Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

PINK FLOYD

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

kto lubi, słucha często Pink Floyd?

Mozna znajdzie sie ktoś kto nie zna tej kultowej formacji?

Dla mnie Pink Floyd to klasa sama w sobie, słucham często, lubię oglądać koncerty - jest to GENIALNA muzyka. Co sądzicie?

Falkhor    63

Też słucham :P Może nei cały czas, bo tak jak mówi moja przedmówczyni - trzeba mieć do nich nastrój i coś nie coś o nich wiedzieć. jeżeli ktoś się waha - to ja bym proponował zacząc przygodę z Floydami od ich muzycznego albumu wideo ;) Tzn. kultowego i zjawiskowego filmu muzycznego 'THE WALL' z najbardziej znaną sceną - marszu młotków... A potem to już Wam pójdzie z górki ;)

Gothka =)    0

Wcześniej nie słuchałam, ale od czasu gdy ich "odkryłam" to od razu mi się spodobała muzyka w ich wykonaniu. Rzeczywiście niesamowita ;D

Gothka =)    0
teraz sluchaja ich starzy weterani ;)

hehe bez przesady nie jestem taka stara :sweet:

Dopiero ich "odkryłam". Jestem pewna, że nie ja jedna, a przecież należę do młodszego pokolenia :P

Guest Bake   
Guest Bake
eraz sluchaja ich starzy weterani

eee niezupełnie. Po prostu większość młodzieży woli upcyk upcyk i "jakie zycie takki rap" joł joł

WIĘKSZOŚĆ ale nie wszyscy!! :D

Falkhor    63

Właśnie :P Większość nie znaczy WSZYtSCY ;) Pink Floydzi to trudna grupa - nie da się ich słuchać od tak o, siup, albo średnio nadają się do nawalania w odpicowanych maluchach kabrio podczas wiejskiej przytupanki. Trzeba się czegoś dowiedziec o grupie, wczytać w ich teksty... które łątwe nie są... oglądnąć The Wall :P no i jeszcze PO PROSTU polubić ich granie - te gitarki... :P

Falkhor    63

Goodbye Blue Sky :D

Goodbye Cruel World

The Thin Ice

Another Brick in the Wall

Run Like Hell

Waiting For The Worms

Money

PEPEr    0

mój ulubiony - Another Brick in the Wall . Wiem wiem .. kazdy zna . Mam w sumie w domu z pół dyskografii , od czasu do czasu słucham , wiadomo klasa . Mój kumpel za to jest ich fanem od dziecka , mało kto zna sie na nich jak on ;) Ja osobiście wole cos bardziej w stylu Led Zeppelin ..

Avalanche    0

Jest to najbardziej znany zespół progresywnego rocka. Kiedyś często ich słuchałem, ale w końcu mi się znudził troche. Raczej wolę troszkę mocniejsze zespoły ;)

Ulubione kawałki?

Echoes (płyta Meddle)

The Great Gig In The Sky / Brain Damage / Eclipse (Dark Side Of The Moon)

Shine On You Crazy Diamond (Wish You Were Here)

cała płyta Animals

Hey You / Comfortably Numb (The Wall)

Learning to Fly (A Momentary Lapse of Reason)

Cluster One / Marooned / High Hopes (The Division Bell)

Jeszcze by się znalazło pewnie troche....

rudzia    0

Floydzi to klasyka, której naprawdę warto posłuchać. Też nie dawno ich odkryłam, ale podoba mi się to co stworzyli. Moj tata bardzo lubił Floydów, ale ja to odkryłam przez koleżankę, która jest ich wielka fanką :P Jak znajdę coś co mi się będzie podobać to napisze :) ale ogólnie jestem bardzo na tak :P

Avalanche    0

To ich pierwsza płyta, mam ją :) Muzyka troche dziwna. Raczej wolę późniejsze albumy, gdzie Floydzi mieli ukształtowany swój własny styl tak od 'Meddle' zaczynając ;]

Guest Bake   
Guest Bake

Pink Floyd - The division bell\coming back to life - wymiata - coś wspaniałego i wyjątkowego

Guest Bake   
Guest Bake

wczoraj na polsat play był dokument o floydach. Oglądał ktoś?

Ja ostatnio mam straszną "fazę" na echoes, utwór tak różnorodny muzycznie i mający w sobie to coś, co pozwala słuchać go godzinami.

Jeden z dłuższych utworów Pink Floyd

Bardzo też podoba mi się utwór

on the turning away, super tekst, super kawałek, genialna solówka