Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

KONCERT IRON MAIDEN

Recommended Posts

Falkhor    63

'When they realized it was Maiden we were invited in for free drinks....if we played a couple of songs! As you would have seen on the Behind The Iron Curtain video we accepted....well Polish Vodka has to be the very best, and strongest,there is!'

:D :D ;)

A z tych poważniejszych rzeczy - jestem trochę zaskoczony. Że się tak zainteresowali naszą historią. Noooo, a przynajmniej ten, co to pisał - Maiden manager Rod Smallwood.

Guest Bake   
Guest Bake

Godzio co ma o koncercie napisać facet który od zawsze był na każdym ich koncercie ? ;)

Też byłem zaskoczony tym tekstem o historii, ale on ogólnie interesuje sie historią bo w każdym poście coś tam pisze o historii danego państwa. Ale co mnie zastanawia to napisał tam gdzieś że koncert został SOLD OUT

cytat:

After this I had to go down to the venue to check a few things out which I did. It's a stadium (Gwardia) with capacity of 30,000 -- which was sold out -- but unlike most it was quite "flat" with most of the audience on the ground. Everything was in good shape and everyone seemed happy.

koniec cytatu

Falk oni w '84 zostali zaproszeni na wesele w Polsce, grali z 2 kawałki na scenie :D jest to w ich filmie dokumentalnym :D

Falkhor    63

heh :D Zaczyna mi się ten zespół podobac - jako formacja powiedzmy 8) No bo jeszcze jakoś do ich muzyki nie moę się łątwo przegryźć, musiałby być stosowny impuls 8)

Guest Godzio   
Guest Godzio

heh ;) Zaczyna mi się ten zespół podobac - jako formacja powiedzmy 8) No bo jeszcze jakoś do ich muzyki nie moę się łątwo przegryźć, musiałby być stosowny impuls 8)

zaczynasz mówić po ludzku, hehe ;)

Bake, może podrzuć Falkhorowi dyskografie, być może się przekona :)

Falkhor    63

Sądze, ze cała dyskografia na raz byłaby dla mnie zbyt ciężkostrawna a może nawet niestrawna. Nie ukrywam jednak, ze topic ten wytworzył podatny grunt 8)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Macie moze te 2 ostatnie kawałki z koncertu w DOBREJ jakości? brakuje mi ich....

jeden gość z sankturaium ma, ale cham i nie da.

Guest Godzio   
Guest Godzio

Dobra, planowany jest wyjazd do Serbii a konkretnie do Belgradu, na kolejny koncert Maidenów, ktoś chętny? :D

Ceny biletów autokarowych będą wynosiły około 200zł, dojdzie do tego cena biletu na koncert oraz prowiant itd.

Guest Godzio   
Guest Godzio

Ok, po kilku miesięcznej przerwie wczoraj Maideni zagrali pierwszy koncert ostatniej częśi trasy koncertowej Somewhere Back in Time - w Belgradzie, zmieniła się także setlista, która moim zdaniem nie jest idealna, i wprowadziłbym jakieś małe zmiany, ale cóż ja mogę... heh ;)

Ogromnie cieszy The Evil That Men Do, Phantom Of The Opera i Children of the damned z nowych piosenek, których nie grali w poprzednich częściach trasy, plusem może być sanctuary, ale na jej miejscu wolałbym już zostawić Moonchilda. Nie ma Revelations a jest Wrathchild - źle, grają to praktycznie cały czas, a piosenka nie jest jakaś bardzo bardzo dobra, żeby słuchać jej cały czas, tutaj wstawiłbym Clairvoyanta :D

Tak wygląda setlista ostatniej, czwartej części trasy.

1. Aces High

2. 2 Minutes To Midnight

3. Wrathchild

4. Children of the Damned

5. Phantom of the Opera

6. The Trooper

7. Wasted Years

8. Rime Of The Ancient Mariner

9. Powerslave

10.Run To The Hills

11.Fear Of The Dark

12.Hallowed Be Thy Name

13.Iron Maiden

-------------------------------------

14.Number Of The Beast

15.The Evil That Men Do

16.Sanctuary

Guest Bake   
Guest Bake

Ale setlista tak czy siak jest BOSKA... sanctuary w wersji koncertowej wymiata ! Phantom of the opera... echhh marzenie ja miałem zaszczyt słyszeć phantoma na żywo ... z paulem di anno ;)

super bootleg z Gwardii a przynajmniej kawałek:

Garfield    0

od Garfilda nie chce to cham i prostak

Przypadkiem się tu znalazłem. Miło poczytać. :D

Nie rozśmieszaj mnie. Nie masz raczej prawa wyboru. Chcę, nie chcę....... Pfff. Nikt nie zamierza dawać ci tego nagrania śmieszny chłopaczku. Nie masz tu nic do gadania.

Możesz sobie ściągać co chcesz. Bez obaw. Nie natrafisz w Internecie na moje wypociny, bo ich w Internecie zwyczajnie nie ma.

Guest Bake   
Guest Bake

Mam prawo wyboru bo gdybym mógł to bym nie chciał. Trzymaj sobie słuchaj nikt ci tego nie zabroni sam sobie nagrałeś.

poza tym.... mam profesjonalne nagranie z tej trasy ... po co mi jakaś amatorska wersja... to ze z Warszawy to wiele nie zmienia ...

Falkhor    63

Moje dziecko już całkiem a to całkiem lubi muzykę, którą preferuję ja i moja żona ;) Takie wychowanie zaczyna się od wczesnych lat, nie ma co ;) Trzeba się wcześnie zacząć starać, by dziecko potem nie słuchało byle czego!