Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

29.11.2007 VW Transporter + VW Golf = 4 poważnie rannych

Recommended Posts

Falkhor    63
Wczoraj przed północą doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiało 4 osoby.

 

Na prostym odcinku krajowej „czwórki” przebiegającej przez Głuchów w kierunku Łańcuta jechał samochód VW Transporter. Pomimo oznakowania, nakazującego skręt w prawo oraz podwójnej linii ciągłej, rozdzielającej jezdnie, przed jadący pojazd wjechał VW Golf, ruszając z drogi podporządkowanej.

 

Wskutek takiego manewru doszło do zderzenia obydwu pojazdów, w którym Transporter najechał na tył Golfa, który tym uderzeniem został odrzucony na prawe pobocze i ustawiony przodem w kierunku Przeworska, natomiast Transporter zatrzymał się w sporej odległości od miejsca zdarzenia.

 

Jadące Golfem pasażerki, wszystkie z Soniny, z poważnymi obrażeniami zostały przewiezione do rzeszowskiego szpitala, kierująca samochodem nie doznała obrażeń i została zwolniona do domu, natomiast kierowca Transportera, 33 – letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, pozostał na obserwacji w szpitalu.

 

Kierowcy byli trzeźwi, policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego.

Źródło - KPP Łańcut

 

Na trzeźwo bo na trzeźwo, ale po raz kolejny widzimy udział VW Golfa w kolizji drogowej, która miała miejsce tylko i wyłącznie z próby 'włączenia' się do ruchu. Golf po rpostu nie zdążył uciec przez Transporterem... Brawura? Chyba tak... Na szczęście nikt nie zginął.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×