Jump to content
Sign in to follow this  
Megg

Cała prawda o PEPSI

Recommended Posts

ziomalka    0
to juz sa zboczenia....

Ale Ty przecież lubisz zboczenia, nieprawdaż Bake? :letssin: :letssin:

OKM - ojj gasi pragnienie, gasi i to jak skutecznie ;) i z jakim fajnym skutkiem ubocznym :lol-sweat:

okimaxim    0

tata przywiozł mi ten przepis jak był na pielgrzymce gdzies, chyba w Rzymie... albo na wycieczce do Węgrzech, nie pamiętam :lol-sweat: to im tak ktos dał taką miksture bo im sie strasznie pic chciało i nawet nie wiedzieli co to jest dopiero jak wypili to sie dowiedzieli.

A fajnie bo moj tata to abstynent i podpisal nawet krucjate do końca życie ;)

ale jak latem w upały sobie cos takiego robiłam to też pił :)

Falkhor    63

Pepsi jest fe :) Piwo jest OK :D ja pamiętam, że ktoś mi pomaił kiedyś takiego miksa :) Pepsi z piwem... szczerze to no było czuć i pepsi, i piwo. Ale jak się lubi piwo... ;) To pepsi tylko pogarsza sprawę ;)

Megg    9

piwo.... pepsiii... różnica taka że piwo tak nie psuje zębów ale i od tego i tego się tyle więc piwo wychodzi na plus? :)

darekielb    13

Ogólnie lubię i piwo i pepsi, ale bardziej na korzyść piwa (dieta studencka musi być :P), ale co do miksów to raczej nie. Pepsi i wódeczka jak najbardziej :ale_widok: , ale piwo i pepsi ble

ziomalka    0

Sok jakikolwiek z wódką smakuje własnie tak - jakby był sfermentowany. Natomiast pepsi lub cola z wódką, miooodzio, wchodzi elegancko i ma się dobry humorek ;)

Falkhor    63

Takie drinki są przyjemne, ale jak ktoś przesadzi ilościowo z wódką i kolą to kac jest na drugi dzień morderczy. Nie taki nawet, jakby się tylko z wódką przesadziło...

Guest Bake   
Guest Bake

pepsi z rumem - whisky z pepsi +kostki lodu - ok nawet nawet próbowałem :)

otwieram się na nowe możliwości odkrywania potencjału PEPSI , ale nadal z piwem bym się bał spróbować

w centrum była promocja 2x2l pepsi 7 zł... ciężko było się oprzeć...

Falkhor    63
regularnie picie coli może zmniejszyć liczebność plemników w spermie aż o prawie 30%

(...)

U osób z niskim-umiarkowanym ogólnym spożyciem kofeiny i coli (do 800 mg dziennie kofeiny i 14 półlitrowych butelek coli na tydzień) nie stwierdzono związku z jakością spermy

A częste-nieumiarkowane jedzenie smalcu może prowadzić do otyłości :)

Guest Bake   
Guest Bake

pepsi + łiskjacz + 2 kostki lodu, kurde ale mi to smakuje, szkoda ze taka droga mieszanka

Megg    9

Trochę więcej  prawdy o coli/pepsi

Uzależnienie od coca coli nie tylko wpływa negatywnie na twoją sylwetkę, ale przede wszystkim niesamowicie niszczy zęby! Pewnie wiele z was zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, gdyż o szkodliwości tego napoju mówi się już od lat. Najnowsze badania przyniosły jednak nowe argumenty, dla których warto ograniczyć picie tej cukrowej bomby.

Doktor Mohamed Bassiouny, profesor Temple University School of Dentistry w Filadelifii, przeprowadził badania, które wykazały, że dla ludzkich zębów uzależnienie od coca coli jest równie wyniszczające co uzależnienie od metamafetaminy

Jeśli czujecie się bezpieczne, bo pijecie napoje gazowane reklamowane jako `bezcukrowe`, to jesteście w błędzie – zęby niszczy kwaśny odczyn w nich zawarty, a nie sam cukier. Jednak nie warto wpadać w panikę, gdyż dopiero picie dwóch litrów coli dziennie przez kilka lat może doprowadzić twoje uzębienie do całkowitej ruiny. 

/www.sfora.pl :

nanalew    0

Jestem takiego zdania, że od czasu do czasu można.. czemu nie? Wszystko jest dla ludzi ale z głową. Jak raz w miesiącu przy zdrowym trybu życia wypiję 1,5l pepsi to nic się aż takiego nie stanie a zastrzyk glukozy wzmoży produkcję endorfin, który poprawi mi dodatkowo nastrój na przykład przy oglądaniu fajnej komedii :) Jednak jak ktoś żłopie butelkę dziennie to wiadomo, że na wadzę może pojawić się większa liczba ;) A i samopoczucie czy kreatywność się pogorszą bo jak wiadomo, cukier źle wpływa na koncentracje i kreatywność ale tutaj też trzeba pamiętać o proporcjach, bo też baton raz na 3 dni przy zdrowym trybie życia też nie zaszkodzi... w sumie staram się do tego wszystkiego podchodzić z dystansem :) Nie lubię widzieć świata w czerni i bieli - oczywiście też nie w każdym temacie bo są tematy w których mam jedno stronnicze zdanie :)