Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Strategia Rozwoju Gminy Łańcut na lata 2008-2020

Recommended Posts

Falkhor    63
Szanowni Państwo,

 

Nasza gmina przystąpiła do opracowania „Strategii Rozwoju Gminy Łańcut na lata 2008-2020”. Dokument ten ma dać odpowiedź na podstawowe pytania: jaką chcemy widzieć gminę za kilka czy kilkanaście lat, gdzie powinniśmy szukać szans jej rozwoju, jakie obszary wymagają zwiększonej aktywności ze strony samorządu, co zapewni mieszkańcom lepszy poziom życia?

 

Najistotniejszym warunkiem opracowania optymalnej Strategii jest współuczestnictwo lokalnej społeczności w procesie jej tworzenia. Dlatego też zwracam się do wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozwojem gminy Łańcut i troszczących się o jej przyszłość z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety znajdującej się poniżej.

 

Ankieta ma na celu zebranie informacji na temat ocen i oczekiwań jakie wobec samorządowców mają mieszkańcy naszej gminy. Wyniki ankiety pozwolą wskazać problemy, z którymi borykają się mieszkańcy oraz określić najważniejsze zadania do realizacji dla władz samorządowych na kolejne lata.

 

Wypełnioną ankietę proszę przekazać za pośrednictwem sołtysów, wrzucić do skrzynki TWOJE PYTANIE DO WÓJTA TWOJA OPINIA O GMINIE znajdującej się w Urzędzie Gminy Łańcut (na parterze - obok kasy) bądź przesłać e-mailem na adres gci@gminalancut.pl

Źródło - http://gminalancut.pl

 

Link do ankiety: ŚCIĄGNIJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ (Plik DOC)

 

Znowu jest okazja, aby się wypowiedzieć i złożyć swoje zdanie na ręce władz. Zachęcamy do wypełnienia tej ankiety - zawsze to jakiś sposób, aby dać o sobei znać jako obywatelu uczestniczącym w planowaniu rozwoju swojego regionu :P

 

JEŚLI nie masz czasu bądź nie chcesz zdradzać Urzędowi Gminy swojego e-maila - wypełnij ankietę i odeślij na adres NFM - dostarczymy ankietę za Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiwi    0

Chyba ją wypełnię. Będę miała maleńki wpływ na to co się zrobi w Łańcucie. :P Przynajmniej tak będzie mi się wydawało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×