Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Łańcuckie bary, knajpy, pizzerie, restauracje itp. co o nich myślicie?

Recommended Posts

Falkhor    63

Ziom - Ty lubisz Wenecję, bo masz blisko, a wszyscy znają Twoje lenistwo 8) Piwko zwłaszcza z butelki plus sok ciężko jest spierniczyć 8) Pizza to już wyzwanie dla kucharza :P

ziomalka    0

Pffffffffffff ale mi pojechales Falk :D Ja nie jestem leniwa ... no moze troszke :P

A lubie Wenecje bo ... jakos tak swojsko jest, a na pizze do miasta nikt nie chce ze mna sie wybrac to melanzuje z siostra :P

Falkhor    63

Jasne :P Nikt nie chce się wybrać. gdybyś tylko miała nieco więcej czasu albo po prostu zadzwoniła, że się nudzisz, jesteś leniwa i nic Ci się nie chce, to bym Cię jakoś zmotywował do pizzy w Kapitolu. A co, kutfa, zaraz dzwonię i Cię molestuję, że może jeszcze przed wyjazdem zdążymy albo coś wypić, albo coś zjeść albo chociaż pomasochizuję się Twoim widokiem.

ziomalka    0

Ehhhhhm bylam, zobaczylam, przezylam spotkanie z Toba Falk i jestem po stokroc zdolowana tym powodem :P

Pizza w kapitolu ma hmmmmmmm wysmienita zmrozona Wareczke :P:D :D .. a co do pizzy, hymmm, moze byc ostatecznie ;P

Falkhor    63

Ażesz ten Ziomal... Nie można z nim żyć, prawo nie pozwala go zabić 8) Obżarła się, opiła i jeszcze marudzi. Znaczy się - Ziom w formie 8) 8)

Krótko mówiąc - Kapitol mimo skromnej formy (nie jest wielki), sąsiedztwa z Biedronką 8) 8) jest chyba najmilszym dla mnie lokalem gastronomiczno-rozrywkowym. Właściciel doinwestował wystrój wnętrz, siedzi się tam tak miło, jak w kawiarni, je się jak w pizzerii, ma się piwo jak w pubie no i jest jeszcze TV :P POLECAM :P

Guest Bake   
Guest Bake

pizza z Kapitolu... jadłem wczoraj... niezbyt mi podpasowała... ale zestawy obiadowe mają najlepsze

Falkhor    63

Bake - a jaką zamówiłeś? :P Ja tam zawsze jem tylko jeden rodzaj pizzy :P I zawsze tak samo dobrze mi smakuje. Ewentualnie placki po węgiersku :D

Falkhor    63

Mój typ to wegetariana z wołowiną :P:D :D Tam jest dopiero sporo składników :D Chociaż nie jest już stricte wegetariańska :P:D Kurcze. Z samego rana pomyślałem o pizzy i teraz będzie ona za mną chodzić, wrrrrrrr...

Megg    9

Kapitol. I tyle. Zajefajne ciasto. Nie są puste - ze ciasto nie jest jakies rozdęte i nadmuchane powietrzem. Wiele składników wagowo, zawsze łądnie dopieczona. Lubie ja na wynos, bo ja przejedzie jeszcze w paczce 5km, to taka fajniejsza jest :):P I tam sie po rpostu miło siedzi.

Guest Godzio   
Guest Godzio

A co myślicie o kebabiarni Birinci ? :D

Super mają te kebaby zawijane w to naleśnikowate ciasto :(

Qmar    0

Kamienica rzadzi - fajny lokal - nia pala - telewizorki - codziennie dyskografia innego artysty puszczana - przemiła profesjonalna obsługa - super zarcie - dobre piwo - ceny nie wysokie - wygodne fotele - dużo miejsca

Falkhor    63

w4r10ck - Witaj na Forum ;)

W HoNoTu jeszcze nie jadłem, ale maja tam całkiem miłe pomieszczenie. Może dziś się wybiorę i poproszę o jakiegoś kebaba? Doświadczalnie nawet, żeby się wreszcie przekonać :D

Guest Bake   
Guest Bake

Powinno być dużo dobrze i tanio. I klientów cała masa... ile taki kebab kosztuje sprzedawcę 2 zł? wątpię...

Padlinka    0

a ja ubolewam nad OLD PUBEM , z calym szacunkiem ale kiedys ze znajomymi siedzielismy tam godzinami , mily klimat , niepalace towarzystwo wewnatrz , sami swoim na malej powierzchni . teraz szkodzka krata na scianie , fotele z pizzeri i kebab ;/ oj zle zle

Falkhor    63

Mnie tam Old Pub jakoś nigdy się miło nie kojarzył - a teraz jeszcze mniej, bo jak tam próbowałem wejść, to miałem nieodparte wrażenie jakiejś marnej speluny :D

Qmar    0

co do Old pubu to srednio, ani mnie to ziebi ani grzeje

moja bratowa tam pracowała i byla niemiło traktowana przez jedna pracownice z zazdrosci no ale coz nikt nie jest doskonały

oko    0

A co sądzicie o PANORAMIE?

Wystrój bardzo ładny na równi z KAMIENICĄ.

Był ktoś z Was tam może na jakiejś imprezce?

Ja byłem - odczucia bardzo nieciekawe.

Właściciel grubiański i wręcz chamski, jedzenie bardzo smaczne, jednak racje żywnościowe tak wydzielone, że w pewnym momencie żałowałem, że nie zrobiłem sobie kanapek.

Obsługa fatalna...

Uwag mam dużo więcej, jednak wcześniej chciałbym poznać Wasze opinie w tej restauracji

Falkhor    63

Oko - Hmmmmmmm wydzielone racje? A to było jakieś wesele czy tego typu imprezka czy po prostu zwykłe zamówienie z karty?

Ale raz tam zaglądnąłem to faktycznie, wystrój jest ok.