Jump to content
Sign in to follow this  
Qmar

Gdzie na Sylwestra?

Recommended Posts

mnemonick    0
sylwester to nei jest nic wielkiego a net zawsze sie przyda

bogata wypowiedź Q

Ja zatankuje auto do bagażnika wżuce 10 musujących win marki WAR*A takiej jak piwo ale bez kryptoreklamy i pojade po 3/4 wyjechanym baku stane i wypije te winko (a ponoć 3 jeszcze nikt niedopił pozamną 2,5 miesiąca temu) a jak wytrzeźwieje i przeżyje to powruce do domu korzystając z nawigacji uzyskanej z neta :lol-above:

levi    0

ja mam takie troszkę wyrwane z kontekstu pytanie: wie ktoś jaki będzie w tym roku koncert w rzeszowie na sylwka :?: :?: :?:

Falkhor    63

ja będę się starał... pojechać w góry. Moze mi się uda wziąć ze sobą jakąs ekipe, ale nie wiadomo jeszcze, co to z tego wyjdzie ;)

Nie lubię sylwków na rynkach dużych miast :P

ziomalka    0
wie ktoś jaki będzie w tym roku koncert w rzeszowie na sylwka

Bardzo dobre pytanie, może na stronie w necie miasta rzeszowa coś będzie, sama bym się wybrała :P

Nie lubię sylwków na rynkach dużych miast

A ja lubiem, lubiem choć już mi się znudziły, za bardzo masowo - tak teraz po latach stwierdzam, choć przyznam, że do Wro na sztuczne ognie bym się wybrała z ogroomną pzyjemnością :sweet:

Kiwi    0

Znalazłamcoś na temat Sylwestra na rynku w Rzeszowie. Z przed 3 tygodni. Przypuszczam, że jeszcze nic od tamtej pory sie nie zmieniło. Chyba że się mylę :]

Nadal nie wiadomo, jakie atrakcje przygotuje Urząd Miasta na powitanie 2008 roku. Choć październik się kończy, w miejskim Wydziale Promocji, Kultury i Sportu temat sylwestra będzie omawiany dopiero, gdy miasto upora się z zakończeniem przebudowy płyty Rynku i otwarciem Podziemnej Trasy Turystycznej. A to może nastąpić nawet w grudniu.

[...]

Pewne jest tylko to, że sylwester się odbędzie, a mieszkańcy powitają Nowy Rok 2008 na odnowionym Rynku. W ubiegłym roku rozkopana płyta Rynku utrudniła organizację imprezy, która została przeniesiona na parking przy hali na Podpromiu, z czego nie wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni.

[...]

Zła passa nie ominie rzeszowskiego sylwestra i w tym roku. O szampańskiej zabawie w towarzystwie wielkich gwiazd praktycznie możemy zapomnieć. Gwiazdy są zapraszane na koncerty sylwestrowe już we wrześniu, a bardziej zapobiegliwe miasta czynią to nawet na wakacjach. Biorąc pod uwagę fakt, że kończy się październik, trudno spodziewać się, iż w ostatniej chwili uda się ściągnąć prawdziwą gwiazdę. ...

Źródło: http://www.resinet.pl/index/aktualnosci ... aplanowany!

rudzia    0
ja będę się starał... pojechać w góry. Moze mi się uda wziąć ze sobą jakąs ekipe, ale nie wiadomo jeszcze, co to z tego wyjdzie

To jak bedziesz cos wiedzial w tym temacie to daj znać, bo ja zawsze sie moge jeszcze wycofac :P zrzesztą nie wiem jak to będzie :D ale fajnie by było pojechać z Wami :) Wy to już jesteście sprawdzeni :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this