Jump to content
Sign in to follow this  
Kiwi

Jak poderwać faceta?

Recommended Posts

Kiwi    0

Jak poderwać faceta?

Najlepiej tak żeby on myślał, że to on nas poderwał.

Nasze kobiece triki :P

[ Dodano: 2007-12-16, 00:35 ]

Moim trikiem jest udawanie, że czegoś nie potrafię zrobić i proszę jakiegoś osobnika płci przeciwnej o pomoc.

Mało który mężczyzna odmawia takiej "bezradnej" kobietce..... ;):D hehe

ziomalka    0

Ja ostatnio przestaję się bawić w triki, wabiki, bo po pierwsze podrywanie facerów jest męczące na dłuższą metę, jeśli ma się do czynienia z mało domyślnymi istotami męskimi a po drugie - czasem jest tak, że lepiej pozostawić sprawy samym sobie. Oczywiście niezmiernie ważne są podtexty - ale do czasu, często też odpowiednie sygnały robią swoje, aczkolwiek często zbyt duże nasilenie podrywu ze strony dziewczyny jest źle odbierane.

ziomalka    0

Terelko ! No pewnie, że mamy podrywać, ale subtelnie, pikantnie, z nutką tajemniczości i niedostępności, nie mamy podawać się całe jak na tacy, powinnyśmy robić pierwszy krok a u facetów z podrywaniem jest w zasadzie różnie, ale w przeważającej ii przerażającej wiekszości czekają oni na krok dziewczyny, są to nieśmialcny nieraz pod pancerzem twardzieli. Nadeszły czasy, kiedy to kobieta przejmuje inicjatywę w polowaniach a faceci są tylko (albo aż) ofiarą :) takie jest moje zdnanie, ciekawe, co na to inne kobiety, czekam na wypowiedzi :D

iwcia    2

Według mnie faceci maja znaczenie latwiej w tym fachu, upatruja sobie jakas dziewuche i skacza, kolo niej kreca sie dopoki, nie zgodzi sie umowic. Jak tej nie zakreca to zakrecaja inna :D ale ogolnie inicjatywa bardziej nalezy do nich.

A kobieta musi sie natrudzic zeby takiego chlopka zainteresowac soba, musi klapac oczami, zachecac spojrzeniem, stroic sie, piglowac itp i to jeszcze niewiadomo czy sie spodoba :)

ziomalka    0

No właśnie, do pewnej granicy dziewczyna może się "płaszczy" przed facetem, jednak jeśli on jest ślepcem i tępakiem, nie zauwazy tego (albo nie chce widzieć), dziewczyna przestaje zabiegać o jego względy,często przychodzi jej z trudem ta rezygnacja, ale trzeba,resztki godności należy ocalić. Faceci mają o tyle dobrze, ze mogą przejąć inicjatywe bez obaw o swoją reputację, kobiety natomiast narażone są na opinie w stylu" nachalne zachowanie, natarczywość" w stosunku do facetów, przejmowanie inicjatywy przez dziewczynę też nie zawsze jest akceptowane.

rudzia    0

Po co podrywać? Nie uważacie, że wystarczy być po prostu sobą. W końcu jak się chce znaleźć swoją drugą połówkę to i tak króluje powiedzenie, że każda potwora znajdzie swojego amatora :)

Ale jak już któraś bardzo chce to po prostu łady uśmiech, makijaż i myślę, że nic więcej nie trzeba. Moim zdaniem i tak najważniejsza jest osobowość :D

ziomalka    0

A moim zdaniem faceci niekoniecznie myślą trzezwo i logicznie i dziewczyna musi się spooro napracować, żeby taki jegomość zajarzył, że ona zabiega o jego wzgledu, Dziś sam uśmiech i makijaż nie wystarczy, dziś dziewczyna musi mieć odwagę czasme przejąć małą inicjatywę, by coś zaiskrzyło :D

Krokodylek    0

Jest jeszcze jeden aspekt.. Często doceniamy to - co było trudne do zdobycia tak więc biorąc pod uwagę fakt iż ludzie lubią wyzwania - nie bądź łatwa i nie pakuj się facetowi od razu do łóżka :P niech zabiega o Twoje względy :P

elwira    0

mam poważny problem...

chce poderwac chłopaka bo bardzo sie w nim zakochałam...jak nigdy

co mam zrobić by sie ze mna umówil i zwrocil uwage na mnie?

jak rozmawiać podrzuccie cos please!:ale_widok::ale_widok:

elwira    0

"Hej skarbie , mam w domu zaje*****y paprykarz, wpadniesz na dwie kromki?"

hmmmm nie to mialam na myśli od razu..

az taka łatwa to nie jestem8)

Alicja    0

"chce poderwac chłopaka bo bardzo sie w nim zakochałam"

"co mam zrobić by sie ze mna umówil i zwrocil uwage na mnie?"

Witaj Elwiro , a jak długo sie tak w nim "kochasz"? I pytanie w jaki sposób dokładnie chcesz zeby zwrócił na Ciebie uwage? Chodzicie razem do szkoły? Czy to raczej kolega z podwórka?

Czesc kolezanki,

A ja chciala bym sie z wami podzielic moim sposobem;);) Ja żeby poderwać chłopaka kupiłam tą książkę.

http://tinyurl.com/mezczyznaodadoz

Jest tam opisane: Jak uwodzic SMSem, Jak czytac w jego myslach, co mowic a czego nie, o czym rozmawiac, jak pocieszyc mezczyzne, co zrobic aby byl szczesliwy, co to jest meskie ego, Jak poderwac chlopaka na zywo, Jak poderwac chlopaka na gg (gadu gadu, skype), Jak poderwac chlopaka na fotka lub nasza-klasa, Jak poderwac chlopaka w autobusie, na stacji,Jak poderwac chlopaka w sklepie i wiele innych tematow;) Ja kupilam ksiazke ze wzgledu na temat: Jak poderwac chlopaka na zywo, nio i sie nie zawiodlam:) bo tematy ktore byly opisane w ksiazce, czyli o czym rozmawiac, zastosowalam w rzeczywistosci i poskutkowalo;):D

3majcie sie;) i powodzenia w podrywie;)