własności społecznej jaką są lasy... w Rakszawie to niestety normalka. Spytaj tak prywatnie, bez rozgłosu tamtejszych leśników....

wiesław    0
A czy ja oskarżam całą Rakszawę o kradzież...no bez przesady,... Mówię tylko o delikwentach, którzy myślą ,że jeśli to nire jest ich to można to sobie wziaść, nie szanują własności społecznej jaką są lasy... w Rakszawie to niestety normalka. Spytaj tak prywatnie, bez rozgłosu tamtejszych leśników....

jesli chodzi o kradziez to bez znaczenia czy to jest las, rower, towar ze sklepu czy auto.

w lancucie tez kradna, oczywiscie nie drzewo lecz inne rzeczy i pod tym wzgledem lancut nie jest wcale lepszy, kradną wszedzie

Ekolog co sie tego lasu tak uczepiles ? jak ci zalezy na przyrodzie to proponuje do Augustowa jechac :)

Ekolog    0

A wiesz ,że byłem XP XP , co do lasów-bo to temat trochę przemilczany i lekceważony...

W łańcucie owszem kradną-ale skala zjawiska biorąc pod uwagę stosunek liczby mieszkańców Łańcuta do liczby mieszkańców Rakszawy- jest większa w Rakszawie...

Ale cieszę się ,że stoisz w obronie swojej miejscowości-to dobrze świadczy, oby tylko ta obrona poparta była faktami..

Pozdrawiam... ( faktycznie w Łańcucie też nie jest za ciekawie)

Ekolog    0

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/8 ... t9405.html

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/8 ... t9322.html

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/8 ... t7349.html

[ Dodano: 2007-08-31, 19:40 ]

Skali nie podam z prostego powodu-nie p[osiadam takich informacji. To moje prywatne zdanie i wynik obserwacji a także czestości wystepowania ms Rakszawa w różnego rodzaju "wydarzeniach". Pamiętasz sprawę z "Dymarką"??? ( chodzi o tą strzelaninę i udziale w tym mieszkańców Rakszawy)

wiesław    0

Skali nie podam z prostego powodu-nie p[osiadam takich informacji.

aha, rozumiem, wiec masz to wydłubane z nosa nic poza tym

dymarka i 'dom publiczny' ok

a TMR i różowa róża ? czy jak sie na to mowilo ...

[ Dodano: 2007-08-31, 23:57 ]

a zreszta, wiesz co ? ok masz racje

najlepiej wszystkie tereny oprócz szlechetnego lancuta zasijmy lasami !

vel Kononowicz vel Ty ! : żeby nie było niczego !

Edited by Falkhor

Ekolog    0

Oj Wiesławie, muszę przyznać Ci rację, może za bardzo czepiłem sie Rakszawy, może wynika to z moich doświadczeń i uprzedzeń, może...???

Ale znam też w Rakszawie ludzi wartościowych i jest ich całe szczęście większość, ludzi , którzy nie myślą tylko o zarabianiu kasy i czubku własnego nosa, ludzi przyjaznych i po prostu wartościowych...Pozdrawiam...

boseq    0

buuhaha.. i znam rakszawskich mafiooozów za jajoo, i tych co drzewoo kradną:) głuupotki piszecie:P roszke:p w plotki nie wierzcie bo one do niczego nie prowadzą:) byeeeee :lol-above: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Falkhor    63

boseq, Skoro tyle wiesz, to rozwiej mroki tajemnicy - nawet bez podawania nazwisk rzuć trochę światła na sprawę. czy to z tą mafią to tylko taka ściema, czy faktycnie nikt nic nie wie?

czarny92    8

A ja mieszkam koło Rakszy i znam kilka naprawde fajnych osób. Ja do nich nic nie mam, chyba żeby się czepić budowlanki (ale to drobny szczegół). Rakszzawa jest ok

Agusia    0

phiiii jak znasz paru podejrzanych typow z tej jak to powiedziles "wiochy" to znaczy ze to juz jest wocha tak?? ciekawe czy u ciebie w miejscowosci jest tak kolorowo haha