Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

KONCERT IRON MAIDEN

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!!!

http://bliskociebie.interia.pl/news/megagwiazda-w-warszawie,1026780

jest koncert w Warszawie bilety po 130 zł. Ja z Bakową jadę na bank, jest ktoś chętny na ten koncert? zebralibyśmy grupkę i razem pojechali. Bilety w sprzedaży od jutra od 10. Trzeba je kupić szybko bo jest mało miejsc. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze w tym temacie.

Guest Godzio   
Guest Godzio

Oooo na to czekałem, raczej nie mam z kim jechać, propozycja nadal aktualna? ;)

Jeśli by się udało to były by dwie osoby do przodu, ja i znajomy.

Guest Godzio   
Guest Godzio

Tylko jest pewien problem, bo ja się nie oorientuję, czy trzeba mieć ukończone 18 lat aby wejść na maidenów?

Bo na razie jest 16 dopiero heh...

Falkhor    63

Bake - No i jak tam... ponoć w Meksuku było 11.000 latynosów na koncercie i tylko jeden Polak :D Jakby pewnie było tam lepiej zarabiać niż w UK to już by tam więcej polonii było, ale... ciekaw jestem, jak się ten koncert uda :D No ich tu wczesniej chyba nie było, co nie? Ciekawe, jak ONI zareagują na Polskę ;):D

Falkhor    63

O, no proszę, a ja nawet nie wiedziałem (i nie, żeby mi było jakoś wstyd z tego powodu ;) ). I nawet trzymają flagę we właściwy sposób, ale to pewnie przez to, ż napis jest :D

Guest Bake   
Guest Bake

E tam zdjęcie niekompletne! :P Wyżej powinno być Do wypożyczalni butów z łyżwami czy jakoś tak ;)

Iron Maiden odwiedzają nas dosyć często, ostatnio w 2005 roku.

To z youtube pochodzi właśnie z DVD Live after Death które naprawde warto kupić!

Są już też pierwsze fotki i zdjęcia z nowej trasy koncertowej, jest też już setlista która wyjątkowo przypadał mi do gustu ;) nie mogę doczekać się usłyszenia Rime of the ancient mariner na żywo,, to będzie mistyczne przeżycie...

z tej własnie płyty można dowiedzieć się ze po koncercie w Warszawie zespół wprosił się na jakieś wesele i na chwile zastąpili zespół grając smoke on the water i inne ;)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Rime Of The Ancient Mariner (link: http://pl.youtube.com/watch?v=P9MFKhahthQ - tu druga połówka) jest genialny ;)

Ogólnie setlista świetna, i grają Revelations.

Na Heaven Can Wait, na krzyczenie " oooo oooo oooo oooo (...) " wpuszczają na scenę grupkę ludzi, ciekawe na jakiej podstawie dokonują selekcji, czy trzeba mieć jakiś specjalny bilet, czy cuś? ;)

Jak by kogoś interesowało: http://pl.youtube.com/watch?v=tKQqRzOfQBk

Tytuł filmiku zastanawia, winners? Może jest jakiś konkurs, chciałbym się załapać :P

Guest Bake   
Guest Bake

z tego co mi wiadomo członkowie oficjalnego fan klubu będą mogli wejść na scenę...

ale możliwe jest że jakiś konkurs zrobili...

na koncert w Warszawie są bilety VIP po 600 zł jestem w trakcie dowiadywania się czy będzie możnba zobaczyć się z członkami zespołu na ten bilet, jeżeli tak chyba się skuszę

Guest Bake   
Guest Bake

to już jest naprawde gruuuba kasa

mam bilety!!!! kupiłem wczoraj w Media Markecie Leżą na półeczce! HURA!!!!!

ziomalka    0

A my liczymy na obszerną relację z koncertu i jednocześnie w swm imieniu życzę udanej zabawy Bake :)

Gratuluje i zazdroszcze, że będziesz miał okazję i przyjemność niebywałą w tym zajeb**tym przedsięwzięciu wziąć udział - może nawet i czynny ;)

Falkhor    63

Jeśli będzie wzmianka o tym, że na koncercie było 30.000 Meksykanów i jeden biały i to on wszystkich pobił w drodze do VIP roomu - to na pewno będzie Bake :)

Udanej impry ;)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Byłem dzisiaj w empiku dowiedzieć się co i jak, mają jeszcze 12.000 biletów, czyli muszę się spieszyć.

Guest Bake   
Guest Bake

Godzio na bank Ci powiedzieli że 12000 biletów mają? mój bilet ma numer 6000 tylko 18.000 ludzi będzie?

Guest Godzio   
Guest Godzio

Godzio na bank Ci powiedzieli że 12000 biletów mają? mój bilet ma numer 6000 tylko 18.000 ludzi będzie?

Ale to chyba sam empik (ogólnie Polskie empiki, bo chyba nie sam rzeszowski w galerii Graffice), przynajmniej tak mi się wydaje.

Bake mam nadzieję że oferta z wyjazdem nadal aktualna? :)