Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Łańcuckie bary, knajpy, pizzerie, restauracje itp. co o nich myślicie?

Recommended Posts

Falkhor    63

Sklep z wikliną należy do tego samego właściciela - raz przesiaduje tu, a raz tam ;) Wiklina jest teraz z drugiej strony, tam naprzeciwko Semafora.

Guest Bake   
Guest Bake

Jadłem w Snackerze. Miła obsługa. Hamburger - dobry - niezbyt duży ale nadrabia smakiem - serio.

BARDZO ciekawa opcja ten bar, mi się bardzo spodobał.

jest winko, w sobote ma byc sushi - jade spróbować ;)

Wnioskowałbym o spotkanie forumowe właśnie w tym barze.

Duży plus.

Falkhor    63

Sobota wieczór w Snakerze? 8) Byłaby okazja komisyjnego spróbowania sushi i hmmm... pizzy :(

A potem możemy pójść do Kapitolu i Joanny :D Jeżeli wybiorą się z nami zdobywcy nagród :D :D

Taki karnawał trochę i potem można by zbiorowo napisać aktualną recenzję ;)

SunShine    0

A my wczoraj zjedliśmy pizze z konkursu którą zasponsorowała pizzeria Joanna i muszę przyznać że bardzo mi smakowała :D nie była gumiasta jak w większości pizzeri :) rozpływała się w ustach, tym bardziej to doceniam bo nosze aparat ;) tanio i smacznie, tylko że ja lubię pizze na cienkim spodzie :D

KatMajster    0

Sushi w Lancucie - dla mnie to temat nie tyle zagadka co temat pułapka ;) jadlem sushi w Rzeszowie niby w lokalu ktory z niego słynie i albo mój gust jest zwalony albo to sushi było robione po polsku :D zalecam ostrożnosć! Chyba ze ktoś próbował bo ja lubię te potrawe :)

Falkhor    63

Podczas rzeszowskiego kalejdoskopu Podróżniczego jeden z lokali tamtejszych był sponsorem i żywo reklamowano owo sushi. Jednak się nie skusiłem :) Chyba zacznę od czegoś prostego, jakiś przepis i spróbuję sobie w domu, co by w publicznym miejscu scen nie urządzać... W Łańcucie w każdym razie - po boomie na kebaby - sushi to nowość :D

KatMajster    0

dobry schabowy!!!!! jeszcze takiego nie jadłem jak tylko u babci gdzie schab był lekko rozbity całość wielka jak polska autostrada na euro i wspaniale wysmazony! Bake jak nie bedzie warto znajde Cie i kaze zjesc razem z talerzem frytki dostaniesz gratis 8) 8) 8)

waszak    15

a dlaczego ?

Zależy kto czego szuka, ale czasami może być tam średnio kulturalnie. I chociażby fakt, że zadymione. Nie każdemu odpowiada.

Danka28    1

Wszystkie rankingi u mnie wygrywa "Kamienica". Do niej dołącza od dziś Diabeł Łańcucki ze swoim tarasem!!! Ach, jak tam pifffko smakuje :) :butelka:

Falkhor    63

Danka28 - Ja dzisiaj tez ten taras widziałem! Świetnie go zrobili! Piwko tam musowo muszę skonsumować :)