Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Klub Muzyczny BOSS

Recommended Posts

Guest Guest   
Guest Guest

co o nim sądzicie ?? podoba sie wam niepodoba co trzeba zmienic zeby było lepiej ?? jeszcze lepiej??

Padlinka    0

slyszalakam rozne opinie na temat tego klubu ale mimo wszytko dla mnie ejst on dobrym miejsce do imprez . przede wszytkim sa 2 sale z rozna muzyka , 2 bary wiec mozna w maire sie dostac do kolejki i jest duzo miejsca . wiadomo czesciej zdazaja sie burdy czy nieciekawe sytuajce ale dla mie jest ogolnie ok .

( ps pozdrawiam Canon , witam na forum :kiss: )

oolaa88    0

Boss - miejsce schadzek wielu ludzi, a przede wszystkim TABORu c(: Dzieki Niemu zycie jest bardziej kolorowe wieczorami zarowno letnimi jak i zimowymi. Co do jakichkolwiek zmian, to wydaje mi sie ze powinno zostac tak jak jest bo i tak bedzie tam najlepiej, gorzej gdyby Go zabraklo co miejmy nadzieje ze nigdy sie nie wydarzy ;) !

Pozdrawienia dla mojego TABOR-q :* hehe pa :P

levi    0

Ekolog,

Ateraz to tylko clubbing w Lublinie pozostał...

oooo pewnie klub "Graffiti" - szacunek...niezły kwadracik :dance:

Bake,

jak dla mnie kicha...

racja, troche tak - tylko tyle, że dużo znajomych twarzy, bo ogólnie to nic ciekawego...

kefirek82    0
;) no mieszkałam jakiś czas w Rogóznie no i udało mi sie zwiedzić ten lokal. niestety mam nie miłe wspomnienia: latające bulelki i takie tam.................. a jeszcze gorzej jak jakas banda prawdziwych oszołomów wpadła to nawet ochroniarze wymiękali

pezet    0
co trzeba zmienic zeby było lepiej ??
wysadzić w powietrze. próbowaliście?? hyhyhyhy
Słyszałem ' date='że "łatwe" foczki tam chodzą.. :wow: (żart :lmao: ) [/quote']a tam sam wiesz że to niekoniecznie żart.

boss prawie jak energy, no ale cóż młodziez musi sie gdzieś wyszaleć robiąc przy okazji wiejskie grandy. pewnie nic sie do tej pory nie zmieniło. swego czasu też tam bywałem i podzielam zdanie bake.

Guest Bake   
Guest Bake

o wiele lepiej pojechać sobie do rzeszowa - przynajmniej jest kulturka.... W BOSSIE jest faktycznie CAŁA masa wieśniaków. A dziewczyny są łatwe w Bossie? WSZĘDZIE są

Kiwi    0
jak dla mnie kicha...

Zgadzam się w 100%. BOSS to taka "buraczana" impreza. !!!

Poza tym nie podoba mi się muzyka tam grana. Na dole samo techno i beznadziejne remixy fajnych piosenek, do których nie lubię tańczyć. A na górze samo disco polo i dance do tańczenia w parach. Ze skrajności w skrajność. Brakuje mi takich normalniejszych piosenek do których można siepo prostu wyszaleć solo.

A zresztą za "stara" jestem na takie imprezy. Średnia wieku w Bossie jest dużo za niska jak dla mnie :D

Padlinka    0

oj kiwi z ta srednia wieku jest ciezko. nie wiem njak oni to robia ale sprawdzajac dowody gimnazjalistki tez wchodza , no coz . dla mnie jest wazne gdzie i jaka muzyka tylko towarzystwo . bosss jest lepszy wg mnie od opery ale doanemnona si enie umywa

levi    0

Padlinka,

nie wiem njak oni to robia ale sprawdzajac dowody gimnazjalistki tez wchodza

jak to nie wiesz :?: a jak się wchodziło :?: :hihi: {powiedzmy, że nie mówie o sobie}

1. układy

2. podrobiona legitka :lol-sweat:

proste jak budowa cepa :sweet:

Kiwi    0
niby na legitke sie nie wchodzi ale zeby polowa ludzi obecnych w bossie miala układy wierzyc mi sie nie chce

Zgadzam się z Tobą. Przy wejściu bardzo rzadko sprawdzają legitymacje czy dowody. Czyli do Bossa może wejść każdy. A nieletnich osób jest tam bardzo dużo.

Guest Guest   
Guest Guest

zawitałem do Bossa po dłuższej nieobecnosci w nim jakies ok 3 tyg temu i przeżyłem szok sprawdzali dowody sam musiałem pokazac innaczej bym nie wszedł i widziałem na własnye oczy ile małolatów marzło pod:D także byłem mile zaskoczony dobrze sie nawet wybawiłem musze zaznaczyc ze prawie NIC nie wypiłem to duzy plus :D hehe a jednak i tak sie wypad do bossa udał nooo ale pare rzeczy bym pozmieniał OCHRONIARZE do wymiany zajmuja sie tym czym nie powinni czasami wyniosa jakiegos ,,zgona" a tak to nic nie robia niema ich tam gdzie byc powinni muzyka nawet była znosna narazie TyLe co mi na mysl przychodzi pozdr

blejder    0

KLUB MUZYCZNY BOSS , co tu duzo mówić , fajni ludzie , fajna muzyka(kazdy według swojego gustu) , duzo znajomych i super atmosfera. Osobiscie mi się bardzo podoba. a co z wad?? Ochrona nie tam gdzie trzeba :P

a ja mam pytanie : czy wie ktos moze jak nazywa sie piosenka ktora leci w bossie na dole jako pierwsza?

no własnie tez jej szukam:) jakbys juz znala tytol to bardzo prosze o podanie:))

koza89    0

KLUB MUZYCZNY BOSS , co tu duzo mówić , fajni ludzie , fajna muzyka(kazdy według swojego gustu) , duzo znajomych i super atmosfera. Osobiscie mi się bardzo podoba. a co z wad?? Ochrona nie tam gdzie trzeba :P

a ja mam pytanie : czy wie ktos moze jak nazywa sie piosenka ktora leci w bossie na dole jako pierwsza?

no własnie tez jej szukam:) jakbys juz znala tytol to bardzo prosze o podanie:))

piosenka jest syta bylam u dja zapytac sie o tytul powiedzial ze sam nie wie. najpierw powiedzial ze to jest jakis set z detroit carla coxa a potem ze set ze zjazdu dj ów takze konkretnej odpowiedzi nie dostalam ale kolezanka znalazla rozwiazanie dala mu plyte zeby nagral heh ;) jak mi sie uda to gdzies ją wrzuce zebyś mogl tez ja miec

blejder    0

KLUB MUZYCZNY BOSS , co tu duzo mówić , fajni ludzie , fajna muzyka(kazdy według swojego gustu) , duzo znajomych i super atmosfera. Osobiscie mi się bardzo podoba. a co z wad?? Ochrona nie tam gdzie trzeba :D

piosenka jest syta bylam u dja zapytac sie o tytul powiedzial ze sam nie wie. najpierw powiedzial ze to jest jakis set z detroit carla coxa a potem ze set ze zjazdu dj ów takze konkretnej odpowiedzi nie dostalam ale kolezanka znalazla rozwiazanie dala mu plyte zeby nagral heh :D jak mi sie uda to gdzies ją wrzuce zebyś mogl tez ja miec

noi bedzie cos z tym utworem czy nici??

BTL    1

co by wiele napisać ... dużo lepszy od opery ... dużo tańszy od rzeszowa ... dobre towarzystwo i wszędzie się można dobrze bawić .. i poza tym gdzie nie ma chamstwa ? ..