Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Łańcut... CAN DANCE! :D Szansa dla łańcucianki :)

Recommended Posts

Falkhor    63
Żaneta can dance!

Żaneta Majcher z Łańcuta została wybrana z 5 tys. tancerzy, którzy zgłosili się na eliminacje programu "You can dance - Po prostu tańcz!”.

Dziś możemy zobaczyć jak tańczy o godz. 21.30 w TVN.

O bilet do Paryża w programie prowadzonym przez Kingę Rusin, walczyło ok. 5 tys. osób. Szansę na wyjazd jurorzy - Michał Piróg, Weronika Marczuk-Pazura i Agustin Egurrola dali tylko 50 osobom. Wśród nich Żanecie Majcher z Łańcuta, licealistce, tańczącej show dance w rzeszowskich "Kornelach”.

- Wraz z koleżanką z "Korneli” pojechałyśmy na eliminacje do Bytomia - opowiada Żaneta, szczuplutka, zielonooka brunetka. - Zatańczyłam liryczny układ "List w butelce”, którym wcześniej wywalczyłam III miejsce na mistrzostwach Polski. Udało się, dostałam bilet, choć musiałam pokonać 800 rywali.

Źródło - Nowiny 24 PL

Kurcze ;) Prosze popatrzeć, jakie talenty skrywa nasz region :D Nie pozostaje nic a nic innego, jak tylko trzymać mocno kciuki, dopingować i życzyć sukcesu :)

:)

Kiwi    0

Fajnie. Znowu ktoś będzie promował naszą mieścinę ;) Mam nadzieję, że jak najdłużej utzryma się w programie.

POWODZENIA

Szkoda tylko, że nie obczajam tej dziewczyny. Macie może jakieś zdjęcia?

Qmar    0
tańczącej show dance w rzeszowskich "Kornelach”.
moja kuzynka tam tanczy ale jest w gimnazjum 1 klasa o ile sie nie myle :D no niezle niezle powodzenia gdzies slyszalem to nazwisko ale nie jestem pewny ;)

Falkhor    63

zawsze ktoś musi odpaśc. Ale ja i tak jej gratuluję - postrała się, zrobiła co mogła. A jak ktoś narzeka - to niech startuje zamiast niej ;)

Qmar    0

Heh dla niej to powinien byc wielki sukces ze dostala sie do tego momentu programu i sie starala napewno to czego sie uczyla nie pojdzie na marne. A niepowodzeni powinno byc dla niej impulsem do dalszych ciezszych treningów ;)

Megg    9

Z Żanetką rozmawiałam dzisiaj.. moim zdaniem jest wielka!! Wiem na 100 % że będzie dobra w tym co robi w przyszłości :P

Pozdrowienia dla Żanetki !!!!

Falkhor    63

Megg, Trzeba ją było pozdrowić od Forumowiczów :P Może cos dla nas powie, zarejestruje się? Też sądze, że skoro doszła aż do tych eliminacji, to i tak odwaliła kawał roboty. A w przyszłości na pewno będzie lepiej :D

rudzia    0

Brawa dla Żanety. Wiele osiągnełą i daleko doszła nawet jeżeli jej się nie udało i nie wyglądało to tak jak by ona tego chciała, ale mimo wszytsko myślę, że dojdzie do większych rzeczy;) Ale przede wszytskim nalezy jej pogratulowac odwagi ;) Niesamowicie....nie wiele osob by sie na to zdecydowało, zwłaszcza z tak małej mieściny jak nasza

maciej    32

Właśnie oglądam II edycje, Żaneta z Łańcuta ponownie wystartowała w castingu w Krakowie - zatańczyła i ponownie zaskoczyła pozytywnie jury :) Tym razem leci do Argentyny - Buenos Aries ;)

Gratulacje :P Oby tym razem udało jej się dojść jeszcze dalej :)

Adam    0

Na pewno sobie poradzi. Ma w końcu umiejętności, "kamera ja kocha" - jak to mówią - no i na eliminacjach była świetna. Widać po niej, że po ciężkim doświadczeniu (mam na myśli wypadek i start w pierwszej edycji You Can Dance) nabrała pewności siebie, a to klucz do sukcesu. Ma wszystko talent, wygląd i naszą sympatię! Życzę jej powodzenia mimo, że nie jestem z Łańcuta. Żanetka pokaż na co Cię stać :)

Kiwi    0

Ciekawe jak jej teraz poszlo. Może są już jakieś przecieki?? W końcu ona chyba już wie czy się dostala do finalu czy nie??

terelka    1

Właśnie niewiem czy to ogłaszają w 1 odcinku ? Czy już w Argentynie będa wiedzieć kto sie dostał?

Zapowiada sie ciekawie :)

maciej    32

Dziś był pierwszy show na żywo II edycji :D Żaneta uzyskała największą ilość głosów w śród uczestniczących dziewczyn :) Gratulacje i cały czas trzymamy kciuki.

Podczas klipu, można było znów ujrzeć jedną z części naszego parku :P

levi    0

Żaneta uzyskała największą ilość głosów w śród uczestniczących dziewczyn :P

co tu dużo mówić, poprostu jest najlepsza !! pokazała dziewczyna klasę 8)

3mam kciuki...i wysyłam sms'y :amen: