Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Łańcut... CAN DANCE! :D Szansa dla łańcucianki :)

Recommended Posts

iwcia    2

GRATULACJE dla Żanety :D wczoraj była świetna, trzymam kciuki i śledzę każdy odcinek :)

Super że w nastepnym nie musi sie martwic o pozycje zagrozona :P

a to dzieki widzom i smsom :)

terelka    1
Podczas klipu, można było znów ujrzeć jedną z części naszego parku Biggrin

ehhh wspomnienia wróciły :P

Ja równiez kibicuje Żanecie i mam nadzieje, że zajdzie naprawde daleko :D już wiele osiągnęła, wiele się nauczyła, a myśle, że może jeszcze więcej.

pezet    0

no coz, ja natomiast zycze jej, zeby sodowka nie uderzyla do glowy. trudne to bedzie. moze wrecz niemozliwe. niewiarygodne jest jak ludzie czasem potrafia sie zmienic pod wplywem mass-mediow. ksiazke by mozna o tym.

drugie to jedynie prawdziwych przyjaciol. czesto tak jest kiedy o kims jest glosno wokol pojawia sie wielu falszywych przyjaciol. juz ubaw mam zagladajac na profil bohaterki na nasza-klasa. masa pseudoznajomych niewiadomo skad. no i jeszcze charakteru, bo trzeba go miec zeby wylozyc na takich lache :P

Falkhor    63

Lekko offtopując - przyjaciel na naszej klasie to nie jest ktoś z krwi i kości a tylko cyfrowy zapis statystyki :P Statystyka, statystyka, ale tyle młodzież lat 70 i 80 krzyczała o wolności i wywalczyła... 8) 8)

3mam kciuki za to, żeby Żaneta doszła jak najwyżej, ale jednoczesnie żeby zostałą sobą, bo pewnie to będzie najtrudniejsze. Sam program jak dla mnie jest zdeka dziwny, ale to nie ja go ukłądam, prawda? :P

Megg    9

co do tego że jest dziwny... moja koleżanka była tam w Warszawie w studio... hehe masakra!! było dużo przerw... jurorzy mieli zapisane wszystko na kartkach a losowanie stylu tańca przez uczestników to jedna wielka ściema... i w TV np. kamera oszukuje, tańczący wyglądają lepiej stąd pewnie wiele z nas niie widzi skąd biorą się takie annie inne uwagi jurorów... kamera też nie jedną tancerkę "pogrubia"...

Qmar    0

Przeciez wiadomo ze tam wszystko jest nagrane a wygląda inaczej jak pisała Megg. Wkoncu telewizja - to ma wyglądac a nie byc prawdziwe. Mimo to sam program jest ciekawy bo tańcza jacys nieznani normalni ludzi a nie jakies nie iteresujące pseułdo gwiazdy...

Falkhor    63

To jest SHOW który ma się sprzedać i co ważniejsze musi na siebie zarobić... więc mnie to e to jakoś wielce nie zaskoczyło......

ziomalka    0

Mialam tego weekendu okazje i przyjemnosc ogladac wystep Zanety i przyznam szczerze, dobra jest ;) ;) ;)

BIorac pod uwage, ze jest jeszcze bardzo mloda, ma potencjal i talent, beda z niej ludzie :P

Megg    9

hehe i to jacy ludzie :P

będzie wielka na pewno w programie daleko zajdzie jeżeli nie wygra boję się tylko żeby jej to nie zniszczył0... nie zmieniło...

Qmar    0
będzie wielka na pewno w programie daleko zajdzie jeżeli nie wygra boję się tylko żeby jej to nie zniszczył0... nie zmieniło...

To bardzo mozliwe ale jesli bedzie sobą to nic jej nie zaszkodzi. Mysle jednak ze dobrze było by jakby znalazła sie w finale ale go nie wygrała - ludzie ktorzy znajdą sie w finale pozniej i tak mają łatwiej w swojej karierze a zwycięstwo nie da tak duzej szansy na przewrocenie jej w głowie a jego brak moze nawet pomoze ;) mimo tego kibicujmy bo najgorsza nie jest :P

michal21    2

kibicuje jej oczywiscie,ale bądzmy szczerzy, kilka osób w tym programie tanczy lepiej, zeby nie napisac zdecydowanie lepiej ... swoim wdziekiem jednak nadrabia braki więc w scisłym finale będzie mile widziana :P

ale wykrakałem :/ Żanetka wlasnie przed 10 minutami odpadła....

maciej    32

Wszyscy trzymali kciuki, kibicowali, mieli nadzieję, ale jednak .... zabrakło sms-ów.

W dzisiejszym odcinku Żaneta odpadła z gry o finał.

Dziękujemy za wspaniałe emocje i życzymy dalszych tanecznych sukcesów ( może i w 3 edycji ;) )

Falkhor    63

Wg mnie to trochę dziwne jednak, że ci, co oceniają - muszą PŁACIĆ za SMSY. Równei dobrze mogłoby być tak, że co runda to jeden numer telefonu może oddać jeden głos i to np. za te 3 złote - wg mnie wtedy byłoby to bardziej miarodajne, bo tak to przecież wiadomo - jak ktoś ma zaplecze finansowe, to może skutecznie wypromować daną osobę. no chyba, że nie wiem czegoś na temat wysyłania tam smsów ;)

Trudno, odpadła, ale to przecież jej będzie najsmutniej z tego powodu - chociaż nie powinna być rozczarowana samą sobą. Walczyła i pokazała się tak, jak jeszcze żadnen 'łańcuciak' ;) 8) się nigdy nie pokazał :D

Guest Bake   
Guest Bake

szkoda kasy na wysyłanie takich durnych smsów... bądzmy szczerzy... lepiej sobie kupić piwko

pezet    0

no i nie popisali sie Lancucianie w wysylaniu smskow ;) z jednej strony szkoda ze odpadla, z drugiej dobrze bo ostudzi to niektore rozgrzane glowy. w kazdym tych slow znaczeniu. koniec bajki, czas wracac do rzeczywistosci ktora juz nie jest taka kolorowa. ale luz. po tak wielkim medialnym przedsiewzieciu jest w stanie sie spokojnie wypromowac. jesli nie bedzie miala pomyslu to mam nadzieje ze jej w tym pomozecie ;) widzialem tu cieple komentki w stylu "rozmawialam z Zanetka, jest wielka" itp. takze mysle ze wasza kolej. :f po You can dance moze wystapi w reklamie, ktos ja zaprosi do programu (np. Szymon Majewski albo Kuba Wojewodzki :D ) albo wystapi w kolejnej czesci Dirty Dancing czy Step Up ;] ale nie no. mysle ze jakis spot reklamowy, billboard, cos promujacego taniec jest najbardziej realne. pomyslow mnostwo. i pamietaj Zaneta prawdziwe ziomy sa z Toba od zawsze a nie przychodza wtedy kiedy jestes kims. ;> lol

Falkhor    63

Może by tak trochę miasto albo powiat się ruszyło i zrobiło coś ze swoją najbardziej medialną ostatnio postacią? W końco promocja osób to nei ma się co czarować - to promocja miasta/regionu. Kto tam kiedyś za wielką wodą słyszał o Łańcucie?? ;) ;) Myślę, że ona sama - Żaneta /takie pytanie - czemu wszyscy ją tak ciągle zdrabniają?? - to już pseudonim artstyczny?/ jak wróci to wykorzysta to, czego się nauczyła. noooo i liczę na to, że wypracowałą sobie trochę kontaktów.

ziomalka    0

Jest młoda, pełna energii i zapału, determinacji i trzeba przyznać, utalentowana a to jest bardzo wiele jak na sam początek.Jako najmłodsza uczestniczka programu dotarła baaaaaardzo daleko w YCD i jestem z niej jako łańcucianka baaardzo dumna. Stanęła na wysokości zadania i zmierzyła się z starszymi, bardziej doświadczonymi zawodnikami i wręcz nieraz im dorównywała a nawet i była lepsza ;)

To jest piękny start, wybiła się, jest znana, rozpoznawalna a teraz pozostaje jej iść za ciosem ;)

Powodzenia :D

czarny92    8

Ja sie odniosę do wcześniejszych wypowiedzi.Ale przecież wiadomo że "tele-toys" to może być jedną wielką ściemą. JAk ktoś oglądał film "zostać miss" tylko nie wiem w której to części było, to było pokazane jak to od zaplecza może czasem wyglądać.