Jump to content
Sign in to follow this  
mbari

Banda z Łańcuta ???

Recommended Posts

mbari    0

Wie ktoś może co to za ludzie się ostatnio włoczą po Soninie (prawdopodobnie z Łańcuta) np. w środę 30.01.2008 wieczorem ? :mlotkiem_go:

Qmar    0

ja chyba wiem o co chodzi

ktos z lancuta ma zatargi z ludzmi z soniny lub na odwrot jak kto woli - wg mnie to bezsensu w ogole jest :D

tmsiwy    0

ja chyba wiem o co chodzi

ktos z lancuta ma zatargi z ludzmi z soniny lub na odwrot jak kto woli - wg mnie to bezsensu w ogole jest :)

Bezsensu to mało powiedizane to jest conajmniej durne!!!

Qmar    0

tmsiwy durna jest Twoja wypowiedz :)

znam osobiscie goscia ktory mial ostatnio na pienku z goscmi z soniny

drugi to byl taki ktory chodzil tam do dziewczyny to go zastraszyli tam

wiec wiesz przypadkow jest wiele

ja nie wnikam w takie sprawy - szkoda sie w to mieszac

Guest Godzio   
Guest Godzio

Nie rozumiem tego, po jakiego grzyba w ogóle kogoś ruszają?

Tak samo nasi, mają cały czas jakieś problemy, rozumiem, że jest moda na rozboje, bitki i inne tego typu pierdoły, no ale po co?!

Qmar    0

Godzio niektórym sie nudzi. Mają za duzo czasu i nie mają jak go spozytkowac = mało zainteresowan lub kogos na nie nie stac (bo moze ktos lubi szybkie samochody - taki przykład) no i sie chodzi po miescie i bije ludzi bo to nic nie kosztuje....

kiedys jak nie było komórek, komputerów, mało programów w TV to grało sie w piłke jezdziło na rowerze - zawsze bylo co do orboty :P a teraz tworzą sie jakies pseułdo 'gangi' i rozroby robia.

seba    15

Chodzenie po mieście czy wiosce i bicie ludzi nie wiadomo za co jest idiotyzmem ,a i tak wszystko będzie na kibiców.

Megg    9

dla mnie to również idiotyzm - duma ... "honor", co to ja nie jestem mam swoich ludzi... tylko że najczęściej ofiarami padają pojedynvcze osdoby lub małe grupy. A dla mnie to ....głupie, bezcelowre, bezweartościowe i jakże "uniżające"

W grupie nie problem komuś spuścić łomot.

Chyba że grupa na grupe.... gorzej jeżeli ktoś jest przymuszany...

ja po prostu nie widze tych idei.... dla mnie jeszcze jakoś dopuszczalna jest zemsta w celu... nauczku, przytłumienia ale nie chęci dominacji i wywyższenia się

siss    0

Zbierze się taka grupka i jeden drugiego namawia i podkręca. My w tym sensu nie widzimy, a czy oni widzą? Bo bicie, straszenie, niszczenie to ich cel?

Falkhor    63

Może nie cel w imię czegoś, tylko cel w imię braku czegokolwiek innego? To oczywiście nei jest usprawiedliwienie, ze skoro masz w życiu tylko trzepak, to wolno Ci bic tych, co mają jeszcze samochód albo mają szczęśliwą rodzine, z którą chcieliby pójśc na mecz. I nie mowa tu o kibicach, tylko kibolach. Różnica jest diametralna. Na szczęście jaką policję mamy taką mamy, ale stara się w miare sumiennie zwalczać wszystkie takie grupki ludzi, którym się wydaje, że żyją w kraju, w którym rządzi przede wszystkim siła i brutalność. Takich to np. na białe niedźwiedzie, wtedy mogliby sobie na prawdę żyć na własnych zasadach.

djbob    0

chore to jest na pewno ale policja nic z tym nie robi

- ostatnio na Wysokiej były obchody 100 lecia strazy chłopaki z soniny zrobili niezłą impreze a co najlepsze strzacy zgarniali takich i pakowali do radiowozu a radiowóz wyjezdzał za krzyzowke i ich wypuszczał

- było wesele w albigowej bodajrze i ponoc ta sama grupa dała tam tez do wiwatu

- no i jeszcze na meczu Stali Łańcut tez rozrabiali ale tam chłopaki z podzwierzyńca dali sobie z nimi rade

:) jazdy nie ziemskie zachowanie policji karygodne - brak słów ![/u]

Falkhor    63

djbob - Witay na Forum :) Policja to jak widac też ludzie, a nie tylko uniformy - ratują swoich znajomych, wywożą ich dalej od imprezy a może tylko chcieli zachować pozory, że robią akcję i zawożą ich na komendę.

W sumie, to mogli ich wywieźć jakieś 20km dalej, to przynajmniej chwile by zeszło, zanim by wrócili :)

djbob    0

bo z policja to jest tak ze jak sa potrzebni to ich nigdy nie ma a gdy nie sa potrzebni to zawsze sa np. przy operze w Łańcucie mimo ze jest ochrona to i oni sie tam worza :)

Falkhor    63

Był tkai kawał :) że za PRLu to policja zawsze miałą przy sobei dwie pały. jedną długą białą, i drugą czarną grubą. Jak widział policjant jednego rozrabiającego, to podbiegał i tłukł, aż się spocił. Jak widział bandę wyrostków rozrabiającą - to wyjmował białą i udawał niewidomego :)