Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Łańcuckie bary, knajpy, pizzerie, restauracje itp. co o nich myślicie?

Recommended Posts

Kiwi    0

Jeśli chodzi o pizzerie w Łańcucie to jak do tej pory Zielona króluje (co widać po kolejkach). W innych pizzeriach zazwyczaj jest miejsce ale klientów brakuje.

Po restauracjach rzadko chodzę więc nie bardzo mogę się wypowiadać. Czasem bywałam w Wolance, w niej jest dobre jedzienie i w miarę tanie. Co prawda jest już poza granicami miasta ale nie tak znowu daleko.

Co do innych barów, to nie lubię do nich chodzić, bo mi jedzenie nie smakuje.

A pubów jest stanowczo za mało w Łańcucie. Jeli sobie loży nie zarezerwujesz to nie masz po co jechać na piwo w weekendowe wieczory do Łańcuta. :?

Qmar    0

dobre pizze - soltys greco i zielona

dobre miejsce na piwko posiedziec i pogadac - soltys :)

w kapitolu nie bylem ale trzeba bedzie wyprowbowac wkoncu :)

Guest Bake   
Guest Bake

mi się podoba w Venecji, może dlatego że nie jest tłoczno i da się normalnie zjeść, pogadać

czarny92    8

nie było tłoku, bo poza zapiekankami nic dobrego nie mają- a i zaopiekanki u nich podrożaly, a co do ich pizzeri to najleprzy ser, najgorsze ciascto(gorsze tylko w mdk

Falkhor    63

A ktoś był w Pubie Kamienica? 8) 8) 8)

Swoją drogą - poszukują kelnerek i barmanów...

Lubie siedzieć w Kapitolu :) A ostatnio nawet w Pałacyku :)

Jak pizza to tylko z Zielonej :) :) :D

Co innych to polecam Old Pub. Świetny wystrój, klimat i atmosfera. I najważniejsze - całkowity zakaz palenia :clap-anim: Człowiek nie pali, a śmierdzi jak popielniczka wychodząc z innych lokali. Szkoda tylko, że jest taki mały - doskwiera to szczególnie zimą. Latem jest chociaż ogródek (ale i tak wolę wnętrze :) )

Falkhor - też się zastanawiam jaki jest ten Pub Kamienica, bo sam nie byłem. Z tego co wiem to właścicielami są Ci sami ludzie co Zielonej, więc to może być również całkiem miły lokal.

Falkhor    63

Karl xD - Tuż obok miejsca, w którym 'na schodkach' sprzedawano pierogi :)

Looookal przyznam ładnie wykończony, jakie łazienki... Ale i tak czeka nas jeszcze jeden lokal, prawdopodobnie, bo Millenium PUB prawdopodobnie czeka podziemna reaktywacja. Ale kto wie, to tylko plotki :):D:)

Qmar    0

Kamienica spoko. Ładny wygląd nie palą sporo miejsca. Wielki minus za brak pizzy i wysokie ceny. Nie bede odwiedzał raczej tego lokalu.

Falkhor    63

Qma - Bez pizzy? To co oni tam dają do pożarcia? A ceny wysokie... to znacyz ile? herbata, drink, piwo, kawa nooo i co z jedzeniem (ceny) ? :P Nie zawsze musi być tak, ze żarcie musi być tanie. Moze to jakieć ceny filtracyjne?

Qmar    0

są jakies sałatki, grzanki, zupy, jakies dania jednym slowem mowiąc jedzenie tyle ze pizzy brakuje

herbaty są kawy tez (nie pamietam za ile), wina są, ale np niektore piwa są po 6 zeta a w innych lokalach po 4 ?! jakies rady ?

Alvaroo    0

Ja bym się nie czepiał cen. Moim zdaniem Kamienica jest najlepsza w mieście, jedzenie dają extra.

Ceny są może wysokie, ale spróbujcie wpaść do Lublina i poznacie 'wysokie ceny' ;).

Tu za Martini płaci się 5,- pln, tylko że dostaje się go jakieś 70 ml :), w Kamienicy masz mocną szklaneczkę z lodem i pomarańczą za 7,-, tak na oko 200 ml.

Poza tym pamętajcie, że w lokalu płaci się czynsz, a czynsz za taką knajpkę musi troszkę wynosić właściciela. Ja po 4 latach studiów w Lublinie cieszę sie, że w końcu doczekałem się fajnej miejscówki w rodzinnym mieście :).

Qmar    0

Jednak od jakiegos czasu jest tam juz pizza ;) Lokal na plus.

Mimo to nadal brakuje klubu z prawdziwego zdarzenia.......

ziomalka    0

Karl - wiesz, dlaczego podoba Ci się w Zielonej?

Pewnie dlatego, że nie byłeś jeszcze w Wenecji ;)

Ja chodzę na pizzę tylko i wylącznie tam, są znajomi, jest bilard, są rzutki, przyjemna atmosfera i pyszna pizza :)

PS - polecam również wypaśne zapiekaneczki, mhmmm poezzja :)

ziomalka    0

odnosząc się do słó Qmara - racja, Brakuje nam fajnego klubu, al nie martwcie się droga łańcucka młodzieży, ziom wróci ze studiów i zorganizuje mega żulernię - yyy tzn stworzy fajny klub ;)

Guest Bake   
Guest Bake

ja byłem za Wenecja ale ostatnio mam złe doświadczenia niestety.... na pizze czekałem 40 minut zjadłem z Bakową i czułem ją na drugi dzień jeszcze... :/ nie fajnie. Przerzucam się na Kapitol, tam zawsze jest smaczenie

Qmar    0

eeee ja od pierwszej pizzy w wenecji juz tam nie jadam - czekanie - ok czasami sie zdarza (zwłaszcza przy jednym kliencie) pizza była jakas takas dziwna (za mocno i ostro) przyprawiona ze pozniej mnie brzuch bolał co sie nie zdarza normlanie, kumpel zamowił pizze to babka pierw przypaliła pozniej zrobiła inną..... nie wenecja to nie to na mojej liscie jest na koncu

ziom nie pisz 2 postów pod sobą ! edytuj poprzedniego (nie moge ich połaczyc bo niby jestem moderatorem ale nic nie moge zrobic Oo Maciej zabrał mi moc ! )

Falkhor    63

Jakoś tak się składa, że jeżeli mam ochotę na pizze albo placki po węgiersku - to jadam je tylko i wyłącznie w Kapitolu. Nie będę ukrywał, że od baaaardzo bardzo dawna (hoho 8) ) zachwalam ten lokal i żarełko tam serwowane. Być moze dlatego, że nie ma tam produkcji taśmowej i swoje też trzeba odczekać. Taki mój numero uno ;)