Jump to content
Sign in to follow this  
ziomalka

Crazy Sexy Cool ;)))

Recommended Posts

ziomalka    0

Dentysta uchodzi za sadystę, człowieka bez uczuć wyższych i straszliwego bezlitosnego i pozbawionego jakiejkolwiek litości wobec kazdego człowieczka potwora.

Na tych fotkach STARAŁAM SIĘ uwidocznić, jak bardzo się nasze spaczone społęczeństwo myli. Trudnienie się zgłębnikowaniem po to, by ulzyć komuś w cierpieniu wymaga zarówno precyzji, kunsztu i niezachiania emocjonalnego. Sądzę, że przedstawiony niżej dentysta dał Wam jasny dowód na to, że wizyta na otelu dentystycznym może być przyjemna .... :D)

Pozdrawiam 8) ----- ENJOY 8) 8) 8)

5685884b5c2aa831.jpg

59cff6b3b18f527b.jpg

5b008a06319a7e45.jpg

0551d85b55338e57.jpg

7fe1fa1fb0f500f9.jpg

abac8a00b750ed91.jpg

levi    0

ziomalka,

Dentysta uchodzi za sadystę, człowieka bez uczuć wyższych i straszliwego stwora

eee tam - ja tak nie sądzę, tym bardziej, że mam to szczęście, iż ząbeczki mam zdrowiutkieeee :nerd:

Sądzę, że przedstawiony niżej dentysta dał Wam jasny dowód na to, że wizyta na otelu dentystycznym może być przyjemna ...

jak napisałem wyżej nie muszę chodzić do dentysty (moje szczęście), ale dla TEJ dentystki chyba to zmienie i mimo wszystko będę chodził :kiss: dla samej przyjemności :kiss:

Kuru    0
Dentysta uchodzi za sadystę, człowieka bez uczuć wyższych i straszliwego bezlitosnego i pozbawionego jakiejkolwiek litości wobec kazdego człowieczka potwora.

Ja tam lubie chodzić do stomatologa - ale wydawać kase to już nie za bardzo :D

Siadam na fotelu, stomatolog zaczyna wiercić... gdy zaczynam zwijać się z bólu (ale to już naprawdę dużego), to doktor daje mi strzała z igły i nic nie czuć :) Pełen relaksik :) a ja siedze i odpoczywam....

[ Dodano: 2007-12-09, 11:25 ]

Link

Taką maseczkę sobie załątwić :P

[ Dodano: 2007-12-09, 11:27 ]

UWAGA DLA PEŁNOTLETNICH ! "Ale miał korzenie !!!"

[ Dodano: 2007-12-09, 11:28 ]

Happy Tree Friends - "Dentysta"

LINK

Zuziaaa    0

Ziom patrzac na Ciebie przychodzi mi do glowy tylko dentysta - sadysta ;) zartuje :D heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh :)

Falkhor    63

:eek: :eek: :eek: :eek:

Dopiero teraz odważyłem się popatrzeć na te zdjęcia...

AŁA!

:eek: :eek: :eek: :eek:

Kiwi    0
Nie potraficie docenić sztuki, piękna i prostoty, kunsztu i wspaniałości tych fotek

A co w nich takiego ciekawego?

Bo ja nie widzę

O właśnie :] Co do horroru to był kiedyś taki "Dentysta" (fakt - kino raczej durne i nudne ale jednak :D ) Dopiero Qmar, mi o tym przypomniał, bo tam też był psychol i niewinni pacjenci :D