Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Dobre warsztaty

Recommended Posts

main    0

W ostatnim czasie mojej kuzynki chlopak robil na kosciuszki gaz,(wymiana starej sekwencji na nową) skonczylo sie na tym ze po przjechaniu 4km od momentu odbioru silnik stanal i nie pojechal juz dalej, drugie zajscie(to juz wiem od innej osoby) gosciowi tak zrobili gaz ze wszystko pod maską zmienilo konsystencje ze stałej w "proszkową" po małym wybuchu.

A co do wymiany oleju zadko kiedy Olej(połsyntetyk lub minerał) + filtr(filtron lub maff) + wymiana kosztuje mnie 100zł ... wiec za 150zł moge zrobic kazdemu :P

EDIT

rypnalem sie co do ulicy chodzilo mi o :

Autogaz-Łańcut, ul.Kochanowskiego 50.

pablo    0

Na Kościuszki - czy chodzi o ten przy PKS-ie? Nie podejrzeałbym ich o taką fuszerke, wiec pewnie to nie ten.

Joy_ride    4

Oj jest w Łańcucie też pewna stacja diagnostyczna która mi w samochodzie miała ustawić zbieżność :P lecz po ekspertyzie znajomego mechanika wyszło że nic nie zrobili a kasę wzięli. Palcem pokazywał nie będę a kto chce wiedzieć ten napisze PW.

Guest Bake   
Guest Bake

ja też robiłem w jednej stacji zbieżność i coś mi się wydaje że niedokładnie zrobiona bo mi delikatnie sciaga auto

Falkhor    63

Jadąc od centrum do przejazdu kolejowego i na Podzwierzyniec - mijamy po prawej zakłady z akumulatorami, delikatesy Centrum i jeszcze kawałeczek i tez po prawej - jest taki zakład - opony, mechanika, itp.

Jakieś wieści o tym warsztacie?

darekielb    13

Jadąc od centrum do przejazdu kolejowego i na Podzwierzyniec - mijamy po prawej zakłady z akumulatorami, delikatesy Centrum i jeszcze kawałeczek i tez po prawej - jest taki zakład - opony, mechanika, itp.

Jakieś wieści o tym warsztacie?

tak, niestety negatywne

O ile naprawy wykonują w porządku, to maszynę do wyważania kół mają niedokładną. Wytestowana w tym sezonie na 3 samochodach i w każdym samochodzie musiałem jeździć i poprawiać wyważenie :P . Poprawki wykonywałem w zakładzie oponiarskim na ulicy Hrabskiej, który mogę polecić z czystym sercem.

Joy_ride    4

moje sprawdzone miejsca i polecane

opony:

- ul. Hrabska

- Wola Mała ( po lewej, zaraz za starym wisłokiem jadąc na Leżajsk)

- WIM (ceny trochę :/ ale za to obsługa OK)

- Markowa Bar-Gum

Stacje diagnostyczne:

- Wola Mała PKS

Warsztaty:

- ul. Piłsudskiego (jadąc na Rzeszów po prawej za komisem)

pablo    0
O ile naprawy wykonują w porządku, to maszynę do wyważania kół mają niedokładną. Wytestowana w tym sezonie na 3 samochodach i w każdym samochodzie musiałem jeździć i poprawiać wyważenie . Poprawki wykonywałem w zakładzie oponiarskim na ulicy Hrabskiej, który mogę polecić z czystym sercem.

Też wykonywałem wszystkie naprawe (te których sam nie zrobiłem) - goscię sa w prządku. Co do wyważania to nie wiem - nie robiłem tego u nich. Ogólnie byłem zawsze zadowolony.

kamas10    0

Witam wszystkich :P

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was robił samochód w warsztacie przy ulicy Kościuszki ( koło supermarketu Asia tak mi się wydaje ). Warsztat ten chyba nazywa się Auto Styl. Czy warto zostawić u nich samochód?

Pozdrawiam :P

Kudłaty    1

Swego czasu miałam przyjemnośc tam naprawiac auto i była to wizyta jednorazowa. Ale od tamtego czasu pozmieniała się tam ekipa i moze teraz lepiej pracują :P

kamas10    0
Swego czasu miałam przyjemnośc tam naprawiac auto i była to wizyta jednorazowa. Ale od tamtego czasu pozmieniała się tam ekipa i moze teraz lepiej pracują Rolleyes
Dzięki za info ;]

Mam jeszcze do was jedno pytanko, czy w Zalmecie ul. Kościuszki 46 można dostać tłumiki sportowe ? Czy dopiero trzeba z innego źródła kupić i dać im do zamontowania ?

Z góry dzięki za info ;]

Pozdrawiam

darekielb    13

z tego, co mi wiadomo w ofercie mają jedynie standardowe tłumiki. Nigdy nie widziałem tam nowych wydechów sportowych.

Kup w innym miejscu i jedynie na montaż tam możesz podjechać, ale dopilnuj, żeby dobrze zrobili.

Ja byłem u nich około miesiąc temu, bo puścił mi spaw przy wyjściu rury z środkowego wydechu. Pospawał mi to gość, ale od początku wydawało mi się to podejrzane, bo dźwięk był delikatnie inny niż powinien być (był mały przedmuch).

Aktualnie wydech powrócił do tego samego stanu, co przed wizytą.

Tym razem się zawiodłem :/

Guest Bake   
Guest Bake

Nie rozumiem po co do zwykłych samochodów montować jakieś takie "sportowe" wydechy ;)

Guest Bake   
Guest Bake

F internet wykorzystuje w pełni, do komunikacji, pracy, zabawy.

Jak 20 letni golf wykorzysta "sportowy wydech" ?

wykorzysta go do uzyskania wiesniackiego image ;)

darekielb    13

Od paru osób doszły do mnie " pochlebne recenzje" :angry:na temat warsztatu o ktorym pisał darek

Ja wcześniej też byłem zadowolony, ale teraz jak widać zrobili po najmniejszej linii oporu i po miesiącu spaw puścił.

Teraz nie skorzystam z ich usług, bo nie mam zamiaru płacić drugi raz u nich za tą samą robotę :/

Joy_ride    4

Co do Zalmetu to się nie będę wypowiadał "długa historia"

Pan Kwiatek (imienia nie pamiętam) na Grabskim, nie wiem czy jeszcze prosperuje ale jak mi zrobił wydech w samochodzie kilka lat temu to I-KLASA 8)

Kudłaty    1

W okolicach ul. Hrabskiej jest jakiś warsztat samochodowy (nie Auto styl i jest to boczna Hrabskiej) miał ktoś do czynienia z tym warsztatem? Jakieś opinie?

W okolicach ul. Hrabskiej jest jakiś warsztat samochodowy (nie Auto styl i jest to boczna Hrabskiej) miał ktoś do czynienia z tym warsztatem? Jakieś opinie?

Boczna Hrabskiej. Czy chodzi o ulicę Staszica? I zakład w głębi podwórka? Może więcej szczegółów?

Jeżeli to jest zakład o którym myślę, to polecam z czystym sumieniem :)