Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Zespoły muzyczne - WESELE

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

na wesela nie chodzę często lecz już zdążyłem zaobserwować że dobry zespół to klucz do sukcesu i gwarancja dobrej zabawy. Moim zdaniem dobry zespół MOIM ZDANIEM powinien grac kawałki które znają wszyscy, przeboje muzyki POP Polskiej i zagranicznej. A nie jakieś wiejskie syfy o cyganach Rumunach itp Skład powinien być dobrany tak by nie brakowało instrumentu(ostatnio byłem na weselu gdzie były 2 saksofony jedna gitara basowa a zwykłej elektrycznej nie było! K**** dość tych trąb miałem po 15 minutach.

Znacie jakieś fajne zespoły, podajcie namiary. Zespół na pewno nie obrazi się za darmową reklamę a będzie to pomoc dla nas przy wyborze zespołu.

Swoją drogą jeżeli znacie jakiś zespół muzyczny który potrafiłby zagrać fajnie tak j.w i do tego umiałby zagrać coś Iron Maiden koniecznie dajcie mi znać.

Pozdrawiam

Falkhor    63

Bake,

wiejskie syfy o cyganach

A co Ty masz do piosenki np. 'My cyganie, co pędzimy z wia-a-atrem'?? :P :nerd:

Czy to źle, jak to zagrają na weselu?

Falkhor    63

Bake, To może TY lecisz po kosztach, zamawiasz sobie cygańską kapele i chcesz, żeby Ci zachodnie szlagiery grali? :P

DYSONANS też chyba grywa na weselach? :P

Bake, gwarantuję Ci, że gdyby ktokolwiek zagrał Iron Maiden na weselu, to 95% gości poczułoby się jak E.T. po wylądowaniu na planecie Ziemia.

Na weselu ludzie oczekują muzyki do tańca, a nie przesterowanych gitar i podwójnej stopy :D.

Guest Bake   
Guest Bake

SzalonyMściciel, ale te 5 %, poza tym na moim weselu ja z moją wybranką mam się czuć dobrze. A jak cos komuś nie pasuje? WYP******** i tak już kase dali

:D

Napisałem do kilku zespołów narazie same odmowy :/

SzalonyMściciel, ale te 5 %, poza tym na moim weselu ja z moją wybranką mam się czuć dobrze. A jak cos komuś nie pasuje? WYP******** i tak już kase dali

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że żaden z Twoich przyszłych gości weselnych tego nie przeczyta, w przeciwnym razie zamiast kasy w kopercie będziesz mógł znaleźć guziki oczko.gif.

Guest Bake   
Guest Bake

SzalonyMściciel, dlaczego?

to chyba normalne, że gdy komuś coś nie odpowiada nie pasuje to nie idzie na taką zabawę. Chyba że lubi się robić coś wbrew sobie. A jak ktoś chce być ostatnim h*** i dać guziki - jego sprawa. Wesele nie robi się dla zarobku.

Poza tym kamerzysta będzie filmował wręczanie kopert. Dojdę kto i zjem mu kota :D

Więc ja tylko daję Ci dobrą radę - chcesz żeby się goście dobrze bawili? - niech sobie potańczą (również do tej nie lubianej przez Ciebie "ludowizny"), niech sobie trochę wypiją. Część gości na pewno będzie starszych (wujki, ciocie, itd.), część osób nawet z Twojego pokolenia też będzie chciało po prostu sobie potańczyć, a jak usłyszą na weselu metal, to nie wiem czy będzie stać ich na cokolwiek więcej jak tylko wytrzeszcz oczu, groźny zresztą dla ich zdrowia oczko.gif. No cóż, tak na weselach pojmowana jest dobra zabawa - stety lub niestety.

Zgadzam się z tym, że wesela nie robi się dla zarobku, a przynajmniej nie powinno, ale jakoś dziwnym trafem wszyscy szybko skrupulatnie liczą koperty; bilans strat lub zysków zwykle jest dokonany już w kilka godzin po wypowiedzeniu słów małżeńskiej przysięgi :D. A poza tym, trochę to dziwne, że najpierw piszesz " A jak cos komuś nie pasuje? WYP******** i tak już kase dali", a zaraz potem o tym, że "wesela nie robi się dla zarobku". No przepraszam, ale to pierwsze zabrzmiało dla mnie właśnie tak jakby liczyła się dla Ciebie tylko kasa, a np. to żeby Twoi goście bawili się dobrze - już niekoniecznie.

to chyba normalne, że gdy komuś coś nie odpowiada nie pasuje to nie idzie na taką zabawę.

No więc przypominam, że taka zabawa to właśnie wesele i na taką a nie inną zabawę wybiorą się Twoi goście :P.

Guest Bake   
Guest Bake

jak ktoś sie nie zna na zabawie niech w...... o to mi chodziło :D

ale jak macanie sie po pupach i piersiach to jest świetna zabawa -niejednokrotnie byłem świadkiem takich zabaw na weselach to odrobina metalu by chyba nie zaszkodziła. O mam pomysł na topica :P

iwcia    2

Mozecie sie smiac, ale ludowizna na weselach najbardziej chwyta, nie jest tylko dla starszych dziadziow kolo 60 ale i dla duzo mlodszych osob. Oczywiscie wszystko zalezy od zespolu i aranzacji takiej ludowizny. Po wypiciu paru kielichow niema nic lepszego jak pospiewanie nawet przy stoliku :D Szla dzieweczka czy Hej sokoly :P

Co do wesela to prawda jest taka ze oprocz alkoholu i jedzenia najwazniejszy jest zespol ktory powinien potrafic zabawic ludzi, umiec odpowiednio dobrac repertuar do wieku i jakos go zroznicowac, no i oczywiscie najwazniejszy jest dobry wokal, bez ktorego ani rusz.

Falkhor    63

Zespół + ludowizna + dobre żarło + alkohol = udane wesele.

Zespół z konferansjerem jest niezastąpiony, bo nawet jak nie grają super hiper rewelacyjnie - to i tak, jak zechcą, zapewnię masakryczną rozrywkę. Dlatego nie ma się co czepiać, że mają pewne obawy przed wykonaniem czegoś z repertuaru IM.

A może lepiej TAK zrobić - zamówić normalną kapelę, a do wykonania dwóch czy trzech songów - zatrudnić kogoś innego, albo... DJa?? ^_^ To by było JESZCZE JESZCZE ^_^

Padlinka    0

przeciez jest mnostwo zespolow . wystarczy pogadac z nimi poprosic o jakis nagranie , ustalic warunki i masz cio chcesz . przeciez Ty placisz Ty rzadzisz . :]

Falkhor    63

Bake, Trudno. Poproś zespół o wykonanie dźwięku, a TY - ZAŚPIEWASZ. Nie znam na tym Forum nikogo innego, kto mógłby to zrobić lepiej od Ciebie.

I co, problem rozwiązany? 8)

rudzia    0
Poproś zespół o wykonanie dźwięku, a TY - ZAŚPIEWASZ. Nie znam na tym Forum nikogo innego, kto mógłby to zrobić lepiej od Ciebie.

Nie każ mu tego robić, nie pozwalaj mu na to. To byłoby staszne i podejrzewam, że goście weselni straciliby słuch. Nie możesz tego zrobić tak wielkiej ilości ludzi :P

Falkhor    63

Bake może jeszcze szarpnąć się na to i np. wynająć sobie 'Zespół Śpiewaczny NFM' :P Nie jest on drogi, ale na pewno da czadu takiego, że neiwykluiczona jest interwencja samego Iron Maiden :P Myślę, że za wyżerkę, 3 weselne i taniec z Panną Młodą dałoby się wykonać ze 3 utwory ;)

Bake, A jakie konkretnie utwory? Może to odstrasza potencjalne zespoły?

Guest Bake   
Guest Bake

Falkhor, zapytałem ogólnie... ale tak po cichu to mi sie marzy The trooper albo hallowed by thy name ... :P

Falkhor    63

Bake, Spoko. Zaraz zrobie nagranie testowe, trochę to zmasteruję i wyśle Ci na pocztę. ;):P;)

Swoją droga - łatwych kawałków nie wybrałeś :P

Jowita    0

Polecam zespół Delta, nr tel. 696413390. Fajna konferansjerka, można się dogadać, chłopaki spełniają życzenia, mogą się nawet przygotować specjalnie jeśli ktoś ma np. jakąś ulubioną piosenkę. Atrakcyjnym atutem są skrzypce w składzie.