Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Czy uprawiasz jakiś sport?

Recommended Posts

Qmar    0

tez cwiczylem chyba bede musial wrocic do tego :o ale nie mam z kim i nie ma gdzie :D

Kung Fu ale nie wiem co z tym dalej bedzie niedlugo sie dowiem i zadecyduje ;]

czasem cos na rowerek ale to rekreacyjnie i pilka tak samo nożna

terelka    1

Wyczynowo nie uprawiam żadnego, ale lubie czasami pojeździć na rowerze :) No i lubie pływać, grać w siatkówke, tylko dawno nie miałam okazji do tego, no ale może nadrobie :P

Megg    9

Karl, Le Parkour :P fajny sport ^^

Ja? Taniec Nowoczesny. Myślę że można to zaliczyć do sportu :)

poza tym takie tam inne różne ;)

Qmar    0

Taniec oczywiscie ze mozna zaliczyc do spotu :) Mogli by zalozyc w okolicy jakas bardzo dobra szkole bylo by fajnie ;)

ziomalka    0

A ja co tydzień chodzę na treningi w koszykówkę a codziennie staram się w ramach odstresowania ćwiczyć w rytm muzyki przez jakiś czas :)

Uwielbiam wiosnę :) :) :D

Megg    9

ja muszę zacząć, wczoraj zaczęłam takie w domu coś ćwiczyć obym tylko wytrwała... muszę się w końcu na basenie jakoś pokazać :)

Falkhor    63

Rower wraca do łask, więc może i forma jakoś powróci... dzisiaj popołudnie było bajeczne - ciepłe, słoneczne, bez silnego wiatru - tylko używac i używać :) Lcizę na więcej ciepłych dni to i motywacja będzie narastać :D

Falkhor    63

Sun - To będziesz mieć jedne z najlepiej wyćwiczonych palców w naszym regionie :P Tylko coś mało postów u nas piszes zostatnio, ale to może taka rozgrzewka po sezonie zimowym? :D Nie mamy wszak na NFM podgrzewanej murawy, tfu, podgrzewanego forum :D

ziomalka    0

Jak dla mnie bardziej - rolkowo-joggingowy sezon rozpoczęty :)

Już nie wspomnę o nocnym szlajaniu się po zakamarkach łańcuckich - ehh byle do środy :)

SunShine    0

Oooo jak już mówimy o sezonach dziś rozpoczął się sezon motocyklowy! Oooj co to się w Rzeszowie działo, a jakie cuda tam stały, chyba zaczne uprawieć taki sport, jazda na motorze to chyba też sport...

Falkhor    63

Oglądając okolicę rozciągającą sie od Łańcuta do warszawy i sama noc 'na warszawie' - to rany, ile tych moturów... A jakie wyszykowane :) Ścigacze, czoppery... lśniący chrom :) Ech :D Ten weekend to już na prawdę był wiosenno letni :D A to sprzyja chęci do aktywności :D

Guest Bake   
Guest Bake

Mnie interesuje bieganie. Daje kopa i jest niedrogim sportem :D ylko jak narazie ludzie dziwnie patrzą na takich "biegających bez celu" :)