Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Gry na przeglądarkę.

Recommended Posts

anuś    0

A ja gram w shmooze.pl :angry: To wirtualne miasteczko, gdzie rozmawiam z ludźmi, gram z nimi w gry multiplayer, robię zakupy czy np. mebluję mieszkanie :) Podoba mi się, bo to gra trochę w stylu Simsów, w które kiedyś garałam :)

anuś    0

Ja gram w shmooze.pl :D To jakiś sentyment jaki mi po Simsach został :) To wirtualne miasteczko, gdzie mogę rozmawiać z ludźmi, a nie tylko oglądać jakieś dymki, gram z nimi w gry multiplayer, mebluję mieszkanie :) Poza tym wciąż jeszcze poznaję tę grę, bo znalazłam ją całkiem niedawno :)

jasna    0

Od siebie moge polecić need for speed world :) Bardzo fajna gra dla miłośników wycigów. gram od dłuższego czas i jeszcze mi się nie znudziła.

Poza tym ikariam i plemiona - też parę ładnych godzin spędziłam przy tych gierkach.

Falkhor    63

Jasna - Musisz baaardzo dużo czasu spędzać w Internecie. Co chwilę widzę gdzieś link do jakiejś firmy, do gier, normalnie... człowiek ery informacyjnej? ;)

pioben    0

Moze strzelanie do kaczek? :P

DuckShoot1.PNG

W sieci jest kilka gier tego typu  Przetestowałem je i najlepiej gra mi się w Duck Shoot. Na tej stronie możesz sobie poczytać trochę  o grze:

http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/snajperskie/

Gra ma kiepską grafike ale za to wciąga. Mozesz ją sobie równięż włączyć jedynie na chwilę i po chwili wyłączyć. Gra nie wymaga poświęcanie dużej ilości czasu jak w przypadku bardziej skomplikowanych gier.