Jump to content
Sign in to follow this  
nulla

kupię prezentacje maturalną

Recommended Posts

Kuru    0

Wychodzi na to, że wszelakie prezentacje/prace magisterskie są jakby niepotrzebne - sam nie jestem studentem, ale znajomy który już jest studentem podziela takie zdanie i to dużo bardziej.

Czy nie wystarczyłyby po prostu same regularne egzaminy ?

Nigdy nie pisałem magisterki, i nawet nie wiem jak to się pisze, lecz wymieniony wcześniej znajomy mówił, że praca magisterska to "jeden wielki plagiat" (przynajmniej tak to odebrałem), gdyż nie może w niej paść żadne słowo w stylu "wnioskuje", "wydaje mi się", "sądzę" - zadaniem broniącego pracy mgr jest tylko zebrać i poukładać/porównać odpowiednie fakty/opinie.

Przecież to nie jest kreatywne... po jaką cholere tracic tyle czasu na takie rzeczy ? Pojawia też się problem kupowanych prac mgr... Nawet jeżeli piszący pracę mgr czegoś sie nauczy lub przypomni z zajęć, to i tak będzie to stanowiło tylko małą część ogółu...

Przypomina mi to też inną wypowiedź - ktoś mi powiedział, że w USA występuje tylko specjalizacja prawnicza, tzn. to nie ma "zwykłych" prawników", lecz, są tam "prawnicy tylko od rozwodów", "prawnicy tylko od morderstw" itd...

Falkhor    63

Kuru,

gdyż nie może w niej paść żadne słowo w stylu "wnioskuje", "wydaje mi się", "sądzę" - zadaniem broniącego pracy mgr jest tylko zebrać i poukładać/porównać odpowiednie fakty/opinie.

To chyba jakaś bzdura :eek:

Moja praca i licencjacka i magisterska zawierała w stosownych częściah moją ocenę, spostrzeżenia i wnioski. Bo jest pewne podejście naukowe - nie powiesz 'nie podoba mi się to' tylko 'są sytuacje, gdy to jest nieodpowiednie' :D :D Albo ogólnie - mowa o naukowym uzasadnieniu pracy naukowej. czyli praca licencjacka i magisterska nie mają być przepisywaniem książek. mają być z reguły pracą badawczą - czyli np. albo potwierdzić jakąś teze, albo ją obalić.

Fajnie też jest w mgrce napisać, ze jeden autor nie ma racji, bo ma ja drugi :D