Jump to content
Sign in to follow this  
Romus

nauczyciele w II LO skrajna krytyka i sielankowe opowieści

Recommended Posts

Falkhor    63

II LO MUSIAŁO iść do kościoła??

Jak jeszcze chodziłem do II LO, to chodziłem na takie wydarzenia, bo chciałem. Ale nie rozumiałem, dlaczego wszystkich to obejmuje jako jakiś przymus... to samo w innych szkołach :/

rudzia    0

Jak dyraktor mówi do ksoscioła to do kocioła. Jak by się coś komus stałow tym czasie to beknie za to dyrektor. Pewnie dlatego jest mus.

Falkhor    63

Mrs Flower - Ale to by się ocierało o temat wyniesienie religii ze szkół. A szczególnie religii katolickiej. Wprowadzanie presji na innych uczniów, którzy nie chcą iść - i to nie tylko przez lenistwo - to mi się źle kojarzy i z wiekami dość ciemnymi...

SunShine    0

Wiecie co, parę lat minęło ale muszę przyznać że niewiele z LO nie pamiętam :) (matematykę - ale to z korków i wałkowania na studiach) mogli by wprowadzić jakieś dodatkowe koła, fotograficzne, graficzne, programistyczne. Z historii to już w ogóle nic nie umiem, z całym szacunkiem dla nauczyciela i jego oryginalnego podejścia.

Żałuje, że w LO nie nauczyłam się programowania, tylko dopiero na studiach. Zawsze miałabym dłuższe doświadczenie. Szkoda że nie ma jakichś inspirujących i motywujących w ciekawy sposób nauczycieli. Do nauki rzeczy praktycznych... a zarazem ciekawych, żeby zachęcić ucznia do samokształcenia w danym kierunku w domu :D

coliborn    3

Zupełnie nie rozumiem dlaczego administrator forum pozwala na taki temat - większość wpisów anonimowo szkaluje II LO w Łańcucie - w okresie wyboru szkoły przez gimnazjalistów. Przepraszam dla mnie jest to totalna amatorszczyzna nie chcę snuć podejrzeń, że jest to celowe działanie.

SunShine    0

Temat istnieje od 2007 roku. Nie widzę tu żadnego celowego działania. Wiele osób co się tu wypowiadało znam osobiście - skończyli IILO i mogą chyba wyrazić swoją opnie :D

Kniejas    17

Taa usuwajmy bolesne tematy bo są bolesne. A ty coliborn czemu sie normalnie imieniem i nazwiskiem nie wpisales na rejestracji? Przyklad cwaniactwa? Pierwszy kamień? :D:P Wątek z brodą każdy może poczytać i sa głosy za i przeciw, ocena nalezy do czytającego;.

Mamy forum i kazdy moze sie tu wypowiedziec, nie kazdy musi chwalic jakas szkole. Nie bojmy sie krytyki, ale w uwazam, ze nalezaloby stworzyc taki sam temat o I LO.

Falkhor    63

OneSilverDollar - Też tak uważam, ale powinien go założyć chyba ktoś lepiej zorientowany w temacie :D Absolwent? :) ekarolka? 8)

elektor    0

Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia. Myślę, że Wasze krytyczne opinie tak za 20 lat obrócą się o 180 stopni. A człowiek to nie maszynka, pomylić się może! Mniej jadu.

Falkhor    63

Czasem dopiero po czasie przychodzi dojrzalsze spojrzenie na to, co działo się z człowiekiem w liceum. I nie zawsze musi być ono przychylniejsze, wg mnie - bardziej krytyczne. Dlatego dobrze, że w temacie wypowiadają się aktualni uczniowie jak i absolwenci. Szerszy punkt widzenia :D

Guest Bake   
Guest Bake

ja nie chodziłem do II LO, ale wszyscy znajomi którzy tam chodzili wspominają szkołę pozytywnie.

To że czasami jest gorzej czy coś jest gorzej - chyba ideału nie ma przecież :D

Falkhor    63

A gdyby tak jeszcze było jakieś inne, III LO... TO już by się działo. Sojusze i takie tam :D Ja II LO wspominam mile, jednak nie całkiem różowo. Ot, z czasem przyszły pewne głębsze refleksje. Jednak jak słucham i czytam o I LO - to konkurencja wyrównana.

Guest Bake   
Guest Bake

u mnie w szkole można było chodzić na dodatkowe zajęcia jak ktoś chciał :D dużo dawały

Guest Bake   
Guest Bake

ja tylko na fakultety chodziłem - sam nic i z polskiego 4 miałem. Uczciwa ocena na wiecej nie umiałem :D

Pinezka    0

A ja bardzo nie mile wspominam jednego pana. Wiecie o kogo chodzi? no tego od historii, polityka z bożej łaski, tego co cudze sukcesy bierze na swoja klate. Jednym słowem karierowicz, a pozostali to spoko:D