Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Dobre warsztaty

Recommended Posts

djbob    0

Znacie może fachowego mechanika tzn.: osoba kontretna, znająca się na rzeczy, taka bardziej od poważniejszych rzeczy aniżeli wymiana tłumika, czy tarcz samochodowych, bardziej w kierunku wymiany szprzęgła itp. ? I przedewszystkim zaufa i godna polecenia ?

Aha no i zeby cennik nie był jak z ASO

Edited by djbob

Kudłaty    1

Na Bocznej Kasprowicza jest dobry warsztat Anmar - polecam, bo naprawdę solidnie robią. i pewne jest że nie wsadzają części z "odzysku"

Falkhor    63

DjBob - Jedyny zakłąd, o którym wiem, że bardziej niż inne specjalizuje się w skrzyniach biegów: Tel. 603192920 a adres to Wola Mała 174.

pawel86    0

Dobry warsztat to może Auto-Perfekt w Ropczycach, troche daleko ale zawsze można do nich zadzwonić i cos podpowiedzą. Robiłem u nich felgi i nigdzie taniej niż u nich nie znalazłem

caulfield    9

Ja na pewno nie poleciłbym jednego zakładu przy magazynach za cmentarzem żydowskim przy Traugutta. Warsztat dwuosobowy, przy czym właściciel zna sie na robocie natomiast jego pomocnik-szwagier to łajza nad łajzami, nie dość, że nie umie robić to jeszcze wprowadza klienta w błąd. Niby robią na miejscu, ale jesli sie umówiłeś na jakąś godzinę to zawsze podjeżdza jakiś "ziomek" którego trzeba pilnie obsłużyć. Za najprostszą naprawę płaci sie jak za mokre zboże. Byłem juz kilka razy tam, z tego względu, że wcześniej naprawiałem samochod u Zięby, na Podzwierzyńcu do czasu kiedy odszedł stamtąd właściwie jedyny fachowiec.

• Like 1

misiekk    0

Kolega mi polecił tę firmę, bo turbosprężarka mi padła, a za naprawę chcą więcej niż zapłacę za nową część z tego portalu.

Edited by misiekk