Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Remont starego basenu - powstanie nowa atrakcja?

Recommended Posts

Falkhor    63
Ochotnicza Straż Pożarna w Handzlówce korzystając z pomocy finansowej Fundacji Wspomagania Wsi i Banku Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych w sierpniu i wrześniu br kontynuowała prace przy realizacji własnego projektu pn „Wykorzystanie bogactw naturalnych drogą do rozwoju agroturystyki”.

 

W ramach wykonanych robót zrealizowany został pierwszy etap prac obejmujący uporządkowanie położonej w Handzlówce działki, na której znajduje się nieczynny sztuczny zbiornik wodny.

 

Zaangażowaniem własnej pracy handzlowscy strażacy ochotnicy uporządkowali przylegający do basenu teren z zakrzaczeń i chwastów oraz dokonali jego wyrównania. Oczyszczono również sam basen ze znajdującego się w nim błota i innych zanieczyszczeń. Następnie przystąpiono do remontu ogrodzenia wokół zbiornika. W tym celu zdemontowano starą, zniszczoną siatkę ogrodzeniową, a następnie wyczyszczono, uzupełniono i odmalowano murki oraz słupki. Zmodernizowano również systemu doprowadzenia wody do zbiornika, poprzez wykonanie do niego przyłącza z gminnej sieci wodociągowej.

 

Kolejne prace projektowe przewidziane są do realizacji do końca listopada br. polegać będę na remoncie samego zbiornika wodnego, wykonaniu ławeczek oraz opracowaniu i wydaniu ulotki reklamującej zagospodarowane w ten sposób ciekawe miejsce wypoczynku.

 

dd71cc876b5220c5.jpg

Źródło tekstu oraz fotografii - Gmina Łańcut

KLIKNIJ

 

Wow ;) Super :) Wygląda to na prawde nieźle, i nie jest takei małe, jak mi mówił kolega. Bardoz dobry pomysł i fajnie, że w sumie z niczego wzięła się siła robocza. Chwałą strażakom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rudzia    0

No no. Handzlówka rośnie w siłę :) nie ma co :) Ale w sumie dobrze, że coś zrobią. przynajmniej wyjdą z dołka ;) :hihi: a po za tym jak to zrobią będę miała bliżej na basen :) :hihi: Jestem za tą inicjatywaą i ja w zupełności popiera. W Handzlówce tak samo jak i w okolicznych wioskach mozna wiele zrobić, mieszakamy w bardzo dobrym terenia odpowidnim do takich rzeczy. Z tym, że nie wszyscy to rozumieją i nie wszytscu umią to wykozystać :/ a szkoda. Żałuje, że u nas w Albigowej brakuje takich ludzi...u nas też przecież da się coś zrobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

rudzia, Pewnie, że dobrze, że ktoś bierze się za takei rzeczy. Tak na prawdę to ludzie narzekają, ale brak wśród owej ludzkiej masy społeczników, jest ich niewielu. Dlatego sporadycznie coś sie dzieje. Ta akcja z basenem - pierwsza klasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rudzia    0
Ta akcja z basenem - pierwsza klasa

 

Też mi się tak wydaje. Po za tym jak powstanie ten basen to będzie więcej miejsc pracy, więc to jest dodatkowy plus :P Ludzie, którzy nie pracują i nie mają żadnych możliwości na jej zdobycie mają szansę. To się liczy.

 

Pewnie, że dobrze, że ktoś bierze się za takei rzeczy. Tak na prawdę to ludzie narzekają, ale brak wśród owej ludzkiej masy społeczników, jest ich niewielu.

 

Społecznicy może i by się znaleźli...czasem trzeba mieć pomysł żeby coś wykombinować i to nie byle jaki, ale dobry pomysł. Wtedy wszyscy ładnie przyklasną i coś się może z tego narodzić. Najważniejsza jest koncepcja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×