Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Co to się buduje na Podzwierzyńcu?

Recommended Posts

Falkhor    63

Czy ktoś wie, co to powstanie z tego starego, ale silnie przebudowywanego obiektu?

93b9ba0653.jpg

O moje uszy sie obiło, że to może być:

- Biedronka

- Centrum kulturalne ^^"

Ciekaw jestem, co tez z tego powstanie :o

siss    0

Biedronka raczej rzadko stawia swoje budynki. Najczęściej wynajmuje powierzchnie w istniejących już. Może to jakiś Lidl? Ale dwie kondygnacje? Bardziej by do tego Centrum Kultury pasowało.

Guest mala.em   
Guest mala.em

centrum kultury raczej odpada, bo z tego co się orientuję to owszem planowana jest w najbliższym czasie budowa nowej filii MDK na Podzwierzyńcu, ale ten "nowy" dom kultury ma powstać dokładnie na gruzach tego obecnego;

patrząc na ten budynek to faktycznie stawiałabym na jakiś sklep albo może biurowiec?

a tak w ogóle to chyba powinna gdzieś tam być jakaś "tablica budowy" czy jak się to nazywa (no wiecie, taka żółta tablica, na której wypisują kto i co w danym miejscu buduje :P )?

siss    0

A ja ostatnio słyszałam, że jakieś centrum medyczne. Coś jak Hipokrates. Ale to tylko zasłyszana plotka.

Tomi    0

Jakiś czas temu budynek zrobiłs ie na dole żółty czyli pewnie Biedronka i podobno otwarta ma być "na Mikołaja". MMM tanie piwko i chipsy hehe

Guest mala.em   
Guest mala.em

dziś już widać, że na parterze to na 100% Biedronka, bo zamontowali szyld :P a co bedzie na piętrze to nadal niespodzianka...

Falkhor    63

mala.em, Może jakaś fajna restauracja? :P Byłoby to całkiem racjonalne - poza Manhattanem to w 'centrum' Podzwierzyńca nie ma więszego lokalu :]

Guest Bake   
Guest Bake

Falk nie mogłes sie powstrzymac ? :P p.s jest 10 % rabatu jak sie kupi coś w sklepie obok.. np. zapałki :P

[ Dodano: 2007-12-19, 08:14 ]

Falk nie zrobiłęs fotek automatom :D

Falkhor    63

Bake, Jakim automatom? Namiar, rysopis i przyzwyczajenia wyślij mi na PW. Przyczaję się :P :P :D