Jump to content
Sign in to follow this  
Jowita

W której pizzerii pizza na cienkim cieście?

Recommended Posts

Jowita    0

Mam takie pytanie. Często zamawiam pizzę do domu; siedzę z dziećmi i rzadko wychodzę, na dodatek mieszkam w mieście od niedawna. Czy wiecie w której z łańcuckich pizzerii podają pizzę na cienkim cieście?

Qmar    0

hmm nie wiem czy w Łańcucie na cienkim sie robi ale z sołtysa jest w bardziej cienkie niz grube i nie jestem pewny (raz tam byłem) ale mozliwe ze w venecji pytaja czy cienkie ale to na 50% ?! mimo wszystko polecam soltysa greco i zieloną :o ( w milenium robili chyba jeszcze na cienkim ciescie cos ale tez dawno nie bylem)

Jowita    0

Właśnie zwykle zamawiam z Zielonej, i, cóż, przejadł mi się już ten 'biszkopt". A szukam takiej cienkiej, chrupiącej pizzy. Zadzwonię do Wenecji i zapytam. Dzięki! :-)

Falkhor    63

Jowita - Albo wenecja, albo Sołtys - tam duże pizze robią na fajnym, kruchym i cienkim oczywiście cieście. Sweeeego czasu na cienkim była także w Millenium, ale jak na mój gust - zamów coś w Sołtysie. Chyba będzie Ci smakować :)

Falkhor    63

Ummmmmhhh... wiecie co - ja dziś jadłem pizzę w Sołtysie. Wg mnie jest po prostu KIEPSKA... nie za dobrze wypeizcona, dość 'mokra' noooo i jakaś taka hmmm... serio, na prawdę myślałem, zę będzie lepsza.

Więc... Kapitol :) Co jak co, ale tam jeszcze nigdy nie zjadłem kiepskiej pizzy :P

Jowita    0

Chłopaki :-)! dzięki za taki sprawny i szybki serwis informacyjny. Polecam się na przyszłość z tego typu pytaniami. Mieszkam w Łańcucie już prawie 2 lata, a jakoś tak... nie potrafię polubić tego miasta, może dlatego że go właściwie nie znam. I wiele razy już się rozczarowałam co do panujących tu stosunków, zwyczajów, itp.

Qmar    0

Jowita ja mieszkam tu 10 lat i twierdze ze jest super przyzwyczaisz sie :) nie wyobrazam sobie teraz mieszkac gdzie indziej :P no ale temat o pizzy

z kapitolu nie jadlem musze sprobowac kiedys a co do Falka to moze to pizza nowego kucharza w sołtysie byla bo wisiala kartka ze chca ztrudnic i juz jej nie ma :P

Falkhor    63

Jowita - Częściej wychodź z domu :P Porozglądaj się trochę, popróbuj - i będzie spoko :P

Polecamy się na przyszłośc :)

michal21    2

wczorajszego wieczoru odwiedziłem NOWA pizzerie w ... Handzlówce polecona przez znajomych ktorzy twierdzili ze pizza jest naprawde godna polecenia i ... cena przystepna,od 12 zł duże .

tak wiec sprawdziłem - potwierdzam - nowy lokal,spora powierzchnia-bilerd itp, koło szkoły w Handzlówce.

Jabolek    0
Jowita - Częściej wychodź z domu :P Porozglądaj się trochę, popróbuj - i będzie spoko :D

Jedyne czego nie można polecić to chodzenie o dowolnej porze "maryjką", czyli alejką w parku od strony MDK. średnia wieku jakieś 14 a średnia we krwi ze 2,5-3 promile tam jest... a sama wiesz/podejrzewasz jakie pomylsy i odzywki ma taka "mlodziez"

Co do pizzy bardzo NIE polecam Joanny. byłem ze 3-4 razy i zawsze coś było z ciastem nie tak. Zielona jest najlepsza jeśli chodzi o smak ale rzeczywiście ciasto grube, u sołtysa też jadłem parę razy, ciasto jest cienkie, ale pizza z wierzchu jest "mokra" (jadałem tam za "starego" kucharza i też tak było, więc to nie wina nowego) no i jakoś tak w złych proporcjach składniki - np za dużo oliwek itd. W Millenium... ciasto cienkie, ale cała pizza też nie tak smaczna jak w Zielonej...

SunShine    0

u gregora jadłam w sumie dobra i jest promocja jak się bierze dwie :) ale mi najbardziej smakuje pizza w rakszawie jak sie czasem ktoś wybiera na wycieczkę rowerową na przykład to może wstąpić :) jest wybór między grubym średnim i cienkim ciastem.

Falkhor    63

Jabolek - Ja jadam w Sołtysie jak mus jest, czyli np. paczka się tam wtoczy i... no trzeba :) Ale szczerze to ja po prostu pizzy w Sołtysie polecać nikomu nie będe 8) ja mam swoją ulubioną w Kapitolu a do nowych nie mam za bardzo czasu się wybrać :)

Z tego co wiem, to w ciągu najbliższych miesięcy powstanie kilka nowych lokali :D Nawet w Dąbrówkach /okolice kościoła/ ma powstać miły lokalik, chyba z pizzą, a na pewno z piwem (100m :D )

Jowita    0

A mi wreszcie udało się spróbować polecanej przez Was pizzy z Kapitolu !

Faktycznie ciasto cieńsze od tego ze znanej mi dobrze Zielonej, nadzienie było bardzo mięsne (na życzenie mojego męża, co to wierzy w mięso;-), Jestem zadowolona, ale... Ideałem jest dla mnie pizza z baru Florenz, z Przeworska, gdzie mieszkałam przez jakiś czas. Aby opisać ten smak i wygląd, muszę cofnąć się do dzieciństa. Skrawki z ciasta pierogowego, pieczone na blasze kaflowej kuchni, pamiętacie? :-)Więc takie chrupkie, lecz masywniejsze jest to ciasto do pizzy we Florenzu, dlatego tak nie zapycha! Niemniej, przyznaję, że pizza z Kapitolu była pyszna!! :-)

art    0

Witam

Wszelkie wasze dywagacje nad grubością ciasta tracą sens - niestety w Łańcucie nie ma dobrej pizzy. Nie ma nawet słabej pizzy...

Falkhor    63

Czy ja wiem... czy od razu we Włoszech? Może ktoś tam był i jedną zjadł i dla niego jest naj naj najlepsza na świecie. Może ktoś najlepsza pizze zjadł... w Turcji? Anglii? USA?? 8) Więc szukamy dobrej pizzy w Łańcucie. Hmmmm... i jednak na grubym :) Zdecydowanie :)