Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Łańcuckie bary, knajpy, pizzerie, restauracje itp. co o nich myślicie?

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

W sobotę byłem w Kapitolu - pełna kulturka, było czynne do 10, ja ze znajomymi zasiedziałem się do 10:30 i nikt nam złego słowa nie powiedział, pizza dobra, tanie piwo polecam serdecznie - super lokal !

P.S duży plus za to że nie widziałem żeby ktoś tam palił!

P.S 2 na obiad do pracy czasami zamawiam z Kapitolu Gryrosa - palce lizać :)

Falkhor    63

1. Ja ostatnio tez byłem ze znajomymi w Kapitolu :D Dobra atmosferka :D :D Przyjemny lokal z opcją wyboru muzyki :)

2. Znakomita pizza.

3. Tanie i dobre piwo!

4. NAJSZYBSZY PTAK W MIEŚCIE ! ! ! (jestem autorem tego powiedzenia :P ! ! !

:D

Falkhor    63

Qmar - Ostatni? Tzn. jak przyszedłeś, to wszyscy wyszli, czy byłeś ostatni w kolejce a może jesteś ostatnim, którego tam chcą widzieć? 8)

Qmar    0

hmm sprytne zamiast wylapywac literowki i probowac byc zmiesznym mogles to poprawic kazdy wie ze chodziło o "ostatniO"

ekarolka    0

No to może i ja się wypowiem.. jako że zalogowałam się niedawno ;]

ostatnio nie bywam zbyt często w Łańcucie... spowodowane to jest moja emigracją na studia do Krakowa... Ale jak przyjeżdżam do domu, to fajnie jest sie spotkać ze starymi znajomymi w jakimś fajnym miejscu... Na topie u mnie jest Kamienica - super żarcie (szarlotka z lodami mniaaam:P), fajny klimat i przede wszystkim zakaz palenia :). Fajnie jest też w Sołtysie, dobra pizza, aczkolwiek czasami zbyt nadymione :) kebab w Łańcucie to HoNoTu ;] jest świetny!!! Ku mojemu zaskoczeniu popsuła się pizza w Zielonej... za czasów mojego liceum była super! a teraz chyba lecą na ilość a nie na jakość.. niestety... a zapiekanki to najlepsze oczywiście w moim rodzinnym Manhattanie ;] tylko gdyby panował tam inny ''klimat'' ;] hehe ale miły pan przywozi na wynos :) co do Kapitolu, to chyba byłam tak kiedyyś, dawno temu z Falkhorem (jeżeli dobrze przypasowałam nick do osoby :)) ale nie pamiętam co jadłam ;]

Przydałby się w Łańcucie porządny klub ;] coś w stylu krakowskich klubów ;] żeby można się było fajnie zabawić :)

Falkhor    63

eKarolka :) - Witaj na Forum :) O ile ja pamiętam, to była po prostu pizza :) I powinna Ci była smakować :)

Co do tego fajnego klubu to mam pewne mieszane uczucia... A mianowicie co do jego poziomu - nie sądzę, by była odpowiednia ilość klienteli, by utrzymać porządny lokal na porządnym poziomie :) Dlatego pewnie większość ludków od nas i tak wybiera Rzeszów.

ekarolka    0

pewnie, niestety, tak. ;/ ale nie ma to jak kraków ;] jakbyś kiedyś chcial odwiedzić tamtejszy jakiś klub ;] słuzę pomocą ;]

a Łańcut, cóż.. pewnie Opera dalej będzie rządzić ;] z średnią wieku 14 ;/

okimaxim    0

dawniej, za czasów liceum, lubiłam sema4 a teraz ciężko mi stwierdzić - prawie nie bywam w knajpach w Łańcucie... ;]

Co do Kamienicy - jestem na plus ;]

oko    0

Oko - Hmmmmmmm wydzielone racje? A to było jakieś wesele czy tego typu imprezka czy po prostu zwykłe zamówienie z karty?

Ale raz tam zaglądnąłem to faktycznie, wystrój jest ok.

Nie było to wesele, byłem na Andrzejkach.

kotan999    0

Tak zdecydowanie Zielona to najlepsza pizzeria !!!! Ogolnie uważam, ze w łańcucie brakuje większych knajp, jak sie ma wielu znajomych to ciężko sie gdzies wieczorem wbić całą ekipą, żeby każdy siedział razem....

Falkhor    63

Kotan - Łącz stoliki :o W Zielonej są te loże. W Joannie - jest jeden większy stół. W Kapitolu - tez jeden większy, ale zawsze zwłaszcza wieczorem można zestawić dwa stoły :( W Smea4 loże są dość pojemne... No chyba, że masz na myśli grupę większa niż 10 osób ;)

tatiana29    0

1

W Kamienicy jest bardzo fajnie, chciałam tam w tamtym roku iść na sylwestra , ale niestety koszty mnie przerosły... ale z tego co wiem, to fajna impreza była...

Raviol    0

Tak zdecydowanie Zielona to najlepsza pizzeria !!!!

Jeśli już koniecznie chcę zjeść pizze na mieście to tylko w Zielonej ;]

danny    15

Ostatniioo jadłem w kamienicy i pizza dobra była z dobrym serem. Nie spodziewałbym się.

Falkhor    63

Ja ostatnio jadłem pizzę w Manhattanie... Duża, na grubszym cieście. Składników skromniej niż w Kapitolu - ale dobrze wypieczona i wołowina cięta z kawałka ;) Szło się najeść. Brakło mi trochę przypraw :( Ważne spostrzeżenie - ZIMNAWO w środku (byłem ok 16:00).

Brunhilda    0

Moja ulubiona pizza - Zielona i Kapitol. Jak mam smaka na cienkim to w Sołtysie.

Zapiekanka - ja strasznie lubiłam te co były koło PKSu :P Teraz nie ma tam chyba nic.

Kebab - Birrinci.

Sałatki - Dawno temu pamiętam smakowały mi strasznie te co były podawane w Pałacyku. Ale już wieki tam nie byłam :P

Parui    0

Pizza to w Joannie (na przeciw Policji). Tania i dobra. [Może dlatego, że mam tam znajomych i trzepną dużo smacznych drobiazgów za free, ale to drobiazg] :D:P8)

Kebab lubię z Antico. Jest za jedyne 8zł z czymś, a jaki wielgachny i pożywny- dobre mięsko.

Zapiekanki jem rzadko, także nie wiem gdzie.

Jeśli chodzi o desery, wykwintne dania i exkluzywne kolacje to tylko i wyłącznie Kamienica. Mają tam jeszcze Vivę 4fun.tv, a gdy poprosisz to dadzą Trace TV ;]

adi1987    0

Racja!

ja najbardziej lubię tamtejsze zapiekanki. sa naprawde swietne. i super sa tez hamburgery meksykanskie. no rewelacja - pierwszy bar w lancucie w stylu amerykanskim,,

sasiedzi zamawiali pizze i mowili ze super

Qmar    0

snacker jak idziesz od alfy i willi róża w doł do rynku to po lewej stronie (obok jest parking super samu)

w tym samym budynku jest zoologiczny i ogrodniczy