Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Dobre warsztaty

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam! znacie jakieś dobre zakłady? warsztaty, takie które możecie polecić z czystym sumieniem?

ja np. gdy trzeba zrobić coś z elektryką, klimą czy kupić akumulator zaglądam do EKOMOTU na podzwierzyńcu (pierwszy zjazd za torami w prawo(jadąc od Łańcuta) w podwórzu, zawsze wymieniam olej w SIGARZE na podzwierzyńcu

dobre rzeczy słyszałem o mechaniku który urzeduje tez na podzwierzyńcu (ok 100m za torami)

Podzielicie sie swoimi doświadczeniami?

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

ja blachy klepie i lakieruje w ABS na Woli Małej, zbieżność kół ustawiałem na podzwierzyńcu... kilkaset metrów za torami, ale zapomniałem nazwy... olej w SIGARZE, okresowe badania techniczne tam obok PKSu

Do Opli polecam warsztat męża mojej kuzynki.... niestety 600 km stąd

pablo    0
kilkaset metrów za torami, ale zapomniałem nazwy.

USŁUGI MOTORYZACYJNE

HANDEL I TRANSPORT

Jan & Zygmunt Zięba

37-100 Łańcut, ul. Podzwierzyniec 8

tel. 225-79-35

Robię tam wszystko czego sam nie umiem, blachy na Wysokiej blisko starej cegielni, a jak elektryka to

zaglądam do EKOMOTU

main    0

a ja wszystko robie sam :hihi: wymiana oleju, regulacje silnika, naprawa zawieszen :P blache i lakier tez a dopiero jak nie dam rady sam albo nie jestem zadowolony to jade do kumpla :D

Joy_ride    4

"sigar" firma taka sobie :) kiepski wybór olejów :/ i leją praktycznie samego Agip'a :/

dla tego olej wymieniam sobie w domu sam, nie taki diabeł straszny :)

jak przegląd to tylko PKS :P sprawdzą wszystko :) no i człowiek dostaje jakiś gratis, szczotka, szampon, plak itp. do wyboru do koloru :P

jeździłem już wszędzie i przeważnie było tak: mechanik popatrzył na auto, zapytał czy wszystko ok? potem brał papiery i podbijał :/

blacharze-lakiernicy:

non-stop w moim przypadku tak jest

jeżeli chcę wyklepać jakieś blachy to jadę do blacharzy i lakierników to słyszę "panie najszybciej to tak za 2 tygodnie", "panie popytaj pan w innym terminie bo nie mamy sie gdzie obrócić"

jeżeli do mnie do pracy przychodzi lakiernik/blacharz itp. robię mu wycenę towaru/usługi/materiału i podaję termin do realizacji przeważnie 2 do max 5 dni to słyszę "panie nie mam czasu", "dla czego tak drogo", "ja to chcę na wczoraj", "roboty nie ma, z kasą krucho" i inne pie****enia :/

dla tego jeżeli będzie stłuczka nie z mojej winy to autko będzie robione w porządnym serwisie na fakturę :P

jeżeli z mojej to jakoś sobie poradzę bez pomocy "firm blacharskich" :D

w soninie jest fajny "cpn" :) tankując paliwo za każde wydane na nie 25zł dostaje człowiek pieczątkę na takiej wizytówce, uzbierasz chyba 8 pieczątek jak dobrze pamiętam to masz mycie auta gratis :)

oponki na lato wiadomo trzeba mieć jakieś lepsze ( większe prędkości itp.)

oponki na zimę(mniejsze prędkości do 140km/h :D ) mam z firmy Bar-Gum z markowej są to tak zwane "nalewki" :] muszę przyznać że lepiej "ciągną" niż jakieś tam dębickie czy olsztyńskie wynalazki :) za które trzeba zapłacić drugie tyle :/

faktem jest że nalewki są głośne, ale za to można jechać samochodem RWD bez mniejszych problemów :)

Guest Bake   
Guest Bake
oponki na zimę(mniejsze prędkości do 140km/h :) ) mam z firmy Bar-Gum z markowej są to tak zwane "nalewki" :] muszę przyznać że lepiej "ciągną" niż jakieś tam dębickie czy olsztyńskie wynalazki :) za które trzeba zapłacić drugie tyle :/

faktem jest że nalewki są głośne, ale za to można jechać samochodem RWD bez mniejszych problemów ;)

każdy chwali swoje ale podziwiam Cie że jeździsz na bieżnikach...

Teddy_85    0
"

w soninie jest fajny "cpn" :) tankując paliwo za każde wydane na nie 25zł dostaje człowiek pieczątkę na takiej wizytówce, uzbierasz chyba 8 pieczątek jak dobrze pamiętam to masz mycie auta gratis :o

Hmm - prawie się zgadzam - ale niestety tych pieczątek to trzeba uzbierać 15 - ale wcale nie za każde 25 zł :D

USŁUGI MOTORYZACYJNE

HANDEL I TRANSPORT

Jan & Zygmunt Zięba

37-100 Łańcut, ul. Podzwierzyniec 8

tel. 225-79-35

Jasne - fajni goście, którzy prawie wszystko naprawią :)

darekielb    13

Olej wymieniam zawsze sam, drobne regulacje odbywają się na ogrodzie i przez 4 lata auto było tylko dwa razy w warsztacie (przy zakładaniu gazu i przy czyszczeniu + ustawianiu gaźnika). Wszystkie pozostałe prace wykonuje we własnym zakresie lub z pomocą brata a było już tego troszke ;)

Do montażu i ustawiania instalacji gazowych polecam warsztat na ul.Kochanowskiego 50

main    0

Bake akurat szczerze powiedziawszy wole polskie nalewajki niz chinskie "oryginały" mam komplet opon na zime Profil skopiowany wzor jakichs markowych opon (nie pamietam firmy) i lepszych opon zimowych nie widzialem i innych nie chce widziec przyczepnosc niesamowita index predkosci do 180(na zime wiecej i tak nie trzeba)

maciej    32

A gdzie polecacie zrobić przegląd auta ?

Oczywiście, żeby coś sprawdzili faktycznie, a nie tylko na słowo ;) i żeby się jakoś nie przyczepiali za bardzo jak coś nie gra ;)

mnemonick    0

Przy PKSsie koło ani dawny polmozbyt po ostatnich aferach to ci wszyściutko dokładnie przebadają i jeszcze np bon do myjni dostaniesz

a jeżeli ma ktoś ci wszystko sprawdzić ale jak bedzie trzeba troche przymknąć oko to na rozjeździe jak się wyjeżdza z łańcuta na obwodnicę lub przeworsk były fiat

maciej    32

a jeżeli ma ktoś ci wszystko sprawdzić ale jak bedzie trzeba troche przymknąć oko to na rozjeździe jak się wyjeżdza z łańcuta na obwodnicę lub przeworsk były fiat

Tam chyba ostatnio była kontrol :) więc nie wiem czy już tak oko przymykają ;)

Kudłaty    1

To miałeś pecha, a zarazem szczęście, bo nie musiałeś stac jak kołek / bo nawet krzesełek nie dają/ a w tym czasie reperowali twój samochód.

Guest Bake   
Guest Bake

Polecam sprawdzać ceny oleju w stacjach gdzie ów olej wymieniają - nie jest gratis wymiana :D Olej warto samemu wymienić

Joy_ride    4

no fakt, kiedyś w SIGARze płaciłem za wymianę oleju + filtr oleju + filtr powietrza ok 180zł a ostatnio wyszło ponad 200zł :D

możliwe że podrożał sam olej i tak wyszło 8)

Guest Bake   
Guest Bake

nie wiem % ale jest drożej. Wiadomo że nie od oleju na stacji benzynowej :D ale w sklepie motoryzacyjnym można kupić w miare tanio dobry olej. ja nawet nie dostałem naklejki kiedy był olej wymieniany i przy jakim przebiegu :|

darekielb    13

nie wiem % ale jest drożej. Wiadomo że nie od oleju na stacji benzynowej :D ale w sklepie motoryzacyjnym można kupić w miare tanio dobry olej. ja nawet nie dostałem naklejki kiedy był olej wymieniany i przy jakim przebiegu :|

Bake w sklepach zawsze taniej kupisz olej niż w stacji, gdzie jest on wymieniany :D

Jeszcze taniej kupisz olej w oszolomie, tesco i innych ścierwach (ale to nie jest miejsce na zakupy oleju do samochodu)!!

W Sigarze płacisz więcej, bo płacisz za olej + filtr + wymianę, ale po pierwsze nie brudzisz przy tym rąk, nie tracisz tyle czasu jak w momencie własnoręcznej wymiany i nie musisz jeździć po filtr oleju itd.

Gdzie dochodzi jeszcze opłata za utylizacje zużytego oleju.

To jest dużo?

Jak się chce przyjemności, to trzeba za nie płacić!!

Wymieniając samemu olej gdzie dasz ten zużyty?

Swego czasu była bardzo fajna reklama, która Twoje myślenie leczyła :)

Dawniej też tak myślałem, ale mi przeszło :D

PS. byłem tam kilka razy i nigdy nie natrafiłem na niemiłą obsługę więc masz pecha lub po prostu masz u nich przechlapane :D

Falkhor    63

Może po prostu ktoś z tego sklepu jest również na Forum i czyta sobie Bake'a? :D

Ale nawet gdyby albo gdyby nie - znaleźć dobry warsztat i ciągle mieć taką świadomość, ze jakby coś gdzieś z autem to TAM się jedzie a nie gdzie indziej to poważnie dobry komfort psychiczny.

Falkhor    63

Jak się jedzie do Żołyni od Łańcuta - to tam zaraz po minięciu stacji benzynowej jest po prawej takie dwa zakłady chyba samochodowej mechaniki. U mnie dwa auta już tam były przerabiane i doglądane i jest bardzo ok (tak mi się wydaje 8) ). Mowa o tym zakładzie, gdzie szefem jest człowiek o nazwisku Niemiec.