Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Gry na przeglądarkę.

Recommended Posts

czarny92    8

Siema! Jest wiele gier na przeglądarkę internetową typu Internet Explorer, czy Mozilla Firefox.

Chcę stroszyć tu małą linkownię oraz wymianę poglądów na temat każdej z gier z osobna.

Tutaj podaję troszkę linków:

innominecredimus

Ogame

battle knight

Jeśli znacie jakieś ine to podajcie, i oceńcie te gry, jeśli ich nie znacie to się porejstrujcie.

Falkhor    63

Karl xD - Ale one kosztują mnóstwo czasu :D jako były ogame'owiec... wiem, czym to pachnie. I szczerze ostatnio odkrywam uroki Balrdurs gate, Diablo, newerwinter... :D na spokojnie, ale z emocjami :D

Falkhor    63

Wy, młodzi 8) nie pamiętacie, ale byłą fajna gra Eneo :D BYło to o tyle fajne, ze walczyć można było wtedy, gdy 'wchodziło' się w strefy dla walczących, a jak ktoś nie chciał się łupić, to mógł mieć swój domek i żyć np. z handlu :) Co oczywiście nie broniło go n[p. przed złodziejami :D;)

Avalanche    0

Ja teraz czekam na Heroes Kingdoms, bo zapowiada się hit. Z travianem skończyłem już dawno, za późno zacząłem grać i miałem przewalone na starcie - przerzuciłem się na plemiona, byłem już 4 na kontynencie, jednak już prz około 14 wioskach gra się staje potwornie nudna, monotonna i strasznie czasochłonna :/

levi    0

ja od jakiegoś czasu grywam w wolnych chwilach w metin2 - to nie jest gierka przez przeglądarkę, więc troszkę nie na temat...gierka przez neta - polecam 8)

maciej    32

Ja polecam :) i oczywiście gram już od jakiegoś czasu w Ikariam http://ikariam.pl/

Zapraszam na świat Theta ;)

Coś w stylu Traviana, lecz nie trzeba sie martwić, iż skończy się świat i trzeba będzie zaczynać od nowa ;)

danny    15

To ja w takim razie polecę coś z innej beczki, a mianowicie stronę polskego "artysty" i twórcy gier flashowych Mateusza Skutnika. Musicie zagrać w serię submachine, wymaga dużo myślenia i jest całkiem trudna. Fajne są tez gnomy, do znalezienia w wielu zabawnych miejscach ;)

seet    0

wszystko dobywa sie na przegladarce, dosyć ładnie zrobione, ciekawy system gry. można walczyć z potworami i ludźmi, są tez wojny gildijne wojny i wyprawy.

rogue.pl/graj.php?u=1

gigante    0

Próbujecie tu zebrać kilka linków do gier a nie lepiej zapoznać się z serwisem do tego typu spisów przeznaczonych? Ja na stronie gdzie znajdują się tylko gry internetowe znalazłem dużo więcej propozycji gier niż tu ;) Brakuje mi tam trochę bezpośrednich komentarzy "żywych ludzi”, ale może to zmienią w przyszłości...

Falkhor    63

Gigante - To fakt, jest wiele stron prowadzących rankingi popularności rożnych stronkowych gierek. Ale tutaj powstał wątek użytkowników tego Forum, którzy chcieli sobie pogadać o tym tu, a nie tam 8) Z resztą ten topic to raczej nie o tym, jakie strony o grach internetowych są fajne ;) tylko konkretne typy tego, co się tu ludziom podoba. A Ty w co grasz, która gra Ci się podoba? A może którąś znienawidziłeś? 8)

jakoś tak jeszcze przypomniała mi się taka gra, była kiedyś :D Eneo. baaaardzo mi się podobała. Rozbudowana, mozna bylo grać tak, by się rozwijać bez koneiczności ciągłych ataków. I fajna fabuła, duzy wkład graczy... Ech :) To były czasy ;)

gigante    0

Na poczatku gralem ok pol roku w Virlandie.... na nia tez wydalem pierwsza kase przez neta ;) A pozniej byly ogame, vandetta, ikariam i moze jeszcze inne ale nie pamietam :D teraz nie gram w niec ale zabieram sie za stworzenie wlasnej gry via www

Falkhor    63

Gigante - Własna gra przez WWW to dobry pomysł, jak ktoś ma sporo czasu i potrafi tworzyć takie rzeczy i co chyba najważniejsze - zachęcić do tego spora liczbę graczy. W końcu taka gra musi zarobić na siebei i jeszcze miłoby było, jakby zarobiła trochę dla twórcy, co nie?

Swoją droga - wszystkie odmiany gier przeglądarkowych wydanych przez GameForge... robią wrażenie. To jest prawie ciągle to samo, ale co nowa gra - to większe zyski ;)

gigante    0

GameForge ma gotowy silnik tylko wprowadza pewne modyfikacje, nowa grafike i przerabia jeden pomysł na inne ubierajac w "ubranka".

A co do gry to mam juz nawet adres ;) i bedzie to napewno takie "ubranko" i fabuła jakiego świat nie widział (bo takie rzeczy to tylko w Polsce) :amen:

Falkhor    63

Gigante - To bardzo fajnie :D To ja proszę konto premium, ze wszystkimi kodami, nieśmiertelnością i nieskończoną gotówką, tak na początek ;) 8) 8) Jak ruszysz to daj znać, ewentualnie napisz coś więcej - jakieś technofantasy, średniowiecze, mocny RPG, strategia? Kiedyś z kolega tez tworzyliśmy taką gierkę, ale ugrzęźliśmy na tworzeniu systemu gry 9statystyki, punkty itepe). potem była jakaś impreza i utopiliśmy że tak powiem kontynuacje 8)

tijal    0

A ja zapraszam do gry Open Space.

Co ją wyróżnia spośród innych gier przez przeglądarkę osadzonych w realiach KOSMOSU?

Silnik napisany samodzielnie, żadnych plagiatów

Po pierwsze kosmos jest w pełni 3D. Możemy latać gdzie chcemy i kiedy chcemy, zatrzymać się w dowolnym momencie lotu, lub zmienić kurs.

Walki odbywają się co około 2 minuty (1 runda strzału) zatem można się wycofać, przegrupować lub wręcz kogoś ścigać i w czasie lotu walczyć

Nie ma FS'ow, gdyż flota może być wszędzie, za to są specjalne okręty obcych, które potrafią skutecznie maskować flotę.

W grze zaimplementowano system rang wojskowych i można walczyć tylko z tymi co mają +/- 2 rangi jak nasza. Dodatkowo dla pierwszej rangi (KOT) jest bezterminowy nobprotection.

Dzięki potężnemu systemowi misji, można zdobyć zaufanie jednej z czterech ras, dzięki czemu zdobędziemy nowe technologie oraz prawo budowy nowych typów okrętów.

Dla graczy stowarzyszonych w sojuszach dostępna jest opcja dowodzenia flotami graczy, o niższej randze w sojuszu (sojusze mają swoje rangi).

Można mieć dowolną ilość baz i przejmować bazy innych graczy.

Dzięki limitom na posiadanie okrętów, nawet pierwsi gracze nie mogą odskoczyć znacząco i można śmiało ich dogonić.

Można zlecać misje innym graczom i ustalać nagrody (z własnych zasobów).

Oraz wiele innych atrakcji. Dodam, że gra jest cały czas rozbudowywana, administratorzy są otwarci na sugestie graczy odnośnie kszałtu gry.

Wiele o tej grze można by napisać najlepiej jak spróbujecie sami. Zapraszam!

Przykładowe screeny:

budynkivf2srl0.png obronayd2std8.pngtechnologieli6syp2.png

tijal    0

A ja zapraszam do gry Open Space.

Co ją wyróżnia spośród innych gier przez przeglądarkę osadzonych w realiach KOSMOSU?

Po pierwsze kosmos jest w pełni 3D. Możemy latać gdzie chcemy i kiedy chcemy, zatrzymać się w dowolnym momencie lotu, lub zmienić kurs.

Walki odbywają się co około 2 minuty (1 runda strzału) zatem można się wycofać, przegrupować lub wręcz kogoś ścigać i w czasie lotu walczyć

Nie ma FS'ow, gdyż flota może być wszędzie, za to są specjalne okręty obcych, które potrafią skutecznie maskować flotę.

W grze zaimplementowano system rang wojskowych i można walczyć tylko z tymi co mają +/- 2 rangi jak nasza. Dodatkowo dla pierwszej rangi (KOT) jest bezterminowy nobprotection.

Dzięki potężnemu systemowi misji, można zdobyć zaufanie jednej z czterech ras, dzięki czemu zdobędziemy nowe technologie oraz prawo budowy nowych typów okrętów.

Dla graczy stowarzyszonych w sojuszach dostępna jest opcja dowodzenia flotami graczy, o niższej randze w sojuszu (sojusze mają swoje rangi).

Można mieć dowolną ilość baz i przejmować bazy innych graczy.

Dzięki limitom na posiadanie okrętów, nawet pierwsi gracze nie mogą odskoczyć znacząco i można śmiało ich dogonić.

Można zlecać misje innym graczom i ustalać nagrody (z własnych zasobów).

Oraz wiele innych atrakcji. Dodam, że gra jest cały czas rozbudowywana, administratorzy są otwarci na sugestie graczy odnośnie kszałtu gry.

Wiele o tej grze można by napisać najlepiej jak spróbujecie sami. Zapraszam!

Przykładowe screeny:

budynkivf2srl0.png obronayd2std8.pngtechnologieli6syp2.png