Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

12.10.2007 Nastolatki, dwóch 'starszych' panów i wypadek

Recommended Posts

Falkhor    63

feaae84eb5.jpg

 

Wczoraj wieczorem , już po godzinie 22.00, Polonez wjechał do rowu. Dwie pasażerki z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

 

Pomiędzy Wolą Dalszą a Dąbrówkami jest kilka ostrych zakrętów. Jeżeli dołoży się do tego ciemność i gęstą mgłę, należy kierować samochodem ze szczególną ostrożnością. Zapomniał o tym 28 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu przeworskiego. Kierując Polonezem jechał z nadmierną prędkością, wskutek czego na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

 

Jadące jako pasażerki 15 i 17 – latka zostały przewiezione do szpitala, starsza z urazem głowy i kolana, młodsza z urazem żeber i brzucha oraz podejrzeniem uszkodzenia śledziony. Obie dziewczyny, mieszkające w Białobrzegach, pozostały w szpitalu. Trzeci pasażer, 44 – letni mężczyzna, mieszkaniec tej samej miejscowości, co kierowca nie odniósł obrażeń.

 

Policjanci z Łańcuta pracują teraz nad wyjaśnieniem przyczyn tego zdarzenia drogowego.

 

Pozostaje pytanie, co dwie nastolatki robiły po godzinie 22.00 z dwoma dużo starszymi od siebie mężczyznami i w jaki sposób ich rodzice wykonują obowiązki opiekuńczo – wychowawcze.

Źródło - KPP Łańcut

 

Gdyby to była jakaś rodzina, to w sumei wszystko mogłoby być jasne... Ot, wypadek, zdarza się każdemu... Tak czy inaczej - bo domysłów może być bardzo wiele - czyżby młodzież odwróciła uwagę starszyźnie? Niedostosowanie prędkości w przypadku poloneza oznacza jakieś 100 na godzinę i wejście w zakręt, co owocuje natychmiastową utratą sterowności... i przyczepności, a to tłumaczy tylko głopta - patrzcie na WARUNKI jazdy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×