Jump to content
Sign in to follow this  
Kiwi

Czy ktoś ogląda jeszcze LOST?

Recommended Posts

Kiwi    0

Z tego co widzę na forum to już wielbiciele tego serialu się wykruszyli, bo żadnych nowych postów nie widać.

Tylko nie piszcie, że wam się znudziło. 8O

Ja już drugi raz ogladam 3 sezon i wychwytuję to co przegapiłam gdy serial leciał na AXN. Coraz bardziej mnie to wciąga. Już się czwartku nie mogę doczekać.

A czwartego sezonu tym bardziej.

Qmar    0
Ja już drugi raz ogladam 3 sezon i wychwytuję to co przegapiłam gdy serial leciał na AXN. Coraz bardziej mnie to wciąga. Już się czwartku nie mogę doczekać.

A czwartego sezonu tym bardziej.

tez lubie ogladac :D ale po co mam ogladac kilka razy czekam na 4 sezon to juz w lutym !!! :)

Kiwi    0
ale po co mam ogladac kilka razy

Też tak myślałam, ale wierz mi teraz widzę rzeczy na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Prawie w każdym odcinku są jakieś ukryte przesłania. Wchodziłam na różne fora dotyczące serialu LOST i tam dopiero można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Po takiej lekturze całkowicie inaczej patrzy się na kolejne odcinki.

Qmar    0

Kiwi, zawsze zauwaza sie cos innego bo na to co znasz nie zwracasz uwagi i skupiasz sie na nowym :D

wiesz ten sierial jest tak zrobiony zeby ludzie tworzyli rozne wersje na podstawie tego co staraja sie dojrzec podaczas ogladania ale i tak zakonczenie pewnie bedzie zupelnie inne niz te wszytskie teorie

mimo wszytsko fajnie jest sobie powymyslac o co biega w tym ;)

Falkhor    63

ja najnormalniej w świecie nie mam czasu xD Utknąłem gdzies pod koniec II serii chyba.... albo moze Prisona? Już sam nie wiem. W każdym razie - namieszało mi się - z jednej strony to jednak dobrze :D Będe oglądał z większym zainteresowaniem :D

BTW - tak na prawdę widz, który wsiąknie w LOSTów nie chce, tak na prawdę prawdę praaaawdę - by ten serial się skończył :D

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

wydostaną sie z wyspy... Jack dostanie obłedu i bedzie chciał wrócić na wyspe

Qmar    0
wydostaną sie z wyspy... Jack dostanie obłedu i bedzie chciał wrócić na wyspe
to bylo w ostatnim odcinku nic nie odkryles Jaro :D

mnie ciekawi jaka funkcje pelni ta wyspa ze ben chcial jej bronic przed ludzmi :D

i w ogole fajna tajemnica tam jest i jak narazie jeszcze nikt nie wie co to :D