Jump to content
Sign in to follow this  
Kiwi

Fast food - Za czy Przeciw ?

Recommended Posts

Joy_ride    4

wolę czasem zeżreć coś niezdrowego i w miare smacznego od czasu do czasu np. w KFC itp. niż jeść mielone, pierogi i inne PRL'owsie wynalazki ;) non-stop :/

Falkhor    63

Ooooo... Joy, no wiesz co... Dobry pieróg, porzadny mielony albo taki schabowy... pół PGRu i noga królewny za wyższość PRLowskich wynalazków ;):D niźli kapitalistycznych mięsopodobnych wydziwaków :D

8) 8) 8)

Megg    9

Joy no jak uważasz - co kto lubi. Może nawet ten kurczaczek z McDonalda jest zmaczniejszy ale faktyczny skład zmusza mnie psychicznie do wybierania jednak schabowych:P

Qmar    0

kebab..... nie jadłem i nie jadam jak dla mnie ZA MAŁO mięsa a za duzo jakiegos zielonego czegos - królikiem nie jestem sałaty wpierdzielac nie bede ......

Falkhor    63

Q - To ty tylko mięso jesz? :P Króliczku? 8)

Jak dla mnie z fastfoodów to kebab wypada najlepiej... I właśnie dzięki temu zielonemu czemuś jest lepszy niż powiedzmy McŚmiecie - bo jakaś surówka, zielenina - to rozumiem JEŚĆ, a nie wpierniczać to, co nie poszło do kebaba 8)

Qmar    0

MCśmicie w zyciu nie tknąłem - nie jadam byle czego

jakąs zielenine od czasu do czasu trzeba zjesc ale nie w ilosciach 5:1 w stosunku do miesa raczej wole na miesa 3:1 zieleniny ;)

A Ty co F wpierdzielasz tylko sałate ? to skad masz siłe na caly dzien ? :P zajączku 8)

Falkhor    63

Q - Ano nie tylko sałatę, ale i nie tylko mięso. Dlatego kicam cały dzień na wysokich obrotach 8) Czyli bez skrajności :P

terelka    1

Qmar to zależy gdzie kebaba jadasz ;p bo czasami daja duża mięso ;p pozatym każdy lubi co innego :P niektórzy wogóle mięsa nie jedza i żyja ;p

Qmar    0

no i dobra w zyciu nie jadłem kebaba i nie bede :P i inni mnie nie obchodza mowie o sobie ;) jak ktos lubi niech sie tym opycha az peknie

terelka    1

Skoro nie jadłeś to niewiesz jak smakuje i niewiesz czy jest dobre czy nie :D taka prawda ;) hehe ale nieważne, każdy ma swój gust,a o gustach się nie dyskutuje ;)

Qmar    0

ja nigdzie nie pisałem ze kebab mi nie smakuje czy smakuje mowie ze jak dla mnie ZA MAŁO miesa tam dają a za duzo zieleniny a ja lubie na odwrot

błagam was czytajcie dokladnie posty....

Qmar    0

ale ja nie mowie ze jest bleee (CZYTAJCIE DOKŁADNIE POSTY) wypowiadam sie ze jego skład mi nie pasuje a nie smak !

terelka    1

hehe czytamy dokładnie ;) myślałam, że jak się tak o składzie wypowiadasz to znasz smak ;) widocznie zaglądałeś komuś do kebaba i wiesz co tam jest :D zresztą ta dyskusja nie ma sensu ;)

Kiedyś wiadomo w mediach i wszędzie tłuszcz był be i tłuszcz zabijał oczywiście miałem o tym inne zdanie >

Ale dziś w tv pewna Pani zgrabna powiedziała ze poleca bardziej boczek niż słodkości na święta .No wreszcie coś ruszyło w tym kierunku - po prostu fast food to węglowodan czyli cukier a cukier zabija o wiele bardziej niż tłuszcz

Falkhor    63

FastFood od czasu do czasu - bardzo lubię i w sumie to polecam jako urozmaicenie. Główny element diety albo wyłączny rodzaj pożywienia? Odradzam. Podobnie, jak odradzałbym jedzenie komuś samej cebuli albo picie 15 litrów wody mineralnej dziennie.

Czasami lube zjeść kebaba. Mcdonald mi sie przejadl, chodziłam tam cały pażdziernik bo hamburgery kosztowały aż 2 zł za sztuke :D KFC, kurczak dobry nawet, jedyne czego nie polecam to ich kebaba, jest paskudny. Do moich ulubionych fastfoodów należy Nord Fish, który znnajduje sie w Galerii Rzeszów,  zamiast mięsą dodają do hamburgerów, tortilli ryby, zazwyczaj dorsza ;) 

Neołafita    42

Ja pamiętam jedno mądre zdanie z pewnego głupiego filmu:

Fast food fast death.

PS:

Do moich ulubionych fastfoodów należy Nord Fish, który znnajduje sie w Galerii Rzeszów,  zamiast mięsą dodają do hamburgerów, tortilli ryby, zazwyczaj dorsza  ;)

Żarliwa katoliczka, eurokratka czy te ryby krajowej produkcji?  :lol:

Guest euro-tape   
Guest euro-tape

Typowy post Neołafity:

prześmiewanie, prześmiewanie, nieudany sarkazm (?) [a potem] :D

Guest Gość   
Guest Gość

Czy sa jakieś rodzaje mięsa które unikacie?

Osobiście nie jadam wołowiny (w tym cielęciny), gęsiny, koniny, baraniny... Tyko wieprzowina i kurczakowina.

Falkhor    63

Wołowinę bardzo lubię.

Gęsina - nie mam dostępu.

Konina - nie chcę.

Baranina - trudny dostęp.

Wieprzowina - bardzo dostępna, ale w przeróżnej jakości.

Kurczak - tak samo jak wieprzowina.

Najczęściej jem kurczaka. Potem - wieprzki. Rybina. Potem wołowina.

A w fastfoodach? Wybieram kurczakowe.