Jump to content
Sign in to follow this  
chester

StarCraft: BroodWar

Recommended Posts

chester    0

Witam! Jest ktoś zainteresowany pograniem w Starcrafta ;> Możnaby ustawić się na jakąś nocke w cafe i popykać ^^ Albo zorganizować turniej...

Piszcie do mnie na gg, albo tutaj w temacie.

pozdrawiam

Szuki    0

chester ja można powiedzieć że jestem zainteresowany ale w sumie bardziej interesowałoby mnie granie w cs niż w stara:P

Jozku    4

Ok Bake, czas ożywić temat :-d

Na Steamie Starcrafta nie ma i raczej się nie pojawi ze względu na własną platformę (Bnet), zostaje zaopatrzyć się w wersję oficjalną lub... zasymulować sieć lokalną (np Hamachi) i coś spróbować w temacie :-]

Falkhor    63

Kurcze, może by faktycznie o tym pomyślał? Nie wiem, jakie łącze trzeba mieć do przynajmniej komfortowego grania, by nie mieć lagów i nie atakować czegoś, czego już nie ma tam, gdzie ja to widziałem ;) ;)

Jozku    4

Przepustowość łącza to nie problem - dużo nie trzeba. Ważne żeby nie mieć opóźnień (tu większość radiówek odpada) plus dobrze, kiedy nie jest się w podsieci i posiada zewnętrzne IP.

Guest Bake   
Guest Bake
Przedmiotem aukcji jest klucz do gier StarCraft oraz dodatku Brood War. Kod po rejestracji na stronie battle.net pozwoli Ci pobrać gri za darmo i w pełni legalnie

Jozku    4
Przedmiotem aukcji jest klucz do gier StarCraft oraz dodatku Brood War. Kod po rejestracji na stronie battle.net pozwoli Ci pobrać gri za darmo i w pełni legalnie

Ok Bake, ty pierwszy - jeśli zadziała - na kolejnym spotkaniu piwo dla ciebie i osoby towarzyszącej? :-)

maciej    32

Znajomy ostatnio kupował inna grę w ten sam sposób na allegro, wszystko było Ok. Tanio jest gdyż sam ściągasz grę z internetu, kupujesz w sumie tylko legalny klucz.

Guest Bake   
Guest Bake

bez kosztów nośnika dystrybucji, mój b. dobry kolega też kupił i gra w necie

okura    4

Starcraft + broodwar na CD w pakiecie z 2 innymi grami 3 lata temu kosztował około 50 zł. Umożliwiał grę w Battlenecie lecz ostatnio nic się tam nie dzieje, ciężko znaleźć graczy do gry, a jak już się trafi to jakiś spec to rozkłada przeciwnika w kilka sekund - wystrzegać się koreańczyków :)

Klucz do starcrafta na allegro niecałe 10 zł. Otrzymuje się numerek za pomocą którego rejestruje się w na portalu i tam otrzymuje się linka do gry i właściwy klucz do gry.

Instalka do pobrania zajmuje 1,2GB. Przy instalacji wpisuje się otrzymany klucz i można grać - lepsze to od wydania pudełkowego bo płyty nie trzeba wkładać do napędu.

CS1.6 z pakietem kilku gierek kosztuje około 13 zł. - więcej frajdy niż ze starcraftem.

Jozku    4

Potwierdzam, gra do ściągnięcia i działa, Bnet wymarły, więc trudno nam się znaleźć nie będzie. Login jak na forum, czekam na was :> Może partyjka w piątek około 18?

Falkhor    63

Kupiłem keya 8) nie wie tylko, czy na serwisie się logować tym samym albo nawet podobnym nickiem... Już widzę te tłumy Koreańczyków, które znajdą okazję do wypomnienia niesłusznego warna/warnów 8) 8)

Jozku - Dzisiaj wieczór pewnie nie... ale z pewnością się spotkamy :)

Jozku, okura: Mam kłopota. Ściągam downloader i ni hu hu. Brak kontroli konta użytkownika, pełne prawa dostępu do sieci - nie idzie 8) Z tego tez mi nic nie pomogło (no, poza safe modem)...

Info na skrinie.

Jozku    4

Wygląda na to, że problem pojawiał się już wcześniej, generalnie może chodzić o uprawnienia użytkownika (różnie w różnych wersjach windows) lub firewall/blokowanie portów. Pomóc może też usunięcie w rejestrze wartości:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Downloader

Chyba, że ten safemode z obsługa sieci...

W każdym razie mogę dostarczyć instalkę na następne spotkanie - lub sam możesz ściągnąć jakąkolwiek z sieci (ważny jest klucz który masz a aktualizacje ściągną się same).

Jozku    4

Ciekawe, widzę że mojego posta z poradą forum nie zapisało. W każdym razie teraz już nikt się nie wymiga - proponuję mały sparing w najbliższą środę, godziny wieczorne - podajcie o której wam pasuje :]

Falkhor    63

Jozku - Na weekendzie coś pogramy :) Pewnie wieczorem, w piątek lub w sobotę lub w niedzielę? Może jeszcze Bake by się wkręcił? 8)

Jozku - BTW - Grę w końcu udało mi się zainstalować :) A z kolorami to różnie, raz tak, raz inaczej, ale najczęściej podczas rozgrywki wszystko jest ok ;)