Jump to content
Sign in to follow this  
Romus

nauczyciele w II LO skrajna krytyka i sielankowe opowieści

Recommended Posts

Qmar    0

heh ja tam nie narzekałem najwyzej na niski poziom 'profesorki' od angielskiego ktora zamiast uczyc zniechecala :P a sama duzo nie umiala :D ale co zrobic :P

okimaxim    0

na każdego coś by sie znalazło :P naprawde lubiałam tylko jednego, no może góra dwóch nauczycieli a reszte tak sobie o :D i na każdego bym coś znalazła :P

Qmar    0

okimaxim, ja bym mogl znalezc na kazdego ale po co szukac dziury w całym :D nauczyciele (te osobniki co mnie uczyly) to akurat trafili nam sie dobrzy wiec nasza klasa OKM nie miala na co narzekac :P

kinga69    0

Romus, jaki biedny jesteś- jesli sam stwierdzasz iż najpierw sielanka, to można było przewidzieć iż nienajlepiej się skończy?- tak na ogół jest w życiu- ale nie martw się zbytnio- jak skończysz ta szkołe to będziesz mógł opowiadać jak tam źle tobie było i w ogóle jacy ci nauczyciele zawistni, prawie jak znęcacze totalni- bo z tego co wiem to tak może się wydawać- a teraz przy nowej maturze, to się jeszcze bardziej uwyraźnia niestety

okimaxim    0

Qmar, co jak co ale tu sie z Tobą, brat, zgodze ^^ trafiliśmy dobrze na przystępnych nauczycieli :) i nie ma co teraz narzekać jak już skończyliśmy tę szkołe :P chociaż w trakcie narzekań było sporo :D

Pozdro dla wystkich nadal narzękających :P przejdzie wam jak pójdziecie na studia :)

SunShine    0

heeeh ja narzekałam na matematyke bo wydawało mi się że kobieta za wymagająca a teraz sobie myśle, że dobrze dla nas chciała bo to samo mam teraz na studiach tylko trudniejsze :P a i tak mam łatwiej niż inni którzy mieli wieksze luzy na matmie :) żałuje że się nie uczyłam :D miałam pare ciężych przejść, ale milo wspominam raczej :)

Np. geografia, PO, chemia hmmm czasem historia ale tu bywało różnie :) jak się robi prezentacje albo jak okimaxim robi prezentacje to jest luuz ^^

Niski poziom miałam z fizyki, angielski tez dawał wiele do życzenia, z niemieckiego poziom niski ale nauczyciel super :P ee tam uważam, że nie ma co narzekać szkoła przystępna raczej dla uczniów nie wiem jak teraz, może coś się wraz z dyrektorką zmieniło.

Wy macie lepiej macie nowe okna :) pozatym w IILO jest jeden azyl, czesto otwarty dla wyczerpanych i pragnących relaxu uczniów :D sala multimedialna... :sweet:

Falkhor    63

Hehehe :) Tak patrzę i czytam i jak sobei przypomnę, ile osób narzekało, ze jest za ciężko, za trudno, za dużo sprawdzianów, za dużo książek z polskiego - to teraz mówią, że za niski poziom :) Tak na prawdę to ja nie rozumiem takich postaw.

Liceum nie jest obowiązkowe, prawda? 8)

Ja uważam, że II jest dobra o tyle, że jak ktoś będzie się chciał uczyć - to dostanei spory wycisk. nauczyciele mają pewne minimum, bo nie nauczą 35 osób z jednej klasy wszystkiego na perfect. Poza tym nie czarujmy się, ale z tych 35 osób ILE tak na powaznie chce się uczyć? :)

Dla mnie II LO było jednak trudniejsze pod koniec, niż na początku. Nie powiem też, żebym się przemęczał... ale znowuż tak lekko nie było... Chyba, ze te nowe roczniki to jakoś tak rozbabrały poziom II LO :) Moja sisotra tam się teraz uczy i jakos ultra-lekko nie jest.

only_hope    0

ja nadal chodze do tej szkolki i powodow do narzekan duzo nie ma :) noo...moze wlasnie niski poziom angielskiego,wredna matematyczka i zniechcecona fizyczka :) o chemicy nie wspomne :) a reszta jest extra :) zastrzezen nie mam ;D

okimaxim    0

ja też sie tam nie przemęczałam w II LO :) zresztą ja sie wogóle nigdy nie przemęczam: ani w podstawówce, ani w gimku, ani w LO, ani teraz na studiach :) i nie mam co w sumie narzekać :) jest gut :) :]

Qmar    0

Falkhor, jest taka zasada ze ktos cos musi zeby inny nie musial - w tym przypadku ktos musi sie uczyc zeby inny nie musial :P i to sie sprawdza ;)

no poziom ang. jest niziutki nic sie nie nauczylem ... matma tako jako jak sie nic przez 3 lata nie robilo i zdalo mature to nie wiem czy sie umialo czy taka prosta matura chemia jak chemia jak sie ktos poczuczy to bedzie nei ma co narzekac a z fizyki to bylo takie zniechecanie mnie ze normlanie żal.pl a pozniej zdziwienie ze jednak umialem ;)

okimaxim    0

co do anglika to fakt faktem - klapa :P gdyby nie korki i własna ambicja było by na styk 30% a tak 70 ^^ a fizyka to już totalna klapa, gdyby nie wujek byłby 1% ;) a matma nawet ok ;) reszta też w miare ;)

mnemonick    0

szkoła jak szkoła jak każda inna jak ktoś do nie chodzi to ma własne odrębne zdanie bo każdy inaczej odczówa poziom ze względu na swoje umiejętności oraz ambicje. Ja też skończyłem II LO i tyle powiem reszta nie jest ważna XP

P.S. Chyba po za tym że lepiej jak w I lo bo nikt ci o kase i ciuchy nie dokucza

Ekolog    0
odczówa

Hmmm...

Ja też skończyłem II LO i tyle powiem reszta nie jest ważna

Ja też jestem po II LO... ale staram sie pisać bez "byków".. :P Pozdrowionka i nie rób wstydu szkole ....

levi    0

oj tam Ekolog...zawsze można popałnić błąd - zwłaszcza jak się szybko przelewa na "papier" to co się myśli...

Ekolog    0
oj tam Ekolog...zawsze można popałnić błąd - zwłaszcza jak się szybko przelewa na "papier" to co się myśli...

Wiem, wiem- ja tylko żartowałem, w pospiechu robi się różne błędy.. Myślę,że kolega mnemonick mi wybaczy... :shy:

Padlinka    0

Ekolog skończyc jest napisane poprawnie . wiec macie po jednym "byku" :lmao:

szczerze mowaic kazdy ma inny gust , a lepsi czy gorsi nauczyciele sa wszedzie do jakiejkolwiek szkoły byś nie trafił to zawsze będzie ktoś kogo nie bedziesz lubiał . ewentualnie ze jestes na bakier z nauka wiec masz cieko ze wszystkimi :]

Falkhor    63

Nauczyciele są jacy są, ale warto produkowac krytykę pod ich adresem. Może akurat któryś sobie to przeczyta i weźmie sobie to do serca :D

okimaxim    0
Może akurat któryś sobie to przeczyta i weźmie sobie to do serca

i rozpozna kogoś kto to napisał a nadal sie tam uczy i ten ktoś będzzie miał sajgon :D

Falkhor    63

okimaxim, A jeśli rozpozna kogoś, kto tam już się nie uczy? :D No :) Póki co ostro wypowiadają się tu tylko absolwenci :P

rudzia    0

Ekolog dysortograficy są po to żeby robić błędy :) i nie ma co ich poprawiać, bo końca nie znajdziesz :P

A co do nauczycieli to Falkhor ma rację :D Nauczyciele są po to żeby ich krytykować. Nie każdy z nich opracował sobie dobry system. Do tej pory zastanawiam się czy moja nauczycielka od matmy nadal była taka dobra jak wszyscy twierdzą, a może jak nie wszyscy to większość :D