Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Klub Muzyczny BOSS

Recommended Posts

Falkhor    63

BTL - Teoretycznie chamstwa nie ma tam, gdzie jest ciut drożej i ciut dalej od Rzeszowa :D :D brakuje porządnego lokalu - ale znowuż nie wybredzajmy, bo co się kryje w słowie porządny?

ALE ALE ALE - czy w Łańcucie lub w okolicy... jest lokal z selekcją klienteli?

Moja znajoma pracowała jakiś czas jako selekcjonerka w Czarnym Kocie, w Rzeszowie. Trochę mi naopowiadała...

Kiwi    0

Wczoraj byłam w BOSSIE i wyjątkowo mi sie podobało, może dlatego że miałam doping wewnętrzny.

Ale co jak co pobawiłam się jak nigdy :D

A co do dowodów to niby sprawdzają a i tak nieletnich osób od zatrzesienia :D

Falkhor    63

Kiwi - Obecność osób nieletnich też wpływa na jakość imprezy :D Jak idziesz do lokalu ok. 23:00 to nie spodziewasz się tam pijanych 15latków :D Ale bywa i tak...

Grunt, że poszalałaś :D

merigold    0

Nie ma co narzekać,Bossa ma jedną wielką zalete zawsze spotkasz tam kogoś znajomego,od czasu kiedy na górze jest druga sala to można się nawet jak na weselu poczuć:)Parę fajnych imprez sie tam zaliczyło,miłe wspomnienia.

edek852    0

A gdzież to jest ten klub? Bo jakoś o nim nie słyszałem.

Boss - miejsce schadzek wielu ludzi, a przede wszystkim TABORu c(: Dzieki Niemu zycie jest bardziej kolorowe wieczorami zarowno letnimi jak i zimowymi. Co do jakichkolwiek zmian, to wydaje mi sie ze powinno zostac tak jak jest bo i tak bedzie tam najlepiej, gorzej gdyby Go zabraklo co miejmy nadzieje ze nigdy sie nie wydarzy :P !

Pozdrawienia dla mojego TABOR-q :* hehe pa ;)

Rogóżno mała wieś w strone przeworska jak sie jedzie z Łańcuta(ok 14 km)

Falkhor    63

Z moich informacji to wynika, że to miejsce jedzie przede wszystkim na sprawdzonej klienteli i ma swoich stałych gości ;) Chociaż przez jakiś czas słyszałem o tym, ze miał się zmienić właściciel i lokal miał służyć bardziej jako dom weselny, ale to z tego chyba nic nie wyszło.

Jarucha    30

ja się zraziłem do Bossa po tym jak ktoś się nie umył i na górnej sali waliło starym potem że mój nos nie wytrzymywał przebywania tam... a na dole muzyka która średnio mi się podoba