Jump to content
Sign in to follow this  
Kiwi

Placki i ciastka na wesele. Gdzie najlepiej zamówić?

Recommended Posts

Kiwi    0

Gdzie można zamówić dobre a tanie placki na wesele?

Najlepiej z okolic Czarnej, ewentualnie Łańcut i troszkę dalej

Jak zawsze śpieszy mi się ;)

Edit:

Czy naprawdę nikt nie zna namiarów na cukiernię, która piecze placki na wesele ??

Nie wierzę.

Macie jeszcze jedną szansę, jak nie to zmienię forum

Edited by Falk - post pod postem. Scalono.

Kiwi    0

Dzięki wielkie. Jej numeru własnie potzrebowalam a w książce telefonicznej nie było. ;)

Mam nadzieję że nie będzie miała wolne wtedy kiedy potrzebuję.

Ale na wszelkiwypadek dajcie mi jeszcze namiary na inne osoby.

Edit:

Niestety pani Kozdroń ma zajęte. łeeeeee

Za późno sobie przypomniałam, że trzeba placki zamawiać. W końcu zostało "tylko" 9 miesięcy. Jestem coraz bardziej zdesperowana.

Czekam na następne namiary.

Edited by Falk - scalono dwa posty

czarny92    8

Najleprze placki można zamówić na Czarnej. Nigdzie nie ma tak dobrych placków jak tam. Pyszota!!!!!! Nikt nie robi tak dobrych placków. Nie są takie jak te wszystkie placki sklepowe. Na Czarnej są poprostu WYJĄTKOWE placki i fajne torty.

czarny92    8

Niestety nie wiem. Ale te placki robiły furore na weselu mojej siory =D

Edit:

Chwile! Jesteś z czarnej i nie podejdziesz poprostu?

Edited by Falk - Post pod postem. Scalono.

Kiwi    0
Chwile! Jesteś z czarnej i nie podejdziesz poprostu?

Jeśli Ci chodzi o cukiernię u Pani Nycz to nie chcę z tamtąd zamawiać, bo tam są bardzo drogie placki. Natomiast pani Kozdroń na ten dzień, który ja potrzebuję piecze już placki dla kogoś innego.

A jeśli chodzi o innych cukierników w okolicach to chciałabym najpierw do nich zadzwonić, bo nie mam nawet czym pojechać. Na rower jest za brzydka pogoda, a auta jeszcze się nie dorobiłam ;)

patrysssja    0

Witam,

Czy ktoś zamawiał placki, ciastka i tort u Pani Ireny Kozdroń z Czarnej? Jaka jest mniej więcej cena za wszystko i czy dobre były? Bardzo proszę o pomoc.

Pierwsze miałam termin umówiony u Pani Nycz z Czarnej ale jak usłyszłam cene to zrezygnowałam, a potem znalazłam tutaj nr do Pani Kozdroń i się umówiłam.

Trochę to dziwne do Pani Nycz telefon można znalezc wszedzie a do Pani Kozdroń tylko na tym forum.

Co do cukierni pani Nycz z Czarnej - faktycznie dość wysoko się cenią, jednak... wyroby są jak z domu, po prostu pyszne.

Co do innych cukierni, to słyszałem, że na Woli Małej jest jakaś i ponoć całkiem smaczne wyroby mają również.

l__s2    15

Ja mogę z kolei polecić cukiernie Teodora.

Właściciel Krzysztof Szpunar, ma swój sklep w Rzeszowie chyba na ulicy Niepodległości, piekarnia jest w Kraczkowej.

Tam też można wszystko zamówić, odebrać, chyba też nawet kupić. Ceny przystępne i bardzo dobre w smaku.

tel: 17 226 61 24

Edited by l__s2

l__s2    15

ceny przystępne i WYROBY bardzo dobre w smaku :)

ale jak i cena przystępna to i na pewno dobra w smaku :D

Edited by l__s2

Falkhor    63

W DCentrum na Podzwierzyńcu jest małą cukiernia, nie pamiętam, którego cukiernika, ale można na miejscu spróbować wyrobów. Rurki z kremem (kremem, a nie plasticzaną bitą śmietaną!) wyborne :) :) Kremówki - super. Realizują też większe zamówienia. Warto spróbować.

W DCentrum na Podzwierzyńcu jest małą cukiernia, nie pamiętam, którego cukiernika, ale można na miejscu spróbować wyrobów. Rurki z kremem (kremem, a nie plasticzaną bitą śmietaną!) wyborne :) :) Kremówki - super. Realizują też większe zamówienia. Warto spróbować.

To właśnie cukiernia pani Nycz z Czarnej.

Julka    1

Witam

Na swoje wesele zamawiałam u Pani Balawejder w Handzlówce. Rewelacja. było to 7 lat temu a znajomi nadal wspominają pyszne placki. Do tej pory przynajmniej raz w roku coś tam zamawiam. Jeśli będzie potrzeba znajdę numer.

Falkhor    63

TheClairvoyant - Ano tak, wczoraj tam byłem i specjalnie patrzałem na opis cukierni i to od Nyczów z Czarnej :)

monia    0

ostatnio u znajomej jadłam torta z Cukierni 3D, był przepyszny, tak jak ciastka rozpływały sie w ustach. tort w kształcie auta - nie widziałam jeszcze takiego torta - po prostu super, extra wykonanie.

zobacz na http://cukiernia3d.wix.com/kraczkowa

placki tez podobno jak domowe

POLECAM NA 100%

Guest jacek   
Guest jacek

Cukiernie 3d w kraczkowej   również polecam...  miałem okazje  zobaczyć  i skosztować  ich wypieki. wykonanie  bardzo dokładne wszystko starannie  zrobione  a tort w kształcie serca z figurkami serca i rozumu z tp zrobił na  mnie  i na innych  gościach wielkie  wrażenie. 

Guest Ewa   
Guest Ewa

Bardzo dobre wypieki - polecam z autopsji - ma cukiernia Teodora z Kraczkowej. Pyszne torty i pięknie wykonane.

Guest Meg   
Guest Meg

Pyszne placki i ciastka piecze P. Ząbek Kąkolówkak. Błażowej 17 2290126

pozdrawiam

Guest gość   
Guest gość

Polecam cukiernie Teodora przepyszne ciasto i profesjonalne podejście . gorąco polecam

Guest kasia   
Guest kasia

Ja natomiast jestem rozczarowana tortem weselnym z cukier i u Pani Nycz, wybrałam zdjęcie tortu gdzie oczekiwalam ze będzie taki jak na fotografii. Szczerze bylam zdezorientowana i wkurzona bo ten tort nawet nie byl podobny do tego który sobie wybralam. Dużo dużo uboższy i w smaku tez bez rewelacji ???? szkoda...