Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

KONCERT IRON MAIDEN

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

HALLOWED BY THY NAME NIE MA :(( masz Godzio gdzieś w dobrej jakosci z Warsawy ?

A w czym to otworzyć ?

Guest Godzio   
Guest Godzio

HALLOWED BY THY NAME NIE MA :D( masz Godzio gdzieś w dobrej jakosci z Warsawy ?

To jest z warszawy, najlepszej jakości jaką udało się nagrać, a mi znaleźć :D

Otworzyć można to foobarem :(

Guest Bake   
Guest Bake

jedno z obiecanych zdjęć. Godzio na priva masz linka do swojego obiecanego zdjęcia

początek koncertu Maiden

maidenjj5.th.jpgthpix.gif

Falkhor    63

Bake - No to sypnąłeś zdjęciaaaaaaaaami :) Ledwo dałem radę wszystkie przeglądnąć :P

Swoją drogą - coś tak jasno na tych fotach. Gdzie mrok, pioruny, dym, żelazne dziewice?

A co to za 'pudłonamiot' po lewej? jakiś barak zaraz przy scenie? :)

Guest Bake   
Guest Bake

techniczni tam siedzieli, nadzorowali eksplozje ogień fajerwerki swiatła itp zrobilemw sumie 1 zdjecie telefonem na koncercie :P

Guest Godzio   
Guest Godzio

techniczni tam siedzieli, nadzorowali eksplozje ogień fajerwerki swiatła itp zrobilemw sumie 1 zdjecie telefonem na koncercie :)

a przystawiałeś się do tego chyba z 10 razy.

no i te dwa zdjęcia zeszło Ci zgrać ponad miesiąc :P

ps. mam dla Ciebie nowa gre :)

Guest Bake   
Guest Bake

Godzio uwielbiam te Twoje freewarowe gry !

zeszło z miesiąc bo miałem lenia jeżeli chodzi o podłączanie telefonu pod kompa

Godzio PW

Falkhor    63

1 zdjęcie. Na nim nie tak znowu gęsty tłumek ludzi (Na FEELu są gęstsze tłumy :) :) ) i wielki budynek w tle. Za jasno. Gdzie ta mroczność, ciężki klimat, nastrój :P nie mogłes nagrać krótkiego filmiku?? 8) 8) Nie popisałes się. Za to, że nei dostałes bnana na wyjazd mogłeś coś więcej przywieźć :)

Guest Godzio   
Guest Godzio

1 zdjęcie. Na nim nie tak znowu gęsty tłumek ludzi (Na FEELu są gęstsze tłumy :) :) ) i wielki budynek w tle. Za jasno. Gdzie ta mroczność, ciężki klimat, nastrój :P nie mogłes nagrać krótkiego filmiku?? 8) 8) Nie popisałes się. Za to, że nei dostałes bnana na wyjazd mogłeś coś więcej przywieźć :)

słońce załóżmy zachodzi o 20:27, oni zaczynali grać załóżmy 20:30 :D

Falkhor    63

To powiedzcie mi jeszcze - czy osoba, która nei znała słów piosenek na pamięć - mogłą coś zrozumieć z tego, co śpiewa ten nieruchliwy dziadek na scenie? 8) 8) 8)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Sam "żeś jest" nieruchliwy dziadek :D

Chcialbyś mieć taka kondycje jak on, albo wytrzymalość na upadki :D

ps. Bake już do Ciebie pędzi :D

Guest Bake   
Guest Bake

osoba która nei znała by tych piosenek nie dała by 120 PLN na bilet :D tak mi sie wydaje, chyba że ktoś ma kasy jak lodu :D

Qmar    0

fakt Bake - znam tylko kilka kawałków DOSŁOWNIE i sa ok ale nie jestem wielkim fanem Ironów i 120 bym nie dał w mojej sytuacji :D

Falkhor    63

Godzio - Bake już był. Podziwował się trochę, dostał piwo na drogę i wyszedł ode mnie jako odmieniony człowiek. Zawsze się zastanawiałem nad konkurencją dla Zbysia Nowaka :D :D Tyle, że bez rąk :D

120 za bilet... No musiałbym mieć gwarancję przestrzeni, bezpeiczeństwa i doskonałej słyszalności. Bo jak nie - dam 120 za płytę DVD z koncertu, zmontowaną przez fachowców, puszczę na moim Doom-Audio-Systemie i będę miał najmniejszy koncert świata mejdenów 8)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Godzio - Bake już był. Podziwował się trochę, dostał piwo na drogę i wyszedł ode mnie jako odmieniony człowiek. Zawsze się zastanawiałem nad konkurencją dla Zbysia Nowaka :D :D Tyle, że bez rąk :D

120 za bilet... No musiałbym mieć gwarancję przestrzeni, bezpeiczeństwa i doskonałej słyszalności. Bo jak nie - dam 120 za płytę DVD z koncertu, zmontowaną przez fachowców, puszczę na moim Doom-Audio-Systemie i będę miał najmniejszy koncert świata mejdenów 8)

130złotych, ludzie, to jest różnica :D

Ja bym bardzo chętnie dał i dwieście, byle przyjechali jeszcze raz :)

Qmar    0

Wiesz co Falk jakbym miał wybór 120 zł za koncert na zywo a 120 zł za DVD to nie wazne jak dobre było by to DVD, a jak słabo bym słyszał koncert, poszedł bym na ta impreze ;p i pewnie słyszał bym bardzo dobrze bo ja zawsze pcham sie pod scene do 'młyna' :D

Falkhor    63

No dobra. 130 - to jeszcze bynm miał na kilka piw z Biedronki :D

Ale czy przyjadą następny raz... no nie wiem. Trochę w to wątpię :D Więc chłopcy zapamiętajcie sobie na długo i możliwie najwyraźniej jak się da ten koncert 8)

Chociaż... co Wy na to, by... ICH zaprosić? NFM wystosuje odpowiedni lsit, zapewnimy im miejsce 8) 8) Może na stadionie? 8) Albo za MDKiem? :D 8)

Jak znam życie to Bake będzie miał płytę z zapisem koncertu :D Można by z tego zrobić jakąs imrpezkę 8)

Guest Bake   
Guest Bake

Moim zdaniem przyjadą na 95% - na GWardii było prawie 30 tyś ludzi. Zainteresowanie duże, dużo zarobili przyjadą zarobić jeszcze. A na koszulkach jaką kasę trzepią. Zwykły podkoszulek 130 zł a sprzedawały się jak świeże bułeczki :D

Falkhor    63

Za koszulkę? No na Allegro idą dośc tanio, ale te za 130 to pewnie z jakąs homologacją :D

Domyślam się, ze ogólnei na swoim wizerunku zarabiają więcej, niż na koncertach :D

Guest Bake   
Guest Bake

hmmm ja wszystkie ich koncertówki mam oryginalne za niektóre dawałem grubo ponad 100 zł :D

a koszulki w przeliczeniu na funty nie wychodzą drogo - dla anglika

Falkhor    63

To dlaczego nie dostosują cen koszulek do... nasyzch cen? Bo Brytyjczycy byliby pokrzywdzeni? Każdemu wedle zasług! 8)

Za 130 złotych to ja mogę sobie kupić ciuchy na pół roku :D

No albo mieć koszulkę, która znaczy dla mnie znacznie więcej :D